Dziękuję, Dice

2

Komentarz

• RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Jacy zrąbani ludzie grają w tego BF'a... Włączam operację na Soissons, przeciwnik ma 4 cztery czołgi a w mojej drużynie: medyk, snajper, wsparcióch, snajper, snajper, snajper, snajper, medyk, snajper, snajper, snajper.... Nosz by ich szlag, banda niedorozwojów...
  • JanTwardy
    163 postsPosty: 176Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    RobKul86 napisał użytkownik: »
    Jacy zrąbani ludzie grają w tego BF'a... Włączam operację na Soissons, przeciwnik ma 4 cztery czołgi a w mojej drużynie: medyk, snajper, wsparcióch, snajper, snajper, snajper, snajper, medyk, snajper, snajper, snajper.... Nosz by ich szlag, banda niedorozwojów...

Snajper to najlatwiejsza klasa (najmniej skillowa), najlepsza do kampienia (zaraz po niej wsparciuch) co wiecej BF coraz bardziej projmuje ta klase, snajpy w 1 sa lepsze niz "4" . Pocisk praktycznie nie opada. Mapy tez pod snajperow. Snajper = noskill ktory siedzi i jest zwykle bezuzyteczny dla druzyny. W kolejnym bfie pewnie wiecej niz polwa graczy to beda snajperzy. Efekty upraszaczania rozgrywki tak aby produkt byl przystepny dla jak najwiekszego grona odbiorcow (pro co w skrzakach tylko potrafia siedziec i jeden przyscik wciskac) a to ze sie szybko znudzi ze wzgeldu na swoja prostote to wydywace nie interesuje, wazane ze wiecej kopii sie sprzeda.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • SkyZeWonsem
    1230 postsPosty: 1,243Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    najlepsza do kampienia (zaraz po niej wsparciuch)
    Srodze czuję się urażony tą wypowiedzią >:)
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wiem, że to efekt upraszczania rozgrywki w celu sprzedaży większej liczby kopii gry... To chyba mój ostatni BF...
  • Your3vilTwin
    1417 postsPosty: 1,448Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja chciałem bardzo podziękować panu Braddockowi że udostępni mi dzisiaj dodatek, który mam już od paru miesięcy...
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/2943/bf1-turning-tides-gallipoli-aktualizacja-gry-11-grudnia#latest

Coś mi się wydaje, że nad tym co się dzieje wokół tej gry (a tym bardziej polskiej społeczności) już nikt kompetentny nie panuje...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• DEiscovery
    9 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Po co wrzucac link do ktorego nie ma dostepu? ;)
    Mnie rozwala niestabilnosc serwerow i aktualnie stale pingi, znalezienie teraz jakichs sensownych serwerow graniczy z cudem.
    co do druzyn juz wole grac ze sniperami, przynajmniej wiem na kogo moge liczyc.. nieleczący medyk to dopiero niewypal.. :/
  • Your3vilTwin
    1417 postsPosty: 1,448Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2017
    Link był ale widać się zbył.
    W internetach nic nie ginie
    bb7lt0H.png
    Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1230 postsPosty: 1,243Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2017
    A to ten [edytowane przez EA_Kuba] co pisał, że FairFight jest nieomylny i fala banów jest OK.
    Post edited by EA_Kuba on
  • Your3vilTwin
    Dokładnie ten sam. Zobacz jak się w języku polskim podszkolił... Możesz mu teraz wygarnąć co o tym myślisz...

• EA_Kuba
    143 postsPosty: 221Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V
    edytowano grudzień 2017
    @Your3vilTwin @SkyZeWonsem Nikt, nie będzie nikomu nic "wygarniał". Fakt, Braddock zamieścił post w którym był błąd. Przepraszam za dezinformację i zamieszanie jakie to wprowadziło. Felerny post zamieniłem z takim na którym przekazana jest właściwa informacja.

