Problem podczas trafiania przeciwników

Mistrzunio_11YT
2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 4 Member
Witam, mam problem z BF1 po najnowszej aktualizacji, podczas zadawania przeciwnikom obrażenie z dowolnej broni/pojazdu/gadżetu itd. obraz zatrzymuje mi się na około 1 sekundę, to nie jest problem który występuje co jakiś czas tylko co zadane obrażenie. Początkowo myślałem że to wina aktualizacji softu PS4 do 5.50 Beta 3 ale po przywróceniu wersji 5.05 problem nadal występuje. Czy u was dzieje się tak samo?

Najlepsze odpowiedzi

Odpowiedzi

• TOMASZEK26X
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 7 Member
    Jak długo to im zajmie? Tracą graczy przez to... . Jest jakaś oficjalna data kiedy będzie można normalnie grać? Od DLC apocalypsa jest to nie możliwe. .
  • Mistrzunio_11YT
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    Podobno od 2 do 5 tygodni :neutral:
  • Revan2000s
    98 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 103 Member
    Dziś oraz przez cały weekend dział QA będzie testował łatkę, która ma poprawić ten problem. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, wydaje mi się, że można oczekiwać poprawy już wkrótce.
  • piotrekCZ
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    a tak to wygląda
  • doktUr29
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 8 Member
    Mam dokładnie ten sam problem, od kilku dni gra się tnie po zadaniu obrażeń przeciwnikowi. Mam nadzieje, że w końcu coś z tym zrobią. Weekend za nami, a problem został.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!