Anti-Cheat

Serdzii
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
Witam. Wczoraj kupiłem bf1 i zastanawiam się czy w grze jest obecny jakiś porządny anti-cheat. Niektóre sytuacje wydawały mi się bardzo dziwne, powiedziałbym, że niemożliwe. Z góry dziękuje za odpowiedź.
:) :)

Komentarz

• Serdzii
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Jednak znalazłem odpowiedź na swoje pytanie. Temat to zamknięcia lub usunięcia.
  • Your3vilTwin
    1540 postsPosty: 1,573Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Proponuję ci kontakt z użytkownikiem @SkyZeWonsem . On jest doskonale zorientowany w tej materii.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano styczeń 2018
    jest taki porządny anti cheat że serwery na których hakują ci się nie pokazują także nie zdziw się jak lista serwerów jest czasem pusta.
  • SkyZeWonsem
    1280 postsPosty: 1,293Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Zabezpieczenie w BF jest najlepsze z możliwych. Banuje wszystkich jak leci - winnych, niewinnych. EA wychodzi z założenia, że lepiej zapobiegać niż leczyć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!