Zadania (PS4)

UnknowDudePolska
2 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
edytowano listopad 2017
Ktos jest chetny do zrobienia kilku zadan? Moze nawet wszystkich :D samemu ciezko, a we 2 juz razniej. Będzie konieczne to wynajmę serwer :)
Pozdrawiam.
Post edited by UnknowDudePolska on

Komentarz

• kkordiann
    11 postsPosty: 13Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Cześć,
    chętnie pomogę i wzajemnie :D dodaj się do mojego plutonu lub zaproś na PS i napisz wiadomość. Ogólnie szukam kogoś z kim można wieczorami pograć. Wrzuciłem temat o plutonie, poniżej treść:

Cześć,
    bardziej szukam po prostu grupy ludzi 3-5 osób żeby było z kim grać wieczorami. Czasem przydaje się ktoś żeby pomóc na danej mapie lub zrobić wspólny wypad po flagę na końcu mapy (wszystko just for fun), a po za tym zawsze raźniej do grania, nie chodzi tu o konkretne umawianie się, że danego dnia gramy od 20:00 (choć i tak możemy). Tylko jak ktoś po prostu jest online to gramy razem, bez spiny. Dlatego dobrze jakby było parę osób.

Pluton roboczo nazwany: 1410 PL

Zainteresowani niech się dodadzą i wyślą mi wiadomość (zaproszą do znajomych na PS), zgadamy się któregoś dnia i pogramy (poznamy się). Jeżeli uzbiera się w miarę zwarta grupa z czasem możemy zmienić nazwę plutonu logo itp. do ustalenia.

Informacyjnie, mam 27 lat i też raczej celuje w osoby w podobnym wieku, grunt to 18+

Pozdrawiam, nick na PS: kkordian
  • SKORY30
    10 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Witam, Też Bardzo chętnie pomogę sam mam kilka do zrobienia....Mój Nick PS SKORY30 Pozdrawiam :)
  • liquid_ssssnake
    20 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    @kkordiann Nazwę plutonu faktycznie warto zmienić bo jest już pluton 1410 (pozdrawiam moją starą ekipę ;)) a jakbyś chciał pograć wieczorami to możesz mi wysłać zapro na PSN :)
    (wiek mocno 18+ jakby co :))

• Rydzu2015
    369 postsPosty: 397Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Moderator
    liquid_ssssnake napisał użytkownik: »
    @kkordiann Nazwę plutonu faktycznie warto zmienić bo jest już pluton 1410 (pozdrawiam moją starą ekipę ;)) a jakbyś chciał pograć wieczorami to możesz mi wysłać zapro na PSN :)
    (wiek mocno 18+ jakby co :))

Z przyjemnością pogram :smile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!