Brak broni premium

flaczku1990
0 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
edytowano grudzień 2017
Witam mam dość spory problem kilka dni temu wymieniłem konsole ps4 na ps4 pro i po zainstalowaniu battlefielda 1 wraz z update nie mam broni z dodatków a dodam że mam kupione konto premium już prawie 2 lata. Niby pokazuje mi że jestem użytkownikiem premium ale to na tym się kończy. Każda broń pokazana jest na 0% i gdy naciskam jest komunikat żeby wykonać zadanie by odblokować. Też próbowałem i nie zalicza mi nic co jest potrzebne na daną broń. Proszę o pomoc.

Komentarz

• _SamoZuoooo_
    175 postsPosty: 197Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    To chyba raczej do pomocy tech. ea powinieneś się zwrócić .
    A tak mi przyszło do głowy jak zainstalowałeś BF1 + update , to sprawdź czy masz pobrane dodatki francuski i rosyjski .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • EA_Kuba
    92 postsPosty: 132Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager
    @flaczku1990 Czasem zdarza się, że na konsoli trzeba pobrać z biblioteki PS4 mały plik premium, po pobraniu którego odblokowują się mapy oraz bronie. Daj znać czy udało Ci się rozwiązać problem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!