Co po Battlefieldzie 1 - co nas czeka w 2018 roku?

24

Komentarz

• JanTwardy
    100 postsPosty: 108Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    @Evil do kogo Ty to piszesz :) Ja to wiem paru innych ale wiekszosc...

Wiadomo ,ze rok 2018 uplynie pod znakiem nowego, niesamowitego BFa. Napewno wygladac bedzie ekstra. Umyslowych ameb coraz wiecej, dobrze sie sprzeda. Wystarczy dobry trailer zrobic :)
  • SkyZeWonsem
    999 postsPosty: 1,011Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Tak czy siak będzie ciekawie ;) Ciekawe co wymyślą w tym nowym BF-e. Teraz wychodzi, że premium nie było takie złe :P Przewagi nie dawała. Nawet dochodziło, że osłabiali bronie z premium/dodatków - AWS u wsparcia i jakaś tam broń do medyka w 4-e
  • JanKiller69
    302 postsPosty: 307Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Pamiętam jakie było zadowolenie na TS jak oznajmili że premium znika
    Zastanawiałem się czy gra sama w sobie będzie kosztowała zamiast 200 zł , 250
    A tu się okazało że to 200 zł + 1700$ :)

Moje życzenie na wlgwiazdke to powrót usługi premium i zniknięcie mikropłatności :)

Evil swoją drogą ,ostatnio na TS Cię wspominałem (pozytywnie)
    Tylko że jak tak dłużej na to wszystko się popatrzy ,na aktywność na forum ,na posty ludzi (jak się pojawiają) to wyglądasz na takiego ostatniego rycerza :) (tu pomoże , tam napiszę , tu wygłosi apel ) tylko publiki brak
    Czasem coś jeszcze Sky napiszę ,czasem ja z nudów , nawet Twardy się wtrąci
    I to wszystko

Wszystko jest nom zdaniem ucinane w zalążku (komunikacja)
    Mamy plutony po x czasie , a od samego początku jak je dali nic się nie zmieniło
    Komunikacja jest słaba , forum leży , jedyne co mamy to ludzi na ts , którzy są od zawsze :)

Boję się że niebawem nie będzie forum , klanów , teamów , co za tym idzie nie będzie narzeknia na tytuły
  • Your3vilTwin
    1042 postsPosty: 1,070Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano grudzień 2017
    A co tam, ku uciesze "dzienciołów" idę w oftop
    @JanTwardy
    Jeżeli nawet jedna osoba to przeczyta, przemyśli swoje postępowanie i podejdzie do zakupów z dystansem i odrobinę chłodniejszą krwią to już jest coś.
    @SkyZeWonsem
    Jak tak dalej pójdzie to będzie genitaliowo a nie ciekawie.
    @JanKiller69
    O patologiach związanych z komunikacją pisaliśmy już tutaj. Nie ma sensu tego powielać. Nie wiem czy to była zasługa tej dyskusji, ale przynajmniej chwilę po tym kilka osób z EA_ w nicku postanowiło nas po 9 miesiącach od premiery gry zaszczycić swoją obecnością. Chociaż odpadło mi wrzucanie info o aktualizacji z anglojęzycznej strony.
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/comment/14811#Comment_14811

O tym że forum praktycznie zdechło zadecydowały dwa podstawowe czynniki. Słaby BF1 i brak battleloga. Ludzie korzystając z niego zdecydowanie częściej wpadali na podpięte forum.
    Tam gdzie społeczność jest rozbita dużo łatwiej przepychać lootboxy czy inne mikrobadziewie. O ile fani Gwiezdnych Wojen się zmobilizowali i w miarę skutecznie pokazali ĘĄ środkowy palec to nie ma co liczyć na to, że to samo uda się osiągnąć społeczności BF-a, ktra obecnie leży na łopatkach. I nie mówię tylko o polskiej bo również śledzę anglojęzyczną. Tam też szału nie ma.

