Co to jest premia pd?

Lojfyg
3 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Cześć, jestem nowy, ogarnąłem skórki, ale nie wiem co to drużynowa premia do pd, powiecie?

Komentarz

• Szemkel1974
    41 postsPosty: 41Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    pd - punkty doświadczenia
  • Lojfyg
    Zauważyłem, że są jakieś punkty do złomu, do klasy i takie wystawiane na koniec rundy, widzę, że ten system jest skomplikowany. O które punkty chodzi, co one dają i dlaczego "drużynowe"?
  • VXBronsonXV
    151 postsPosty: 174Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    oj chyba ktoś uciekł z pięknej malowniczej osady gdzie nie dociera internet.
  • TheGhartan
    110 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Są to właśnie punkty doświadczenia które dostajesz na koniec rundy i dzięki którym awansujesz na wyższy poziom.
    Natomiast gdy aktywujesz premie drużynową do PD to cała twoja drużyna otrzymuje punkty x2.
  • Lojfyg
    Aha, rozumiem, dzięki, w google nie widziałem dokładnego wytłumaczenia, Battlefield to złożona gra.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!