Nieśmiertelniki CTE - wymagania

xxxDEZERTERxxx
186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Witam!

Czy ktoś orientuje się jakie trzeba spełnić wymagania, żeby otrzymać nowe nieśmiertelniki CTE?

SpDxl4d.png

Wiem, że na pierwszy trzeba przegrać 10 godzin w CTE. Na któryś z kolei trzeba przegrać 20 godzin i zabić 1500 przeciwników. A co z pozostałymi?

Komentarz

• Rydzu2015
    737 postsPosty: 769Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano luty 2018
    Pierwszy jest dla każdego kto dołączył do CTE,drugi -spędził 10h a trzeci- spędził 20h i zabił 1500 osób.O czwartym nic nie wiadomo
    Małe sprostowanie Generator polowy i Wojenna tuba zostały teraz dodane i nic o nich nie wiadomo.Możliwe że kryteria się pozmieniały
    Post edited by Rydzu2015 on
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Przegrałem 11 godzin w CTE (sprawdziłem przez Origin) i niestety blaszki nie ma... coś trzeba jeszcze zrobić?
  • Rydzu2015
    737 postsPosty: 769Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Niestety nie ma żadnych potwierdzonych informacji,to co podałem wyżej to były założenia początkowe przed dodaniem nieśmiertelników.
  • Hachor_67
    64 postsPosty: 70Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Czyli wniosek taki - nie grać w CTE
  • Rydzu2015
    Hachor_67 napisał użytkownik: »
    Czyli wniosek taki - nie grać w CTE

Z takim podejściem przypomina mi się to co mój kolega kiedyś napisał "jak masz grać w CTE dla zabijania lub dla nieśmiertelników które kiedyś może dostaniesz,to lepiej odinstaluj je"
    Jutro CTE na wszystkich platformach będzie wyłączone
  • xF_JanKiller
    469 postsPosty: 475Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Są ludziki które grają cte dla ,, wcześniejszego dostępu ,, do map i dla nieśmiertelników
    Nic nie wnosząc , albo nawet dobrze , free fragi tez potrzebne
  • _SamoZuoooo_
    269 postsPosty: 296Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ja swoje cte usunąłem zagrałem może z 5 razy (zagrałem to zbyt wiele bo wtedy była premiera battlefronta2 i na cte nic się nie działo ale to nic 3/4 graczy i nic ) tak więc stwierdziłem że na 2 bf1 nie mam czasu wolę w to miejsce ograć inną gierkę .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!