Tutaj miał być ciąg dalszy apelu. Trochę o recenzentach, zagrywkach socjotechnicznych ze strony ĘĄ i inne bla bla bla ale bardzo słabo u mnie z wolnym czasem. Do końca roku ku uciesze "dzienciołów" moja aktywność na forum się bardzo ograniczy. Ale mam pewien pomysł. Może by się tak zebrać i stworzyć jakiś zakon rycerzy. I w tym szlachetnym gronie stworzyć jakiś apel z prawdziwego zdarzenia. A jak już coś ogarniemy to rozpropagujemy to w każdym możliwym kanale informacyjnym (nawet w języku Szekspira). Jeżeli nie zrobimy nic to możemy mieć pewność, że otrzymamy genitaliową grę. Oczywiście nie sądzę, że wiele uda nam się zdziałać ale przynajmniej będziemy wiedzieli, że zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, żeby coś zmienić.
    Zostawiam to Wam do przemyślenia.
    Z poważaniem
    wasz uniżony sługa
    Don Kichot

Na deser.
    Nawiązując do pierwszego posta w tym wątku a dokładniej do sławnej frazy
    Battlefield 1 z 2016 roku odniósł sukces sprzedażowy i wizerunkowy
    bardzo trudno w to uwierzyć patrząc na to co się wokół mnie dzieje
    GOL organizuje eventy w BF4
    http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=106775
    JacekFrag coraz częściej wraca do BF3/4

LevelCap podobnie

i tak mogę jeszcze długo wymieniać...

tymczasem co nam napisała Setka po wtopie z konkursem w sierpniu gdy jeszcze była "niebieska"?
    Już wkrótce ogłosimy kolejne konkursy, wypatrujcie czujnie informacji.

No ja nadal czekam z wypiekami.
    W tym czasie @Rydzu2015 zorganizował już dwa konkursy...
    Nawet zainteresowanie tymi wszystkimi konkursami pokazuje jak wielki sukces odniósł nam ten BF1 i jak bardzo zmobilizowana jest społeczność BF1.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Your3vilTwin
    1042 postsPosty: 1,070Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    I chwała ci kolego za to...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanTwardy
    100 postsPosty: 108Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Tez do "4" wracamy. Ja zawsze twierdzilem ze lepsza od 1. Niestety aktualnie jestesmy malym cieniem tego klanu/grupy ktory byl przed 1. Tak wszystkich ten "sukces" bf1 wykonczyl.

Teraz to zabijanie spolecznoscia ma sens. Grupa motłochu latwiej sterowac i mniejsze ryzyku buntu. Latwiej wcisna swoje nowe rozwiazania platncze.
  • JanKiller69
    302 postsPosty: 307Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Jeszcze jak z SW bunt wywołał odzew Disneya
    Tak w przypadku bf nic nie wywoła
    Zbierze się nas ilu
    Przy dobrych wiatrach około 30-50
    Myślę że siły przebicia nie będzie

Teraz można tylko liczyć na to że przez ,,dote,, ludzie sami odejdą, przestaną kupować gry spod znaku EhAh
  • xxxDEZERTERxxx
    152 postsPosty: 154Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Panowie, panowie... czy Wy przypadkiem deko nie przesadzacie? Aż tak niską ocenę macie o ludziach grających w Battlefieldy? Mówicie, że przy SW ludzie podnieśli bunt, ale już przy BF może nie być tak kolorowo? OK ustalmy jedną rzecz... faktycznie EA posiada wszelkie prawa do marki BF (DICE już dawno przestało nad tym panować) i może z nią robić co jej się żywnie podoba. Tutaj nie będzie dobrego wujka z Disneya, który przyjdzie, złapie ich za mordę i potrząśnie.
    Jednak myślę, że marka Battlefieldów jest dobrze zakorzeniona i społeczność ma jakieś swoje oczekiwania, co do jej formy. Jeżeli przegną pałę tak jak przy SW:BF II to tutaj ludzie również pokażą im środkowy palec. Chciałbym przynajmniej w to wierzyć.
    Ktoś może powiedzieć "ale HEJ przecież w BF1 już wprowadzili skrzyneczki" - no tak, ale jest to tylko czysta kosmetyka i nie mam z tym problemu. Nie wydałem ani jednego euro-rubla na skrzynki w BF1, bo i po co? Jeżeli model z BF1 przeniosą do BF2018 to jest to do przełknięcia.
  • Your3vilTwin
    Panie panie. Społeczność BF to już pokazała środkowy palec ĘĄ. Dobitnie widać to po "sukcesie" BF1. Szkoda tylko że zrobiła to po zakupie gry. Jak oni się nie opamiętają to niedługo nie będzie w co grać.I tu nie chodzi tylko o mikropłatności. Słaba mechanika, źle zaprojektowane mapy, brak przyzwoicie konfigurowalnych serwerów (to co jest jak dla mnie się nie kwalifikuje) i dramatyczna jakość tych które wystawia ĘĄ, nędzne menu, kiepski balans drużyn, słaby kontakt i rozdrabnianie społeczności, brak plutonów na premierę, zbyt rozwleczone w czasie DLC itd. Ich grzechy można wymieniać jeszcze długo. Taki mamy teraz klimat.
    Widzisz jakiś bunt ze strony społeczności prócz spadku graczy?

