Skasowane postępy

Xxx_marXXman_xxX
0 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
PROSZĘ O POMOC!

Hej! Gdy dziś wieczorem włączyłem BF1 zdziwił mnie fakt iż większość moich postępów jest skasowana. Tryb snigle player jest ukończony, uzbrojenie i gwiazdki na nim też są ale nie wiedzieć czemu w menu głównym wyraźnie pokazane jest że posiadam lvl 0, o dziwo gdy wchodzę na jaki kolwiek serwer lvl jest już prawidłowy. Straciłem również fragi na broniach, baretki, wpisy w kodeksie i medale. Nie mam pojęcia z czym jest to związane dodam tylko że mam premium, może to ma jakiś z tym związek,

Komentarz

• JohnSzambo
    42 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Ja mam to samo, za jakiś czas poprawią. To się zdarza notorycznie.
  • noop-sniper
    3 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    U mnie też ale to pierwszy raz się mi zdarzyło oby wszystko wróciło do normy bo 100h wplecy xd
  • JohnSzambo
    42 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Wróci, ja mam to ze czwarty raz :)
  • TheGhartan
    132 postsPosty: 137Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Zawsze wraca.
  • JanKiller69
    367 postsPosty: 373Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 13 styczeń
    Mam to samo :)
    Edit
    Pakiety bojowe też wcina
    Post edited by JanKiller69 on
  • VXBronsonXV
    178 postsPosty: 204Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Też to mam dziś rano.Ale grać czy nie grać?-martwię się żeby nie nadpisało na serwerze tego co nagrałem tym co nagram grając od "zera"
  • VXBronsonXV
    178 postsPosty: 204Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 13 styczeń
    noop-sniper napisał użytkownik: »
    U mnie też ale to pierwszy raz się mi zdarzyło oby wszystko wróciło do normy bo 100h wplecy xd

kolego rozumiem cię uwierz mi doskonale : VXBronsonXV Time Played:369:28:51

ps-masz nagrane 60 godzin:P
  • KILLERx289
    8 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Faktycznie wszystko leży... pewnie znowu serwery EA nie wyrabiają... Szkoda że tutaj nie ma już tego komunikatu co w BF 4 .... "coś poszło nie tak" :smile:
  • korzen-kiler
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Poprzednim razem długo czekaliście na przywrócenie postaci ? Dzień ? Dwa?
  • JanKiller69
    367 postsPosty: 373Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Myślę że nie macie się czego bać
    Zapewne to zostanie dodane
    Myślę że chore jest nie grać bo może czegoś nie doda xD
    Przypominam że to tylko gra , dziewczyny na kd czy ilość przegranych godzin nie wyrwiesz xF
  • VXBronsonXV
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Myślę że nie macie się czego bać
    Zapewne to zostanie dodane
    Myślę że chore jest nie grać bo może czegoś nie doda xD
    Przypominam że to tylko gra , dziewczyny na kd czy ilość przegranych godzin nie wyrwiesz xF

nie że nie doda bo to mnie nie martwi.obawa jest że zapisze nowy stan jakimś cudem i lvl 100 pójdzie się walić.
  • plochol
    9 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Nie, coś Ty, jak już, to najwyżej by zrobili backup sprzed awarii, więc bardziej prawdopodobne, że postęp by Ci się nie dodał. Nie ma się co martwić, trzeba czekać. Ale tak szczerze mówiąc przeszkadza to trochę, że w menu głównym nie ma żadnych postępów...
  • 6LouCypher6
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    U mnie sytuacja identyczna
  • Iboski_oskiI
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Jest taki sam problem
  • plochol
    9 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano 13 styczeń
    U mnie już działa, wracam do bitwy ;]
  • 6LouCypher6
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    U mnie również. Pozdrawiam i miłej zabawy.
  • DEiscovery
    8 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    To jeden z najczestszych bledow, mnie zdarzylo sie nawet "stracic" i "odzyskac" staty dwa razy podczas jednej sesji..
    Spokojnie, przy faktycznej utracie osiagniec stracilibysmy rowniez wypracowana bron oraz wyposazenie..
    Posiadanie ich potwierdza chwilowy blad Origin-a
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!