Świąteczne Misje

2»

Komentarz

• BlueTiger07
    345 postsPosty: 351Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Maczeta jest teraz do kupienia przez 2 dni za złom ...

• xF_JanKiller
    468 postsPosty: 474Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Więc się myliłem
    Wydawało mi się że coś tam odbierałem - nieśmiertelnik
    Ale to mój błąd

W każdym razie możesz zobaczyć czy faktycznie zrobiłeś xD
  • VXBronsonXV
    216 postsPosty: 245Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    ja na razie nie zrobiłem żadnej- miała to być nagroda z okazji świąt a wymagania jakie postawili to po prostu śmiech na sali.nie będe sie denerwował z kuli tasaka jak mam legendarny nóż ząbkowany,skórka na czołg też mi aż tak nie jest potrzebna.spieprzyli świąteczny event i tyle.
  • _SamoZuoooo_
    253 postsPosty: 279Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    eee tam jak dla mnie misje spoko, jedynie mogły by potrwać nieco dłużej albo inny termin, bo po za tasakiem tak je wstawili w kalendarz że akurat nie miałem na nie czasu .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie marudźcie :) bo by nie dali to zawsze wszyscy nie zadowoleni :D mi się tam podoba jak jest - ale żeby nie było nie godze się na to co złe :D
  • Rydzu2015
    707 postsPosty: 738Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Misja świąteczna #4
    Zabij pistoletem 200 wrogów, by otrzymać skórkę „Paczka świąteczna”
    hmmm na bliski kontakt strzelam z biodra ale chyba czas pobiegać z M1911
  • KILLERx289
    8 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano grudzień 2017
    M1911 jest nie dość że kultową bronią to jeszcze bardzo skuteczną :) Nawet wydałem 10 000 złomu na skórkę do niej :smiley: :wink: Ehh chciało by się z niej postrzelać w realu :smiley:

PS. W avatarze to mój HW45 wzorowany na M1911 :) Strzela się z niego kozacko ! :) Nawet okleiny rękojeści pasują do niego z M1911 :smiley:
  • JohnSzambo
    42 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Nic innego poza Marsem.
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Hej mamy nową misję zalicz jedno trafienie w głowę... wziąłem więc snajpera na operacje i się pobawiłem troszkę. Jakby na to nie patrzeć co najmniej jedno trafienie było :D i co i nie mam nagrody :D Any ideas ?
  • xF_JanKiller
    468 postsPosty: 474Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja zrobiłem Hellriegelem zrobiłem , bez problemu
  • Rydzu2015
    707 postsPosty: 738Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    Hej mamy nową misję zalicz jedno trafienie w głowę... wziąłem więc snajpera na operacje i się pobawiłem troszkę. Jakby na to nie patrzeć co najmniej jedno trafienie było :D i co i nie mam nagrody :D Any ideas ?

Dotrwałeś do końca całego meczu czy wyszedłeś w trakcie?
  • Kilgour-Alex
    edytowano grudzień 2017
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »

Dotrwałeś do końca całego meczu czy wyszedłeś w trakcie?

Grałem opreację skonczyła się... ale nie wyskoczył ostatni ekran z podsumowaniem - po czym wskoczyła nowa opceracja ale juz jej nie grałem :D widocznie gra mi nie zalczyła :D co za crap :D

Edit:
    Zaliczyło :D
    Post edited by Kilgour-Alex on
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!