• xxxDEZERTERxxx
    152 postsPosty: 154Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Nie odnosiłem się do mechaniki czy też projektu map, tylko do progresji opartej na modelu pay2win jaki EA zaserwowało w SW:BF 2. Mapy jednemu przypadną do gustu drugiemu nie. To samo tyczy się mechaniki rozgrywki itd.
  • Your3vilTwin
    edytowano grudzień 2017
    Nie wiem jak bardzo pewna jest ta informacja więc proszę nie brać tego za pewnik.

trochę więcej tego samego

• SkyZeWonsem
    999 postsPosty: 1,011Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano grudzień 2017
    BFBC3 - jak będzie to kontynuacja BC2 to znowu otrzymamy kastrata BF-a. Wtedy porównywałem do BF2 i pod względem rozgrywki była tragedia. Jak teraz będzie to kastrat BF1 to szkoda słów. Dostaniemy coś ala Battlefront - z ładną grafiką i rozgrywką w stylu arcade. Będą aury, brak leżenia, nieprzemyślane mapy, drzewko komend max uproszczone, zamian ról w poszczególnych klasach itd.
  • Your3vilTwin
    Robi się ciekawie
    https://www.reddit.com/r/Battlefield/comments/7jekfj/dice_swedens_battlefield_game/

Wynika z tego że DICE LA i DICE ze Szwecji tworzą dwie różne gry i że Bad Company 3 od DICE LA wyjdzie później niż gra od Szwedów.