@SkyZeWonsem tutaj link dla Ciebie
  • SkyZeWonsem
    No tak. EA może bezpodstawnie określać graczy największą zarazą* (b. łagodne określenie) MP - czit, może pisać, że nałożone bany są słuszne bo ich rozwiązania są najlepsze :)
    Czy czytacie czasami regulaminy, które sami tworzycie ?
  • Your3vilTwin
    @EA_Kuba
    Spokojnie. Kto jak kto ale akurat my wiemy, że wygarnianie czegokolwiek niczego nie zmieni.
    Wąsaty już zaliczył swoją przeprawę. Wcale a wcale mu się nie dziwię że użył takich słów.
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/1753/1-week-suspension-lvl3-monitoring-active-o3z82z-global-ban-po-tygodniu-za-co/p1

Właśnie w tamtym czasie wyżej przywoływany pan zarzekał się że wszystkie bany są OK. Oczywiście okazało się to kompletną bzdurą. Jakoś przeprosin ze strony tego pana nie udało się nigdzie zanotować. Stąd taka a nie inna jest nasza opinia o nim.

Tutaj już nie chodzi o to jakie błędy w tym poście zostały popełnione. Każdy o IQ minimalnie powyżej ameby wie że to oczywista pomyłka. Niestety takie oczywiste wpadki pokazują jak bardzo ci ludzie nie ogarniają tego co robią. W żaden sposób nie buduje to ani we mnie ani w innych graczach zaufania do marki czy firmy. Skala bylejakości ze strony EA jest ostatnio przytłaczająca.

• JanTwardy
    163 postsPosty: 176Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2017
    Tak z ciekawosci sprawdzilem link od EAKuba. Link prowadzi do regulaminu.

To jest ciekawe:

"Nie skarż się na otrzymaną blokadę, nie proś kumpli o pisanie na ten temat na forum. Może to spowodować przedłużenie kary albo wręcz wpędzić w kłopoty także Twoich znajomych."

Konkretnie ten watek o znajmoych. Powazni jestescie? To co cenzor nie pusci i da bana znajomym. Jakie klopoty moga miec uzytkownicy waszego produktu piszacy na forum...

@Kuba zakladam ze jestes dorosly, spoko gosc. Nie razi Cie ten kawalek regulaminu? Uwazasz ,ze jest ok?

Nawet jesli Ci znajomi by nie mieli racji, to zabranianie im pisania jest smieszne a pisanie o klopotach kwalifikuje sprawe do UOKiK i dalej.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • SkyZeWonsem
    Nie skarż się na otrzymaną blokadę, nie proś kumpli o pisanie na ten temat na forum. Może to spowodować przedłużenie kary albo wręcz wpędzić w kłopoty także Twoich znajomych."
    Dobre :) Po banie miałem zablokowaną możliwość pisania na forum. Gdyby Your3vilTwin nie wstawiali moich PM-ek było by po balu. I ma teraz dostać bana za głupotę i nieprofesjonalizm EA ? A tak swoją drogą. Dlaczego po nałożeniu bana ma się blokadę na forum ? Nie mogłem pisać w dziale BF1. Przecież nadal mogę grać w SP ? Gdzie w takim przypadku zgłaszać problemy z grą SP ? Na pudelku ?
    Ludzką twarz admina pokazał także Borzywit-CNP- nie zamykając wątku. Gość chyba wymiękł z administracji. Widać był za normalny.
  • JanKiller69
    460 postsPosty: 466Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Poczekajmy grzecznie na odpowiedź Kuby :)
    A swoją drogą taki Sky , kupuje wersje deluxe czy inna najdroższa ,przed premierą
    Dostaje bana za nic
    Inny gość ma kręcone filmy
    Filmy są wysyłane przez 4-7 graczy
    Poczym dwa dni później spotykamy tego samego gościa który boci trochę mniej
    Gdzie tu sens i logika , prawo i sprawiedliwość xD

Cytat z regulaminu , kto pisał regulamin towarzyszu ,, Administratorze ,,
    Brzmi to jak ,, kto nie z nami , ten przeciwko nam ,,
  • Your3vilTwin
    edytowano grudzień 2017
    Na co tu czekać. Przecież te regulaminy są tworzone bardzoooooo daleko stąd. A potem to już tylko ctrl+c, ctrl+v. Nie ma sensu "wyżywać" się na posłańcu. Czy mu się to podoba czy nie taki regulamin będzie obowiązywał wszędzie.

