Świąteczne Misje

«1
Rydzu2015
276 postsPosty: 300Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha mod
edytowano listopad 2017
Od 1 do 4 grudnia misja 300 zabić strzelbą nagrodą będzie Maczeta
a65fb2fbf3d8a2b2med.jpg
Między 5 a 7 grudnia zdobyć łącznie 50000 punktów w Operacjach nagrodą będzie Battlepack
e7a597d4c0e5b3damed.jpg
Po za tym 2xPD,11 grudnia Niespokojne Wody - Galipoli dla posiadaczy Premium
Post edited by Rydzu2015 on

Komentarz

• BlueTiger07
    283 postsPosty: 288Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano grudzień 2017
    Święta z Battlefield 1 ... 30 listopada - 31 grudnia 2017 r.

W każdy poniedziałek i czwartek podczas Świąt z Battlefield 1*, otrzymacie za darmo 250 sztuk złomu**, logując się do gry Battlefield 1. W tych dniach możecie też spodziewać się pakietów bojowych w wersjach świątecznych oraz innych ciekawych przedmiotów do kupienia w sklepie w zamian za złom.

We wtorki będziecie mogli wziąć udział w wymagającej świątecznej misji z pakietem bojowym i wygrać zaawansowany pakiet bojowy. Natomiast w środy już za samo zalogowanie się do gry otrzymacie standardowy pakiet bojowy.

W piątki będziecie mogli odblokować specjalne nagrody – dowiecie się, jak to zrobić, logując się do Battlefield 1. W weekendy podczas Świąt z Battlefield 1 będziecie mogli awansować szybciej dzięki specjalnym sobotnim wydarzeniom z podwójnymi PD oraz drużynowym premiom do PD wydawanym w każdą niedzielę w zamian za zalogowanie.

* W poniedziałek 25 grudnia gracze nie otrzymają darmowego złomu. Zamiast tego otrzymają zaawansowany pakiet bojowy, o ile zalogują się do gry między 12.00 PT 25 grudnia a 12 PT 27 grudnia.

** Promocja przewiduje 250 sztuk złomu na każde konto, wydawanych jednorazowo w zamian za zalogowanie się w wyznaczonym dniu.
    Post edited by BlueTiger07 on
  • Rydzu2015
    276 postsPosty: 300Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha mod
    W kalendarzu info
    34fbed8c5cdcd1e3med.jpg
    A w grze zupełnie co innego ale czy to oznacza że Kij z drutem będzie dostępny dla wszystkich?
    bc1db98d263b53d1med.jpg
  • BlueTiger07
    283 postsPosty: 288Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Chyba znów jakiś błąd, w polskiej wersji jest mowa tylko o maczecie za zabicia strzelbą, nie wiem skąd się wzięło "barbed wire bat" w wersji angielskiej ...
    8e139718f1dbc.jpg
  • xxxDEZERTERxxx
    133 postsPosty: 135Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Zrobione. Odebrane. Dziwnie, że dostajemy maczetę w pakiecie i przypadkiem można ją zezłomować za 270 złomu :D
  • KILLERx289
    8 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Teraz wiadomo skąd tylu debilów lata z shotgunami. Co za debilna misja!
  • _SamoZuoooo_
    165 postsPosty: 185Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    KILLERx289 napisał użytkownik: »

inteligencja biega z SMLE wyborowym ....
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • VXBronsonXV
    129 postsPosty: 151Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member

jak się nie skapłeś od razu skąd to sam jesteś debilem.dzieciaku daj sobie spokój od bf na dwa dni-jak wrócisz wszystko będzie po staremu.
  • KILLERx289
    8 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    VXBronsonXV napisał użytkownik: »

jak się nie skapłeś od razu skąd to sam jesteś debilem.dzieciaku daj sobie spokój od bf na dwa dni-jak wrócisz wszystko będzie po staremu.