• Kilgour-Alex
    476 postsPosty: 486Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Podobno ma być mnie arcade niz BF 1 :) nie ma co już teraz spisywać ich na straty może za którymś razem wyciągną wnioski :D a my się niepotrzebnie nakręcamy że będzie zonk :D
    Swoja drogą jest to dziwny absurd - ludzie sie wkurzali ze premium jest złem bo drogie itd ale patrząc na Battlefront 2 opcja premium jest chyba o wiele lepsza niż to co się wyprawia w Battlefront 2 :)
  • SkyZeWonsem
    Lepiej nastawić się na zonk. SW BF II też jakimś wielkim zonkiem miał nie być a wszyscy wiemy jak wyszło :)
  • AgentBartezz
    388 postsPosty: 389Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano grudzień 2017
    Znów mnie dawno nie było, po przeczytaniu wątku to muszę odnieść do starszych postów :)
    SylwesterSpalony napisał użytkownik: »
    A to że są mikro transakcje w grach jestem przyzwyczajony na czymś muszą zarabiać, to nie lata 1990 gdzie dostawałeś grę za 30-50 zł z gazetą czy normalnie, teraz koszt zrobienia gry jest 3-4 razy droższy a nie ciągły płacz bo DLC drogie gra droga. A sama fakt gracze stali się teraz bardzo wygodni i co mogą to chcą kupować tak " nie chce mi się bustować realnie postaci to sobie kupie perki" jak to mówił kromka, to tez jest wina samych graczy bo nie chce się dawać skrzynek medyk i ammo A fakt faktem nie powinno być czegoś takiego że można kupić coś co pomaga w rozgrywce, niech jest ale typu skiny, ubiory sprzęt itp ale nie coś co bustuje bohatera i gracza.
    Sam od razu zauważyłeś, że mikrotransakcje wpływające na rozgrywkę nie powinny mieć miejsca. I tu się zgadzam w 100, a nawet 1000 procentach. Jednak nie do końca winni są temu gracze. To deweloperzy dali graczom takie możliwości i to przez deweloperów gracze stali się tacy "leniwi". Dla mnie wbijanie kolejnych leveli, odblokowywanie nowych broni, gadżetów, to zawsze był świetny magnes do gry. Czułeś, że z czasem nie tylko lepiej poznajesz grę ale też i dostajesz nagrody. Mimo, że BF ma PEGI16 czy nawet 18, już nie chce mi się teraz tego sprawdzać, to nie oszukujmy się - dzieci 15, 13-letnie też w to zawsze grały i to też dla nich była jakaś nauka, że tylko ciężką pracą można do czegoś dojść. Być może jest to trochę naciągane ale na młodsze umysły działa to inaczej niż na dorosłe. Siedzę teraz w domu na L4 więc odpaliłem sobie triala z OA nowego Battlefronta. I jestem po prostu w szoku. Nie jestem jakimś uberPRO graczem, ale nie jestem też niedzielnym. Gra ma raptem miesiąc, a powiedzmy 70% graczy, których spotykałem mieli praktycznie wszystko odblokowane - nie da się spojrzeć w profil gracza, mówię o klasie, którą aktualnie grał gdy na niego wpadłem - ulepszone granaty, ulepszone tarcze, torpedy, dodatki do broni. A ja nie jestem praktycznie nic w stanie zrobić, w ciągu meczu moje staty wyglądają mniej więcej tak - 1/20/15 (zabicia/asysty/zgony). Ja to rozumiem, że nie mam żadnych broni, kart odblokowanych. Być może i olałbym to gdybym nie grał w betę , gdzie grało mi się na prawdę bardzo fajnie ale tam nie było mikrotransakcji.. Gra jest piękna, oprawa audiowizualna jest genialna, ale to wszystko jest zrujnowane przez KASĘ.
    Co do samych mikrotransakcji ja już mówiłem to dawno, nic do nich nie mam o ile nie jest to coś co sprawia, że "ktoś ma coś dłuższego" - mistrzem świata jest w tym Valve, dokładniej to co robi w CS:GO. Nie wiem do końca jak to wyglada w DOTA itd, bo nie mam z tym styczności. Ale w CSie jest to świetne. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, nikt nie ma z wydawania pieniędzy najmniejszych korzyści, a jednak ludzie robią to bez opamiętania. Nie wierzę, żeby coś takiego jak skiny do broni czy rękawiczek w BFie zrobiły taką furorę jak w CSie, ale na pewno można wymyślić coś co będzie się sprawdzało.

Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Jak to się mówi każda potwora znajdzie swego amatora. Ja też się wychowywałem na starej trylogii. Ba nawet jak bym zrobił "risercz" w piwnicy to bym pewnie jeszcze gdzieś znalazł zajechane VHS z SW. Po tym co zrobiło ĘĄ to ja właśnie nie kupiłem tej produkcji właśnie z miłości do gier i SW. Bezczelnie gwałcą jedno i drugie.
    I dokładnie to samo jest u mnie.
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Taki mały apel.

Ludziska. Wiem, że w wielu z was miłość do Battlefielda jest silna.(...)

c.d.n.
    Skróciłem apel żeby nie robić zbyt długiego posta :) Ale masz w 100% rację. I dodam do tego, że oprócz bety teraz przecież można za 14,99 przetestować każdą grę przez 10h i to jeszcze przed premierą - choć osobiście polecam to zrobić już po premierze. Jak się zdecydujesz na zakup to jeszcze masz 10% zniżki, jak nie to można zawsze pograć przez miesiąc w coś z Vaulta :smiley:

Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    Podobno ma być mnie arcade niz BF 1 :) nie ma co już teraz spisywać ich na straty może za którymś razem wyciągną wnioski :D a my się niepotrzebnie nakręcamy że będzie zonk :D
    Swoja drogą jest to dziwny absurd - ludzie sie wkurzali ze premium jest złem bo drogie itd ale patrząc na Battlefront 2 opcja premium jest chyba o wiele lepsza niż to co się wyprawia w Battlefront 2 :)
    Ale ile razy można? Od BF3 czekamy na dobrą grę (poza Hardlajnem, który dla mnie jest tą dobrą grą), cały czas się łudzą wszyscy, że następna już musi być dobra bo się nauczą na błędach. Chciałbym w to wierzyć, ale póki nie zobaczę, to nie uwierzę. Już zbyt dużo złego się wydarzyło w ostatnich latach, żeby tak myśleć.
    Premium to od zawsze było zło, znów przytoczę przykład CSa gdzie do mapy są za free, na swoim serwerze możesz zrobić wszystko. Stworzysz sobie mapę i chcesz ją mieć w mapcyklu? Żaden problem. Okresowo wychodzą Operacje, żeby zrobić ich misję trzeba zapłacić 20zł ale znów - nikt Cię do tego nie zmusza, a na mapach z tej operacji grasz za free. Zrobili dobry krok rezygnując z premium ale to co zrobili z mikropłatnościami jest żenujące. I wcale za premium nie tęsknię.
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Lepiej nastawić się na zonk. SW BF II też jakimś wielkim zonkiem miał nie być a wszyscy wiemy jak wyszło :)
    Najlepiej to się na nic nie nastawiać. Co będzie to będzie, ja już się przestałem przejmować skoro i tak EA ma w nosie społeczność. Ale jeśli BF2018 mnie zawiedzie to już długo nie zobaczą moich pieniędzy na swoim koncie.
    JanTwardy napisał użytkownik: »
    Tez do "4" wracamy. Ja zawsze twierdzilem ze lepsza od 1. Niestety aktualnie jestesmy malym cieniem tego klanu/grupy ktory byl przed 1. Tak wszystkich ten "sukces" bf1 wykonczyl.
    Moją ekipę również wykończył BF1. Mieliśmy świetną paczkę od czasów BF2, może potem był mały przestój ale zawsze było z kim grać, w BF3 czasem zajmowaliśmy pół serwera, w BF4, kiedy nie grałem to przynajmniej jedną, a najczęściej dwie pełne drużyny robiliśmy, zdarzało się i więcej. BF1 z mojej ekipy kupiły oprócz mnie.... 2 osoby, z czego jedna już od dawna nie gra, druga tak jak i ja bardzo sporadycznie. I za to wielki ogórek między poślady dla EA, bo mi rozwalili wieloletnią ekipę i tego im nigdy nie wybaczę.
    edytowano grudzień 2017
    AgentBartezz napisał użytkownik: »
    Co do samych mikrotransakcji ja już mówiłem to dawno, nic do nich nie mam o ile nie jest to coś co sprawia, że "ktoś ma coś dłuższego" - mistrzem świata jest w tym Valve, dokładniej to co robi w CS:GO. Nie wiem do końca jak to wyglada w DOTA itd, bo nie mam z tym styczności. Ale w CSie jest to świetne. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, nikt nie ma z wydawania pieniędzy najmniejszych korzyści, a jednak ludzie robią to bez opamiętania. Nie wierzę, żeby coś takiego jak skiny do broni czy rękawiczek w BFie zrobiły taką furorę jak w CSie, ale na pewno można wymyślić coś co będzie się sprawdzało.
    Sorry, rozumiem twój tok rozumowania, ale kompletnie się z nim nie zgadzam. Patrzysz tylko ze swojego punktu widzenia, czyli (uwaga teraz będę słodził) człowieka inteligentnego, mającego swoje zdanie i potrafiącego wykrzesać z na tym forum więcej niż zdanie "Hardline to shit bo tak". Jak już pisałem wyżej te mikrotransakcje to rak. W jakiej formie by go nam nie próbowano wcisnąć. System wymyślony w taki sposób, żeby bezczelnie żerować na słabościach innych. Zerknij na to z innej perspektywy.
    Cały materiał jest ciekawy ale najlepsze (a w sumie to chyba najbardziej przerażające) wnioski zaczynają się od 8:30.

