Dziękuję, Dice

13»

Komentarz

• JanKiller69
    459 postsPosty: 465Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To może coś starego :)
    Jak zwykle są miejsca przez które nie da się przeskoczyć a są do kolan ;)
    Na achi baba w jednej części mapy miałem spadek FPS z 130 do 30 -50 ,jak zmieniłem ustawienia na wysokie to miałem całe 70 FPS
    A tak to dodam coś miłego , mapy ładne , nie są aż tak płaskie dla snajperów
    W operacjach jest problem żeby walczyć z samolotami i statkami jako obrona
    Na Achi Baba jest ładny stół z kartami xD
    Broń medyka przypadła mi do gustu , resztę jakoś sobie odblokuje z czasem
  • JohnSzambo
    42 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Na razie rozegrałem 1 operację w obronie i Achi Baba bardziej mi przypadła do gustu. Na Cape Helles miałem kilka nieprzyjemnych respów na wprost kilku przeciwników ale nie wiem czy to przypadek czy respy na tej mapie nie są najlepsze. Poza tym muszę się przyzwyczaić do wolniejszego poruszania się. Generalnie na razie dodatek na +.
  • Kilgour-Alex
    496 postsPosty: 506Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    @Your3vilTwin nawet moja cierpliwość ma swoje granice :D
    Pierwsza część dodatku dla mnie na plus - dwie nowe mapy fajne :) baaa nawet na jednej mapie bez pojazdów gramy czyli na plus i punkty są stosunkowo blisko siebie - mamy więc walke w zwarciu :D
    Nowe bronie hmmm odnoszę nieodparte wrażenie że ich odblokowanie to pryszcz w porównaniu z zadaniami z poprzedniego dodatku...
    @JanKiller69 nowa broń meda jest bardzo fajna popieram to co napisałeś :)
  • EidoS_WTF
    10 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    W dniu wydania patcha też byłem zadowolony. Fajne mapy, ładnie chodziła gra na ULTRA itp. Dzisiaj? Po prostu nie jestem w stanie grać... FPS mam na poziomie 30 o0 2 dni wcześniej stałe 60, a teraz gram na 30 na tych samych ustawieniach. Muszę grać na średnich żeby mieć 50 FPS :D Po prostu porażka. Ludzie cały czas narzekają na lagi itp. Ma z was ktoś podobnie ?
  • JohnSzambo
    42 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Ja mam na odwrót, we wtorek miałem problemy ze stabilnością fps a wczoraj miód :)
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    U mnie w większości przypadków wczytuje mapy na serwerach z wysokim pingiem, ale z FPS nie mam większych problemów.
    Obie mapki na plus, myślałem, że będą bardziej snajperskie a tu - na szczęście - miłe zaskoczenie. Bronie spoko. Mam odblokowane po jednej od szturmowca i medyka oraz obie snajperki u zwiadowcy. Arisaka wymiata :) Carcano też całkiem dobry.
  • SkyZeWonsem
    1224 postsPosty: 1,237Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    będą bardziej snajperskie a tu - na szczęście - miłe zaskoczenie
    oraz obie snajperki u zwiadowcy. Arisaka wymiata :) Carcano też całkiem dobry.
    Czyli grałeś snajperem ale nie lubisz snajperskich map ?
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2017
    Snajperem to ja staram się grać objective, agresywnie. Nienawidzę kampiących snajperów, nastawionych tylko na fragi i KD. Sam z kolei staram się grać agresywnie, przemieszczać, oznaczać. Ot, taki paradoks - lubie snajpera, ale nie cierpię kampiących noobów ze snajperką ;)
  • ChaosIsMyMaster
    566 postsPosty: 570Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    @JanKiller69 nowa broń meda jest bardzo fajna popieram to co napisałeś :)

Mi też nawet się spodobała choć za wiele od niej nie oczekiwałem w przeciwieństwie do General Liu. Niestety w przypadku Liu totalne rozczarowanie.

• hrabiastrus
    42 postsPosty: 44Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano grudzień 2017
    nowa broń meda jest bardzo fajna popieram to co napisałeś
    Ja muszę niestety zaraportować tą broń (gram na ps4).Odblokowałem, szybko bym z niej zrezygnował, ale musialem trochę pograć żeby odblokować wersję z soczewką i wuj mnie strzelał bowiem bron zacina się po wystrzeleniu kilku kul na 2 sekundy (lag) przy bliższym kontakcie z przeciwnikiem.Nie dzieje się tak zawsze, ale jednak dało się to we znaki ze do ręki jej nie wezme.:P
  • Rydzu2015
    686 postsPosty: 717Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    hrabiastrus napisał użytkownik: »
    nowa broń meda jest bardzo fajna popieram to co napisałeś
    Ja muszę niestety zaraportować tą broń (gram na ps4).Odblokowałem, szybko bym z niej zrezygnował, ale musialem trochę pograć żeby odblokować wersję z soczewką i wuj mnie strzelał bowiem bron zacina się po wystrzeleniu kilku kul na 2 sekundy (lag) przy bliższym kontakcie z przeciwnikiem.Nie dzieje się tak zawsze, ale jednak dało się to we znaki ze do ręki jej nie wezme.:P

Mam wrażenie że w zwarciu strzelając z biodra ma większą szybkostrzelność a bynajmniej się nie zacina
  • hrabiastrus
    42 postsPosty: 44Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Dzisiaj zasiadłem i to co się wyrabiało w tej grze to istny cyrk na kwadratowych kółkach.Czułem się jakbym grał w jakąś pre-alphe.Już ostatnio źle się grało, dziś zasiadam, a tam jeszcze większy cyrk niż poprzednio.Dodali w tym patchu większego auto aima jeszcze, celownik głupieje przy 2 wrogach jak pies przy suce.
    Następne napierdzielasz w wrogów i nic ,obrót przeciwnika i zgon.Ping skaczacy az do 800 to juz przegiecie.Myślalem ze po poprzednim patchu wychodzą na prostą, a ja tu widzę jakieś znowu kombinacje.Dzięki DICE wiem, że tego tytułu już nie ogarniecie.
  • _SamoZuoooo_
    239 postsPosty: 264Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    hrabiastrus napisał użytkownik: »
    .Dodali w tym patchu większego auto aima jeszcze, celownik głupieje przy 2 wrogach jak pies przy suce.
    .
    i nie można tego wyłączyć ?
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • hrabiastrus
    Można , tylko że granie na konsoli na padzie który nie jest tak precyzyjny jak mysz to musiałbym się podtrenować trochę dostosować czulość gałek, nie chce mi się w to bawić, gra mnie już wystarczająco wkurza .
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!