Aktualizacja Morze Północne - Nowa zawartość - Opinie i dyskusja

EA_Kuba
143 postsPosty: 221Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V
edytowano styczeń 2018
Dyskusja stworzona po to by dowiedzieć się co myślicie o na temat:

1) Nowe mapy: Zatoka Helgolandzka oraz Zeebrugge

ojeyvyg.png

MPtONsI.png

2) Nowe mundury oraz nowy statek powietrzny klasy C

CYWzAmv.png

Miejcie na uwadze to, że dyskusja została utworzone, aby zbierać wasze opinie na temat ostatniej aktualizacji. Trzymajcie się jej tematu.
Post edited by EA_Odix on

Komentarz

• lechpoznan431
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Zatoka Helgolandzka. Po 1 mapa za duża przydało by się samochody lub motor bo za dużo biegania jest. Tak samo kuter może cię łatwo zastrzelić bo biegnąć obok wody nie da się schować a więc mapa jest otwarta więc piechota ma się marnie tutaj. Przydało by się coś zabezpieczyć obok wody żeby kuter nie zastrzelił tak łatwo. Po tych zmianach co napisałem myślę że grało by się o wiele lepiej niż tak jak teraz się gra
  • VXBronsonXV
    207 postsPosty: 236Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano styczeń 2018
    lechpoznan431 napisał użytkownik: »
    Zatoka Helgolandzka. Po 1 mapa za duża przydało by się samochody lub motor bo za dużo biegania jest. Tak samo kuter może cię łatwo zastrzelić bo biegnąć obok wody nie da się schować a więc mapa jest otwarta więc piechota ma się marnie tutaj. Przydało by się coś zabezpieczyć obok wody żeby kuter nie zastrzelił tak łatwo. Po tych zmianach co napisałem myślę że grało by się o wiele lepiej niż tak jak teraz się gra

postawić mur. wszedzie dookoła by nie dało sie trafić.samochody owszem-monster trucki trzeba by dac by fajnie po wybojach jeżdziły.
  • FISHBONE89
    7 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ta aktualizacja to jakaś porażka!
    1. DLC zostało podzielone na dwa etapy co jest absurdem.
    2. Dodali 2 nowe mapy, wszędzie się mówi, że tryb operacje jest jednym z najbardziej grywalnych przez graczy a nie ma nowej operacji z nowymi mapami... Co więcej w kolejnym DLC Apokalipsa również nie dostaniemy nowego trybu operacji.
    3. Po wczorajszej aktualizacji menu strasznie mi laguje, każde przełączenie się między zakładkami w menu skutkuje przycięciem!
    4. Podczas gry gdy wcisnę ESC moja gra się zwiesza na ~5 sekund tylko po to aby wyświetlić menu (chodzi o te opcja jak wyjdź do menu głównego, samobójstwo itd.)
    5. Otwieranie skrzynki skutkuje, że moje FPSy potrafią spaść do 11...
    6. Od premiery cały czas jest błąd, że gdy skończy się operacja i chcemy wyjść do menu głównego to po kliknięciu przycisku wyjdź widzimy tylko napis "wychodzenie..." i nic się nie dzieje, musimy zaczekać aż załaduje się kolejna operacja aby móc wyjść z gry!

Mój komputer:
    Intel Core i5-8400 2.80GHz (9MB Cache, up to 4.00GHz)
    SilentiumPC Grandis XE1236
    MSI Z370 SLI PLUS
    HyperX Predator DDR4 16GB(2x8GB) 3000MHz CL15
    Asus GeForce GTX 970 4GB DDR5 (256bit) DirectCu II Strix OC
    SilentiumPC Enduro FM1 Gold 650W
    SSD Samsung 850 EVO 500GB SATA3
    Microsoft Windows 10 Home 64-bit

Gram w rozdzielczości Full HD na wysokich, predefiniowanych ustawieniach obrazu i FPS mam zablokowane na 80. Przed aktualizacją w menu czy podczas otwierania skrzynek nigdy nie miałem spadku FPS, natomiast w grze zdarzają się spadki do ~70. Teraz te spadki dochodzą do ~60 i zdarzają się zdecydowanie częściej.
  • Kriiisu_93
    63 postsPosty: 63Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    To przycinanie menu i freez gry po nacisnieciu ESC bardzo doskwiera. Kiedy zostanie to naprawione?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!