Całkowicie się z tym co mówią zgadzam. Mam córkę w wieku 10 lat. Ogrywa sobie różne gierki na tablecie (przeważnie Angry Birds i tym podobne klony). Często gramy wspólnie więc widzę jak te gry są przepełnione różnymi mechanizmami zachęcającymi do hazardu lub zakupy waluty w celu osiągnięcia szybciej jakiegoś celu. Ja akurat kontroluję z czym moje dziecko się styka w grach. Nie jestem w stanie jej od tego w żaden sposób odizolować. Przecież nie wyrzucę tabletu za okno. Ale tłumaczę jej jak to wszystko działa i dlaczego jest złe. A teraz pomyśl ilu rodziców tak czuwa nad tym co dzieciaki robią na tych tabletach/smarkfonach. Z tego co obserwuję wokół siebie to tylko ja i szwagier staramy się mieć nad tym jakąś kontrolę i edukować. A reszta rodziny i znajomych ma na to kompletnie wygarbione (żeby Kuba nie miał za dużo roboty). Myślę że w ogólnym rozrachunku jest jakiś mały ułamek. Dlaczego tak się opisałem grach mobilnych? Bo to wszystko się łączy. Ten rynek jest do cna przepełniony tego rodzaju praktykami. A teraz (złe słowo bo to trwa już od bardzo dawna) zaczyna się atak na szeroką skalę na branżę gier wideo.
    Tutaj nieco dłuższy (moim zdaniem świetny) materiał od tych samych Panów co powyżej na temat tego jak jeden zły człowiek i jego wizja wpłynęła na obecną rzeczywistość.

Tutaj też pada kilka ciekawych twierdzeń

Bardzo bym chciał żeby jakiś porządny materiał na ten temat zrobiły polskie "gwiazdy" youtuba, ale to jest chyba raczej marzenie ściętej głowy.

Szkoda, że czasu mało bo temat obszerny.

Reasumując nigdy nie pochwalę żadnej formy mikrotransakcji w grach i nie zgodzę się z osobami które próbują je w jakikolwiek sposób usprawiedliwiać.
    AgentBartezz napisał użytkownik: »
    BF1 z mojej ekipy kupiły oprócz mnie.... 2 osoby, z czego jedna już od dawna nie gra, druga tak jak i ja bardzo sporadycznie. I za to wielki ogórek między poślady dla EA, bo mi rozwalili wieloletnią ekipę i tego im nigdy nie wybaczę.

Co gorsze ja i wielu moich znajomych uważa, że ĘĄ zrobiło to celowo z premedytacją. Jeżeli mamy rację to za to należy się ogórek owinięty drutem kolczastym...
    Post edited by Your3vilTwin on

• AgentBartezz
    388 postsPosty: 389Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano grudzień 2017
    To racja, patrze z perspektywy ludzi inteligentnych. Ale jest to spowodowane moją bezpodstawną wiarą w ludzkość.. Wiem, że tacy jak Ty czy ja to rzadkość w dzisiejszych czasach i ten przykład z grami mobilnymi, który podałeś jest tego najlepszym przykładem, sam doskonale widzę jak w dzisiejszych czasach się ludzie zajmują swoimi dziećmi... Doskonale rozumiem Twój punkt widzenia i też masz bardzo dużo racji. Żeby podać przykład jak nawet ten dobry system mikropłatności w CSGO jest też "wadliwy" to często spotykam w tej grze ludzi, którzy potrafią kogoś wyzywać, twierdzić, że jest gorszym graczem, człowiekiem bo ma mniej wartościowego skina do jakiejś broni - a to już jest chore.

Też się trochę źle wyraziłem w poprzednim poście. Mówiąc, że nic nie mam do mikrotransakcji bardziej chodziło mi o to, że taki model jak jest w CSie jest jedynym akceptowalnym dla mnie wyjątkiem, całe to pay-to-win powinno być karalne urwaniem jaj na krakowskim rynku. Nie chciałem się rozpisywać jak to wpływa na całą ludzkość, skupiłem się wyłącznie na samych grach. Dlatego też ogólnie rzecz biorąc to w pełni się zgadzam z tym co mówisz, też jestem wielkim przeciwnikiem mikrotransakcji.