I napisał to bardzo dorosły człowiek.
  • hrabiastrus
    30 postsPosty: 32Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member

Zgadzam się nawet tego nie robie, nic gorszego nie mogli wymyśleć.Osobiście nie będe się zmuszał i wkurzał, aby jakiś tam "mieczyk" zebrać i to w 4 dni .Zadania powinny być przyjazne i miłe do zrobienia, a nie lataj z szotganem 4 dni.
  • hrabiastrus
    30 postsPosty: 32Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Nawet System medali, tez jest do bani.Nie chce się tego robić .Ekipa która robi ,zatwierdza te wynalazki powinna być zdegradowana.
  • Kilgour-Alex
    475 postsPosty: 483Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Ominęła mnie maczeta :(
  • Rydzu2015
    Od jutra do 18 grudnia misja na Kij z drutem kolczastym wystarczy zebrać 200 nieśmiertelników i odebrać nagrodę
    6e33a4df70d972bemed.jpg
  • xxxDEZERTERxxx
    133 postsPosty: 135Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    200 blaszek to nie w kij (z drutem kolczastym) dmuchał... no ale przynajmniej zaczęli dawać wymagające zadania.
  • Rydzu2015
    Akurat już posiadam kijek ale nie przepuszcze takiej okazji,na ostatnim wyzwaniu które urządzał mój znajomy w 3 dni wbiłem 3 gwiazdki na nim :smile:
  • xxxDEZERTERxxx
    Łeee tylko 75 nieśmiertelników... liczyłem na wyzwanie a tak już zrobione :neutral:
  • MichalKus33
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    co jeśli zrobiłem misje a nie dostałem meczety co zrobic :(
  • JanKiller69
    169 postsPosty: 171Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Jak zrobiłeś to powinno być w ,, poprzednie ,,
    Dostajesz pakiet a w pakiecie maczetę
    Można ją też zezłomować za 270

Dla jasności
    Żołnierz--->misje spolecznosciowe ---> poprzednie
  • Rydzu2015
    C_K_Dezerter87 napisał użytkownik: »
    Łeee tylko 75 nieśmiertelników... liczyłem na wyzwanie a tak już zrobione :neutral:
    Jeden jegomość na Twitterze napisał że zrezygnowano z 200 aby pójść graczom na rękę i mogli Kijek łatwiej zdobyć
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Jak zrobiłeś to powinno być w ,, poprzednie ,,
    Dostajesz pakiet a w pakiecie maczetę
    Można ją też zezłomować za 270

Dla jasności
    Żołnierz--->misje spolecznosciowe ---> poprzednie
    Jak wykonał w czasie trwania misji i nie odebrał to już po "ptakach"
  • BlueTiger07
    Maczeta jest teraz do kupienia przez 2 dni za złom ...

• JanKiller69
    169 postsPosty: 171Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Więc się myliłem
    Wydawało mi się że coś tam odbierałem - nieśmiertelnik
    Ale to mój błąd

W każdym razie możesz zobaczyć czy faktycznie zrobiłeś xD
  • VXBronsonXV
    129 postsPosty: 151Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    ja na razie nie zrobiłem żadnej- miała to być nagroda z okazji świąt a wymagania jakie postawili to po prostu śmiech na sali.nie będe sie denerwował z kuli tasaka jak mam legendarny nóż ząbkowany,skórka na czołg też mi aż tak nie jest potrzebna.spieprzyli świąteczny event i tyle.
  • _SamoZuoooo_
    165 postsPosty: 185Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    eee tam jak dla mnie misje spoko, jedynie mogły by potrwać nieco dłużej albo inny termin, bo po za tasakiem tak je wstawili w kalendarz że akurat nie miałem na nie czasu .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Kilgour-Alex
    475 postsPosty: 483Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Nie marudźcie :) bo by nie dali to zawsze wszyscy nie zadowoleni :D mi się tam podoba jak jest - ale żeby nie było nie godze się na to co złe :D
  • Rydzu2015
    Misja świąteczna #4
    Zabij pistoletem 200 wrogów, by otrzymać skórkę „Paczka świąteczna”
    hmmm na bliski kontakt strzelam z biodra ale chyba czas pobiegać z M1911
  • KILLERx289
    edytowano grudzień 2017
    M1911 jest nie dość że kultową bronią to jeszcze bardzo skuteczną :) Nawet wydałem 10 000 złomu na skórkę do niej :smiley: :wink: Ehh chciało by się z niej postrzelać w realu :smiley:

PS. W avatarze to mój HW45 wzorowany na M1911 :) Strzela się z niego kozacko ! :) Nawet okleiny rękojeści pasują do niego z M1911 :smiley:
  • JohnSzambo
    41 postsPosty: 44Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Nic innego poza Marsem.
  • Kilgour-Alex
    Hej mamy nową misję zalicz jedno trafienie w głowę... wziąłem więc snajpera na operacje i się pobawiłem troszkę. Jakby na to nie patrzeć co najmniej jedno trafienie było :D i co i nie mam nagrody :D Any ideas ?
  • JanKiller69
    Ja zrobiłem Hellriegelem zrobiłem , bez problemu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.