Easter egg

15791011

Komentarz

• BlueTiger07
    345 postsPosty: 351Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano luty 2018
    Popullus_Tremula napisał użytkownik: »
    Jaka lipa. Myślałem, że może postrzelam z indiańskiego łuku czy coś, a tu skórka do broni? Zmarnowałem czas na dwie poprzednie części "jajka".
    Na nowych mapach są jakieś przełączniki odnalezione, więc to jeszcze nie koniec. W BF4 były nie tylko blachy "widmo" ale także kamuflaż na mundur i skóra na broń, których o ile dobrze pamiętam trzeba było użyć do odblokowania łuku i ostatniego zadania, tutaj może być podobnie.

Post edited by BlueTiger07 on
  • Mervin9
    135 postsPosty: 145Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano luty 2018
    Prawdopodobnie na nowych mapach spotkamy jakiegoś potwora ale nic nie jest jeszcze potwierdzone :)

Life Is Brutal | YouTube <a "https://www.youtube.com/c/Mervin9 | Zanim Zadasz Pytanie http://rtfm.killfile.pl | Statystyki
  • Rydzu2015
    707 postsPosty: 738Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano luty 2018
    Popullus_Tremula napisał użytkownik: »
    Jaka lipa. Myślałem, że może postrzelam z indiańskiego łuku czy coś, a tu skórka do broni? Zmarnowałem czas na dwie poprzednie części "jajka".

Teraz brakuje 2 nieśmiertelników do 271 licząc wszystkie jest ich 269.Błąd?Czy są jeszcze dwa do EE?
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Teraz brakuje 2 nieśmiertelników do 271 licząc wszystkie jest ich 269

Brakuje także 1 broni - tak jakby była ukryta.
  • Revan2000s
    98 postsPosty: 103Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Czeka nas jeszcze Easter Egg z dodatku Turning Tides oraz końcowy prawdopodobnie po premierze dodatku Apocalypse.
    Być może ta skórka będzie wymaga w dalszych krokach głównego Easter Egg'a tak samo jak kamuflaż widmo w Battlefield 4.
  • Rydzu2015
    707 postsPosty: 738Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Revan2000s napisał użytkownik: »
    Czeka nas jeszcze Easter Egg z dodatku Turning Tides oraz końcowy prawdopodobnie po premierze dodatku Apocalypse.
    Być może ta skórka będzie wymaga w dalszych krokach głównego Easter Egg'a tak samo jak kamuflaż widmo w Battlefield 4.

Byłoby niesamowicie :smiley:
  • McPartylivePl
    77 postsPosty: 83Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Macie już tą skórkę?
  • Rydzu2015
    edytowano luty 2018
    Oczywiście :) Nawet już pomogłem kilku osobą zdobyć ich własną
  • McPartylivePl
    77 postsPosty: 83Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Jakim progranem odkodowaliście bo nagrywa za duże szumy i na audacity nie daje rady
  • Rydzu2015
    PS4 i XBOX maja jakieś swoje nagrywarki.Pobierałem z YT kolegi i też było OK.
  • BlueTiger07
    345 postsPosty: 351Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wskazówki od JackFrags

• McPartylivePl
    edytowano luty 2018
    Super, wielkie dzięki za każdą pomoc , to moje audacity okazuje się trochę przestarzałe
  • Popullus_Tremula
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member

Jest 3ci nieśmiertelnik (złoty). I to chyba tyle?
  • Revan2000s
    98 postsPosty: 103Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano luty 2018
    Owszem, prawdopodobnie do czasu następnego dodatku Apocalypse (lub następnej aktualizacji?) Nie będzie żadnego większego Easter Egga.
    Battlefield_1.png
    darmowa przeglądarka zdjęć
  • karol_85_6k3s9r
    101 postsPosty: 108Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    czy komuś się udało to zrobic ? Ja mam problem kod mi nie wchodzi.
  • BlueTiger07
  • Rydzu2015
    karol_85_6k3s9r napisał użytkownik: »

Ale który kod ?
  • VXBronsonXV
    216 postsPosty: 245Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano luty 2018
    fajnie by było jakby się skończyła ta akcja z fajnym niedostepnym kamuflażem,skórką na broń lub nożem jak w bf4..bo na razie skórka na perino jakoś mnie nie bierze.a nieśmiertelników mam od groma.
  • karol_85_6k3s9r
    101 postsPosty: 108Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    karol_85_6k3s9r napisał użytkownik: »

Ale który kod ?

Chodzi mi o tą specjalną skórkę którą się robi w Latarni na mapie Albion po przetłumaczeniu morsa otrzymuję ciąg 5 liter tych samych i nie wiem ile razy mam to wpisać może za wolno to robię. Nie wiem kurde mam z tym duży problem może ktos mi cos podpowie co robie źle może źle go tłumacze z której strony korzystacie do odszyfrowania morsa ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!