Ręce które leczą (weteran) zasłona dymna

aPager_pl
31 postsPosty: 33Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
edytowano grudzień 2017
Zrobiłem ręce które leczą weteran i nie wiem dlaczego podczas reanimacji żadnego dymu nie puszczam tak jakby to nie działa. Widać to też po tym że biała ikona również się nie podświetla. Czy ktoś tego używa? Czy coś jeszcze trzeba zrobić? Nie wiem jakiś granat dymny wziąć, jakąś pozycję przyjąć. Czy to może błąd gry? Proszę Was o poradę.

Komentarz

• xF_JanKiller
    469 postsPosty: 475Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2017
    Dostałeś odpowiedz w innym temacie
    ( https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/2682/o-co-chodzi-z-ukoncz-3-z-5-przedzialow-dobry-poczatek#latest )
    Polecam napisać w każdym wątku
    I założyć dla pewności jeszcze z 3 tematy
  • Hachor_67
    64 postsPosty: 70Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    soldiersPager napisał użytkownik: »
    Zrobiłem ręce które leczą weteran i nie wiem dlaczego podczas reanimacji żadnego dymu nie puszczam tak jakby to nie działa. Widać to też po tym że biała ikona również się nie podświetla. Czy ktoś tego używa? Czy coś jeszcze trzeba zrobić? Nie wiem jakiś granat dymny wziąć, jakąś pozycję przyjąć. Czy to może błąd gry? Proszę Was o poradę.

Musisz go zaspotować, dajesz gościowi do zrozumienia że go uratujesz to działa tak samo jak wydanie rozkazu na daną flagę.
  • aPager_pl
    31 postsPosty: 33Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dzięki. Tamten temat wydawał mi się trochę nieświeży dlatego założyłem nowy. :p
  • Cobra_o7o
    40 postsPosty: 40Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano styczeń 2018
    Hachor_67 napisał użytkownik: »
    Musisz go zaspotować, dajesz gościowi do zrozumienia że go uratujesz to działa tak samo jak wydanie rozkazu na daną flagę.

No nie działa to tak samo.
    Rozkaz wydajesz naciskając dostrzeganie i trzymając wybierasz z menu odpowiedni rozkaz.
    Rannego wystarczy wskazać dokładnie tak jak wroga i ranny słyszy jak wołasz do niego że go uratujesz.
  • aPager_pl
    edytowano styczeń 2018
    Może nie wybrałeś z zasobnika danej umiejętności. Spośród zdobytych i przydzielonych można wybrać tylko 3. Działa to tylko na drużynę na niebieskich kolegów już nie.
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dokładnie działa to tylko na Twoich gostkach z którymi jesteś w party :D czyli na 4 osobach ;) ale umiejętność jest świetna :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!