Co to jest premia pd?

Lojfyg
3 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Cześć, jestem nowy, ogarnąłem skórki, ale nie wiem co to drużynowa premia do pd, powiecie?

Komentarz

• Szemkel1974
    40 postsPosty: 40Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    pd - punkty doświadczenia
  • Lojfyg
    Zauważyłem, że są jakieś punkty do złomu, do klasy i takie wystawiane na koniec rundy, widzę, że ten system jest skomplikowany. O które punkty chodzi, co one dają i dlaczego "drużynowe"?
  • VXBronsonXV
    129 postsPosty: 151Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    oj chyba ktoś uciekł z pięknej malowniczej osady gdzie nie dociera internet.
  • TheGhartan
    108 postsPosty: 113Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Są to właśnie punkty doświadczenia które dostajesz na koniec rundy i dzięki którym awansujesz na wyższy poziom.
    Natomiast gdy aktywujesz premie drużynową do PD to cała twoja drużyna otrzymuje punkty x2.
  • Lojfyg
    Aha, rozumiem, dzięki, w google nie widziałem dokładnego wytłumaczenia, Battlefield to złożona gra.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.