Ea czyli jak dzieci admini banują nie wiem za co

JeffNox
3 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
Otóż sprawa dotyczy mnie osobiście to chyba będzie miano na najszybszy ban świata , zdążyłem wejść do gry , wybrać klasę postaci , jedyna wolna drużyna to był jeden gracz który akurat leciał samolotem , nie ma nic lepszego niż spawn w samolocie i sobie z niego wyskoczyć na randomowe miejsce ale nie , wskoczyłem do samolotu i po 30 sekunda dostałem bana na tydzień za co nie wiem za to że w samolocie się pojawiłem ? za to że nie strzelałem ? nie mam pojęcia a po za tym w samolocie szturmowym można strzelać tylko do tyłu prawdopodobieństwo że kogoś zabijesz jest 1:10000000000 czaicie 30 sekund gry staty 0/0 i ban trzeba się wybrać na jakieś targi EA i wpier***** im po kolei może wtedy odbanują. Tak tylko chciałem swoje wywody gdzieś wylać wiem że po tygodniu jak się zaloguje znowu dostanę bana ale już na stałe identycznie straciłem poprzednie konto tylko wtedy wskoczyłem do behemota i sytuacja tak samo wyglądała , pisanie do supportu nic nie dało to i teraz pewnie nic nie da ale napisałem im pewnie dostanę tą samą formułkę o tym że używałem cheatów i dlatego dostałem bana.

Komentarz

• JanKiller69
    216 postsPosty: 218Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Temat od podszewki zna Skyzwasem
    Co lepsze dzwonienie i ciągle rozmowy na ten sam temat (niesłuszny ban) mogą mieć negatywne skutki
    Próbuj
    A może też zrób format przed odpaleniem gry za tydzień :)
  • JeffNox
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Temat od podszewki zna Skyzwasem
    Co lepsze dzwonienie i ciągle rozmowy na ten sam temat (niesłuszny ban) mogą mieć negatywne skutki
    Próbuj
    A może też zrób format przed odpaleniem gry za tydzień :)

Świeżo postawiony system , jakoś nie rajcuje mnie gra na haksach gram w BF1 dla zabicia czasu a to czy wygrywam czy przegrywam nie ma dla mnie znaczenia więc wraz nie rozumiem czemu dostałem bana , więc sam kolego widzisz oni nie potrafią nic z tym zrobić po prostu ban wave i tyle . Kolega dziś dostał za to że próbował wejść na serwer i ledwo co mu się wybór klasy postaci pojawił nie wiem czym to jest powiązane na pewno antycheat jest do wywalenia i aktywny admin na serwerze jest potrzebny. BTW na kompie poza bitdefenderem , advanced system care i iobit malware fighter mam jeszcze zainstalowane BF1 , NFS payback i fortnite , po banie zrobiony pełny skan i nic nie ma co mogło by wzbudzić zainteresowanie.
  • SkyZeWonsem
    910 postsPosty: 922Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano 3 styczeń
    Osz kuźwa. Znowu się zaczyna. Strach odpalać BF-a. Jak chcesz to poczytaj
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/1753/1-week-suspension-lvl3-monitoring-active-o3z82z-global-ban-po-tygodniu-za-co/p1
    Czyżby znowu potrzebne było tłumaczenie, że FairFight jest bezbłędny a winę ponosi inny legalny program.
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/2091/optymizacja-polityki-anti-cheat-fairfight-w-battlefield-1#latest
    Brawo EA. Bana mogłeś dostać np. za pasjansa z Windows. I to nie jest żart.
    W przyszłości jeszcze wiele niesłusznych banów będzie bo to ich kalekie zabezpieczenie się nie zmienia. Znowu jakiś [edytowanie przez EA_Kuba] będzie Ci udowadniał, że oszukujesz i oni są nieomylni. Inni mistrzowie polecą ci pisanie do pomocy EA. No mają ludzi za idiotów.
    Post edited by EA_Kuba on
  • JanKiller69
    216 postsPosty: 218Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    A Ci co mają bota to i tak biegają :)
  • EA_Kuba
    92 postsPosty: 132Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager
    @JeffNox Odpowiedź od naszej pomocy zazwyczaj pojawia się na skrzynce odbiorczej powiązanej z kontem EA mniej więcej po 72 godzinach. Jeżeli takiej odpowiedzi nie otrzymałeś upewnij się, że zgłoszeniu wybrałeś odpowiednią kategorię ( Battlefield 1 | PC | Zarządzaj kontem | Zablokowane lub zawieszone konto ), lub skontaktuj się z nami telefonicznie.
  • JeffNox
    EA_Kuba napisał użytkownik: »
    @JeffNox Odpowiedź od naszej pomocy zazwyczaj pojawia się na skrzynce odbiorczej powiązanej z kontem EA mniej więcej po 72 godzinach. Jeżeli takiej odpowiedzi nie otrzymałeś upewnij się, że zgłoszeniu wybrałeś odpowiednią kategorię ( Battlefield 1 | PC | Zarządzaj kontem | Zablokowane lub zawieszone konto ), lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Tak było wysłane zgłoszenie ale zauważyłem teraz że jest zakończone bez odpowiedzi .
    BTW. poprzednie konto w identyczny sposób straciłem i jakoś nikt nigdy mi nie pomógł czy teraz coś się zmieni ?
  • SkyZeWonsem
    910 postsPosty: 922Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Nie ale licz na cud. Mnie cudownie odbanowano.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!