Nieśmiertelniki CTE - wymagania

xxxDEZERTERxxx
186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
Witam!

Czy ktoś orientuje się jakie trzeba spełnić wymagania, żeby otrzymać nowe nieśmiertelniki CTE?

SpDxl4d.png

Wiem, że na pierwszy trzeba przegrać 10 godzin w CTE. Na któryś z kolei trzeba przegrać 20 godzin i zabić 1500 przeciwników. A co z pozostałymi?

Komentarz

• Rydzu2015
    793 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 826 Moderator
    edytowano luty 2018
    Pierwszy jest dla każdego kto dołączył do CTE,drugi -spędził 10h a trzeci- spędził 20h i zabił 1500 osób.O czwartym nic nie wiadomo
    Małe sprostowanie Generator polowy i Wojenna tuba zostały teraz dodane i nic o nich nie wiadomo.Możliwe że kryteria się pozmieniały
    Post edited by Rydzu2015 on
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    Przegrałem 11 godzin w CTE (sprawdziłem przez Origin) i niestety blaszki nie ma... coś trzeba jeszcze zrobić?
  • Rydzu2015
    793 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 826 Moderator
    Niestety nie ma żadnych potwierdzonych informacji,to co podałem wyżej to były założenia początkowe przed dodaniem nieśmiertelników.
  • Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    Czyli wniosek taki - nie grać w CTE
  • Rydzu2015
    Hachor_67 napisał użytkownik: »
    Czyli wniosek taki - nie grać w CTE

Z takim podejściem przypomina mi się to co mój kolega kiedyś napisał "jak masz grać w CTE dla zabijania lub dla nieśmiertelników które kiedyś może dostaniesz,to lepiej odinstaluj je"
    Jutro CTE na wszystkich platformach będzie wyłączone
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Są ludziki które grają cte dla ,, wcześniejszego dostępu ,, do map i dla nieśmiertelników
    Nic nie wnosząc , albo nawet dobrze , free fragi tez potrzebne
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    Ja swoje cte usunąłem zagrałem może z 5 razy (zagrałem to zbyt wiele bo wtedy była premiera battlefronta2 i na cte nic się nie działo ale to nic 3/4 graczy i nic ) tak więc stwierdziłem że na 2 bf1 nie mam czasu wolę w to miejsce ograć inną gierkę .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.