Filmiki sobie obejrzę jak chwilę czasu znajdę.
    Post edited by AgentBartezz on
    Sytuacja z przyszłorocznym Battlefieldem zmienia się jak w kalejdoskopie. Wygląda na to, że zamiast Bad Company 3 w 2018 roku seria dostarczy nam nową część osadzoną w czasach II Wojny Światowej.
    Tydzień temu gruchnęła wiadomość, że nowym Battlefieldem, który pojawi się w 2018 roku będzie Battlefield: Bad Company 3. Przeciek pochodził z wiarygodnego źródła, natomiast dziś sytuacja wygląda już trochę inaczej. Otóż AlmightyDaq, YouTuber, który ujawnił powyższe informacje wycofał się już ze swojej tezy i wg niego sytuacja wygląda następująco. W przyszłym roku Battlefield zabierze nas w czasy II Wojny Światowej i ten tytuł tworzy szwedzki, główny oddział DICE, z kolei nad Bad Company 3 ma pracowąć DICE LA, amerykański dział firmy, który dotychczas służył raczej za wsparcie dla Szwedów.
    Sprawę postanowił wziąć pod lupę także Eurogamer, który dowiedział się, że w przyszłym roku faktycznie nie ma szans na debiut Bad Company 3. Wygląda więc na to, że AlmightyDaq usłyszał nie do końca aktualne informacje związane z "trójką" i podzielił się nimi trochę zbyt szybko. Zatem podsumujmy:

Bad Company 3 powstaje/lub powstawało w siedzibie DICE Los Angeles i ma zadebiutować po kolejnej, pełnoprawnej odsłonie Battlefielda.
    Battlefield 2018 tworzony przez główny oddział DICE rozgrywa się w czasach II Wojny Światowej. Źródło : komputerswiat.pl

• SkyZeWonsem
    Takie tam pierdu pierdu.
  • AgentBartezz
    A w EA Access wylądował właśnie Bad Company :trollface:

• JanKiller69
    To może zacznę
    Co nas czeka w 2018
    Spadki FPS
    Łatki na łatki
    Problemy na wcześniej dobrze działających mapach
    Więcej nerwów :)

• SkyZeWonsem
    Killer widzisz ilu obecnie ludzi siedzi na TS-e i gra w BF1. Śmiem twierdzić, że może tylu kupi tego nowego BF-a. Ja się mocno zastanowię. W to co obecnie gram daje więcej zabawy. Mam nadzieję, że po otwartej becie będzie jeszcze więcej ludzi. Choć i teraz mimo zamkniętej bety jest już kupa i trzeba czekać w kolejce na serwer.
    ps. My z tego Battlefield.pl TS-a rezygnujemy.
  • Revan2000s
    98 postsPosty: 103Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano 28 styczeń
    Jak dla mnie Battlefield 1 jako gra pierwszo-wojenna jest miłą odskocznią od poprzednich części osadzonych w czasach współczesnych.
    Na dłuższą metę nie daje jednak tyle zabawy i nie przyciąga tak jak Battlefield 3 lub 4. Po krótkich przemyśleniach, gdybym miał wybrać co znalazłoby się w nowej części, zdecydowanie nie chciałbym drugiej wojny światowej.
    Mimo lekkich zmian czasowych, rozwoju militarnego przez okres międzywojenny, gracze nie odczuliby jednak zbyt dużej różnicy.
    Jako wielki fan BFBC2, bardzo chciałbym zagrać w kolejną część z tej "pod-serii Bad Company". Liczę na bardziej wciągająca kampanię oraz coś czego wielu gracze nie wspominają dobrze... tryb kooperacyjny. Mimo, że w BFie 3 nie był on zbyt rozwinięty, miło go wspominam.
    No i oczywiście tryb multiplayer. Nie ma co się oszukiwać, błędy z pewnością będą jak w każdej grze na premierę. Liczę jednak także na częste patche i poprawki.

Teraz może o czymś bardziej wewnątrz gry. W BFie 1 wiele systemów nowo wprowadzonych nie zostało mile przyjętych przez społeczność.
    -System pakietów bojowych
    -Medale tygodniowe!

Zdecydowanie do poprawy.
    Mimo wszystkiego złego jak i dobrego jako fan serii jestem pozytywnie nastawiony do nadchodzącej gry i gdy tylko będzie to możliwe, zdecydowanie złożę zamówienie przedpremierowe na edycję zawierającą Premium (jeśli taka usługa zostanie utrzymana)

• Rydzu2015
    531 postsPosty: 559Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Moderator
  • JanKiller69
    ,, Battlefield 2018 - Korea War 1950 -1953. Zamknięte testy PRE-alphy zakończone! ,,
  • xxxDEZERTERxxx
    @JanKiller69 skąd te info?
  • JanKiller69
    15.02 fb Battlefield 1 Polska
    16.02 fb Polska liga Battlefield

Ile w tym prawdy ,nie wiem
    Dlatego wrzuciłem w cudzysłowie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.