Premium pass - brak aktywacji

Soldier409
postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
Cześć,
dwie godziny temu zakupiłem Premium Pass bezpośrednio w aplikacji Origin i płaciłem przez Dotpay z BZWBK.
Od tego czasu otrzymałem jedynie e-mail z Dotpay, że płatność jest potwierdzona, z rachunku bankowego pobrano mi pieniądze.
Jednak dalej nie pojawiła mi się żadna zawartość dodatkowa do pobrania w Originie (DLC) i nie mogę dalej grać na serwerach premium.
Czy ktoś się orientuje ile czas od zakupu pakietu premium trwa jego aktywacja? Myślałem, że to jest automatyczne..
Oczywiście próbowałem się przelogować itp. itd.

Komentarz

• JohnSzambo
    41 postsPosty: 44Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    U mnie trwało parę minut.
  • EA_Kuba
    92 postsPosty: 132Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager
    @Soldier409 Czasem zdarza się, że transakcja potrzebuje chwili na zaksięgowanie. Podejrzewam, że do tego czasu cieszysz się już przepustką premium :), jeśli nie skontaktuj się z pomocą techniczną EA telefonicznie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!