• Kilgour-Alex
    497 postsPosty: 507Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dodam od siebie że robiłem kampanie operacji (druga tura) i co :D ? zrobiłem pierwszą mapę a jak była druga operacja do zrobienia Żelazne Mury to 3 operacje z rzędu wywalało mnie na 2 min przed końcem rozgrywki... Fajnie co :D ? W efekcie co do mnie nie podobne dałem sobie spokój na 2 tygodnie z graniem...
  • EA_Kuba
    143 postsPosty: 221Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V
    Przytoczyłem link do regulaminu forum po tym jak zauważyłem, że @SkyZeWonsem nazwał pracownika EA w niestosowny sposób. Jeśli jakakolwiek wypowiedź innego użytkownika forum, moderatora, albo pracownika EA nie przypadła wam do gustu, odnieście się do tego, utrzymując należyty szacunek.

Jeśli chodzi o zapisy w regulaminie, tak jak @Your3vilTwin zauważył nie ja je redagowałem, ale jestem tym, który musi dbać o to, żeby regulamin na forum był przestrzegany. Na każdym forum EA znajdziecie ten sam regulamin, który dopasowany jest do danego forum (np. regulamin na forum The Sims trochę różni się od tego na forum Battlefield)

@SkyZeWonsem rozumiem Twoje rozgoryczenie, bo przejrzałem chyba całą historię Twojego bana, nie mniej w kwestii banów, czy to na forum czy to na koncie EA, trzeba kontaktować się poprzez e-mail [email protected] / [email protected] Nic więcej nie poradzę tutaj, mimo moich szczerych chęci.

@JanTwardy Tak, potwierdzam jestem dorosłym, spoko gościem.
  • SkyZeWonsem
    Kuba dając mi link do "supportu" wpisujesz się w standardy EA. A jak myślisz napisałem tam ? Wycinek
    Przechwytywanie.jpg
    Jak za dużo pisałem grozili, że czas oczekiwania na odpowiedź zdecydowanie się wydłuży a w końcu dali jasno do zrozumienia, że mam już nie pisać.. Na koniec poczułem ciepły mocz na twarz - bo zbadali, prześwietlili, przeanalizowali itd. i podtrzymali bana bo FF jest niezawodny i nieomylny.
    Później ni z gruchy dają

Witajcie Gracze Battlefield 1

Ostatnio rozwiązaliśmy problem dotyczący graczy niesłusznie zablokowanych w Battlefield 1. Przyczyną okazała się być jedna legalna aplikacja osób trzecich ingerująca w proces Battlefield 1 i wyzwalająca test wewnętrzny gry przeciwko graczowi, który podczas rundy był raportowany do Fair Fight i konsekwencji automatycznie banowany. Wyłączenie właściwej polityki postępowania rozwiązało problem a blokady nałożone na graczy zostały zdjęte.

Do systemów anti-cheat podchodzimy z wielką ostrożnością. Podejmujemy wszystkie wymagane kroki aby zawiesić graczy naruszających Warunki Postępowania jednocześnie łagodząc warunki, przy których uczciwy gracz może zostać zablokowany.

Jeśli uważasz, że zostałeś niesłusznie zablokowany przez nasz system anti-cheat, prosimy o kontakt przez http://help.ea.com .

Kto tu z kogo stara się zrobić idiotę ? W tym wszystkim zabrakło jednego słowa.
  • Your3vilTwin
    edytowano grudzień 2017
    @Kilgour-Alex
    A myślałem, że znajomi mnie troloowali jak mi opowiadali coś podobnego....

Myślałem że po wycięciu operacji na 48 osób (dziękuję DICE/EA za wycięcie trybu w którym wielu (w tym ja) czuło się najlepiej) i stworzeniu tych kampanii operacji żeby zbić graczy bardziej do kupy te problemy może nie tyle ustąpią co ich natężenie się zmniejszy. Naprawdę przejąłem wtedy od ciebie trochę optymizmu. Widać niepotrzebnie. Pamiętasz jak kiedyś wylewałem tutaj swój "hejt" jaka ta gra jest "be" (i dlaczego) i kazałeś mi się przewietrzyć bo przecież wszystko naprawią? I co? Gra doprowadziła do tego że sam poszedłeś się "przewietrzyć" :smile: . Aż chyba sobie pobiorę dziś tę grę, żeby zobaczyć co nowego prócz "Latającego Holendra" nam deweloperzy zgotowali.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!