Brak broni premium

flaczku1990
0 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
edytowano grudzień 2017
Witam mam dość spory problem kilka dni temu wymieniłem konsole ps4 na ps4 pro i po zainstalowaniu battlefielda 1 wraz z update nie mam broni z dodatków a dodam że mam kupione konto premium już prawie 2 lata. Niby pokazuje mi że jestem użytkownikiem premium ale to na tym się kończy. Każda broń pokazana jest na 0% i gdy naciskam jest komunikat żeby wykonać zadanie by odblokować. Też próbowałem i nie zalicza mi nic co jest potrzebne na daną broń. Proszę o pomoc.

Komentarz

• _SamoZuoooo_
    165 postsPosty: 185Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    To chyba raczej do pomocy tech. ea powinieneś się zwrócić .
    A tak mi przyszło do głowy jak zainstalowałeś BF1 + update , to sprawdź czy masz pobrane dodatki francuski i rosyjski .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • EA_Kuba
    72 postsPosty: 107Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha
    @flaczku1990 Czasem zdarza się, że na konsoli trzeba pobrać z biblioteki PS4 mały plik premium, po pobraniu którego odblokowują się mapy oraz bronie. Daj znać czy udało Ci się rozwiązać problem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.