Spadki Fps w Bf1

13

Komentarz

• xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    Ale producent/sprzedawca napisał w opisie, że to gamingowy sprzęt z najwyższej półki.
    Niestety tak może być, że mimo, że laptop gamingowy, to tnie jak cholera. Szkoda, że Kolumb nie doczytał jak odkrył Amerykę.
    A poza tym, opis problemu jest tak bogaty w szczegóły, że nawet w/w Sherlock nie dałby rady z odpowiedzią poprawną.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• JaggerPOL
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Rozumiem ale to można odpisać jak np wyżej, pisze po to żeby uzyskać jakąkolwiek pomoc , a nie by uzyskać tego typu odpowiedź :/
  • xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    Pobierz program Gboost
    http://www.majorgeeks.com/files/details/gboost.html
    wyłącza zbędne śmieci na kompie, na czas gry.
    Jak nie pomoże, to tylko kupno kolejnego laptopa gamingowego rozwiąże problem, o ile będzie on faktycznie gamingowy.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• JaggerPOL
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    @xSzaty dziękuję Ci bardzo za pomoc
  • Szczypczakus
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Pewnie wszyscy mają spadki fps.Rozwiązanie jest tylko jedno zainstalujcie windows 10 i zobaczycie że nie będzie problemu.Żadne spadki fpsów nie są spowodowane ramem.
  • TheGhartan
    147 postsPosty: 152Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Szczególnie ci którzy kupili systemy w sklepie z torrentami.
  • BlueTiger07
    345 postsPosty: 351Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Szczypczakus napisał użytkownik: »
    Pewnie wszyscy mają spadki fps.Rozwiązanie jest tylko jedno zainstalujcie windows 10 i zobaczycie że nie będzie problemu.Żadne spadki fpsów nie są spowodowane ramem.
    Nie mam żadnych spadków, zablokowane 60 klatek i tyle trzyma cały czas na win 7.

• Daw87
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Ja nie miałem spadków FPS do czasu ostatniej aktualizacji gry która była chyba coś w połowie lutego. Wcześniej zablokowany miałem FPS na 60 klatek i ładnie się to trzymało, sporadycznie pykło na 55 i tyle. Ale od tamtego momentu jest znaczne pogorszenie rozgrywki przez dropy do 30-40. Próbowałem różnych sztuczek wliczając to odparkowanie CPU. Obecnie ma ustawioną tylko blokadę na 65 kl i RenderDevice.RenderAheadLimit 0. Jest trochę lepiej, ale szału nie ma, zwłaszcza że wcześniej było lux. Gram na sprzęcie: AMD FX 8320E oc 4,4GHz (chłodzenie Fortis 3 podajże), MSI 970A-G43, GeForce Gigabyte 1060 G1 Gaming 6GB, 8 GB DDR3 RAM (2x4) pod kontrolą Win 7 64 bit. Być może trochę winy jest też po stronie systemu bo już chyba ze 4 lata działa bez formatu i pewnie trochę przykiśnięty jest (po modernizacji kompa nie robiłem czystej instalki :p).
  • KUUBSON87
    edytowano marzec 2017
    RenderDevice.RenderAheadLimit...o tym mozna by prace magisterską napisać.kazdemu inaczej to smiga,tzn inna wartosc powoduje zwieskzenie FPS.Nie ma rady trzeba testować,kazdą wartość i patrzec jak sie FPS zachowuje.
  • Asaroth88
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Witam. Od jakiegoś czasu tez mam spadki fps. Ze 110 nagle 60 za moment 10-1-2-16-1-68-3-116 i od nowa. Wcześniej tak nie miałem. Co ciekawe. Nawet bf4 czasem tak dropi. Rzadko ale zdarzy sie. W tym bf1 to nie ma znaczenia czy gram 1 czy 5 rundę.
    Mój komp:
    I5 4690k
    Asus GeForce GTX 970 Strix
    8gb ram
    Zasilacz zdaje sie 650
    Płyta Z97 pro
    Windows 10 obecnie.
    Światłowód 300mb/s
    Niech mi ktoś z tym pomoże bo mnie juz ☹☹☹☹ strzela bo wcześniej wszystko dzialalo. Ba. Nawet teraz wiedźmin 3 na uber wszystko i pięknie chodzi.
  • SkyZeWonsem
    1255 postsPosty: 1,268Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Poza kartą graficzną (R9 380) i RAM (16 GB) mam identyczny zestaw. Nic nie ścina. Jak to u mnie wygląda:
    - nie mam MSI AfterBurner
    - profil energetyczny w W10 na wysoki
    - w BIOSIE to samo
    - rdzenie odparkowane
    - gram na DX11 bo DX 12 to porażka
    -
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Poza kartą graficzną (R9 380) i RAM (16 GB) mam identyczny zestaw. Nic nie ścina. Jak to u mnie wygląda:
    - nie mam MSI AfterBurner
    - profil energetyczny w W10 na wysoki
    - w BIOSIE to samo
    - rdzenie odparkowane
    - gram na DX11 bo DX 12 to porażka
    -

DX12 od jakiegoś czasu już daje radę :P kiedyś się sypał jak łupież bezdomnego ale coś popsuli i działa :D
  • SkyZeWonsem
    1255 postsPosty: 1,268Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Mi nigdy DX12 dobrze nie działał i do dzisiaj tak jest.
  • MigdaL123
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano grudzień 2017
    MrMrocznyy ja mam dokładnie tak samo
    Post edited by MigdaL123 on
  • MigdaL123
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    je w ustawieniach da się zmienić z dx12 na dx11 bo coś tam jest ale nwm czy to to ?
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    MigdaL123 napisał użytkownik: »
    je w ustawieniach da się zmienić z dx12 na dx11 bo coś tam jest ale nwm czy to to ?

Jakoś się da coś tam jest takiego... szukam w opcjach obrazu po prostu :> DX12 :D
  • sean14321
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano styczeń 2018
    Panowie na spadki fps i wysokie wykorzystanie rdzeni procesora jest rozwiazenie. Mianowicie trzeba w Orygin ie kliknac prawym przyciskiem myszy na okienko z gra i wlaczyc opcje "napraw" i przeczekac proces naprawy... Meczylem sie ze spadkami fps od lipca i wreszcze gdzies przeczytalem ze to pomoze. Pozdrawiam, i mam nadzieje niejednemu pomoglem. Specyfikacja Windows 10 GTX 1060 6gb, 16gb RAM, i5 4690k 4.3ghz
  • SkyZeWonsem
  • Your3vilTwin
    1453 postsPosty: 1,485Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Z tego co czytałem w kilku różnych źródłach ponoć naprawa tej luki nie będzie miał wpływu na wydajność w grach. A jak będzie to zobaczymy w przyszłości. BF1 i SW:B2 też miały być dobrymi grami.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Kilka źródeł i każde co innego podaje. Jedno, że to będzie maks 3% spadku, inne że 20%, 50% albo tak jak mówisz, że w ogóle. Zobaczymy ale jak zwykle pachnie to wałkiem.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!