Zawartość kolejnych DLC ujawniona

145679

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1277 postsPosty: 1,290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano luty 2018
    Swoją drogą jak słaby musi być BF, że nie przeszkadzają mi lagi w EFT sięgające 1-5s (chodzi o sekundy jak by co) :) No ale zamknięta beta więc można sporo wybaczyć. Trochę szkoda mi całej ekipy z BF bo niezła była paczka. Jednak nawet to mnie nie zatrzymało przy tytule. Paru przeszło do nas a reszta sporadycznie samobiczują się w BF-e.
  • Your3vilTwin
    1537 postsPosty: 1,570Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    @Your3vilTwin , a to się odnosi do...?
  • EA_Kuba
    161 postsPosty: 246Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V
    @RobKul86 Zapewne odnosi się to do tego :)

Tak jak wspomniałem w podlinkowanym poście, Studio pracuje nad jak najszybszym zaimplementowaniem poprawek.
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    @EA_Kuba Czy Dice planuje "naprawić" (lub, co byłoby lepsze usunąć) tryb "Podbój i najazd"? To jest najbardziej niezbalansowana rzecz w tej grze. Patrz: mój post 21 lutego.
  • EA_Kuba
    161 postsPosty: 246Member, Administrator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, EA Community Manager, Battlefield V
    Widziałem Twój komentarz, osobiście nie zgodzę się, że obrońcy ZAWSZE przegrywają :) Póki co nie mogę nic potwierdzić odnośnie zmian w którymkolwiek z trybów.
  • Your3vilTwin
    1537 postsPosty: 1,570Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano luty 2018
    EA_Kuba napisał użytkownik: »
    @RobKul86 Zapewne odnosi się to do tego :)

Tak jak wspomniałem w podlinkowanym poście, Studio pracuje nad jak najszybszym zaimplementowaniem poprawek.

No chyba jednak nie do końca.
    Nie mam układów z wróżbitą Maciejem, i nie potrafię się odnosić do tego co napiszesz kilka godzin po mnie.
    Ty informujesz że DICE jest "świadome".Ja informuję że niby już zrobili poprawkę i teraz musi przejść proces certyfikacji na konsolach. Dlatego jeszcze jej nie wypuścili. Zauważyłem również jakąś nową tendencję.
    Zamiast użyć ich standardowego zwrotu "soon (TM)" użyli całkiem nowego zwrotu "ETA ASAP".
    Ale to jest nic. Najlepsza fraza w tym poście, przez którą można dostać przepukliny ze śmiechu.
    ...and the QA team gives it a "thumbs-up"...
    Zapewne ten sam QA team który dał kciuka w górę poprzednim patchom łącznie z ostatnim oraz całej grze. No to napawa optymizmem...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• RobKul86
    edytowano luty 2018
    Jak to jest, że jakiś tam wasz team "zaklepuje" coś, a potem okazuje się to bublem... ;)
    Tak swoją drogą, to pojechaliście po bandzie. Apocalipsa jest jednak rozczarowaniem. 2 ładne, fajne mapy, jeden crap w postaci Caporetto, dodany na siłę tryb z walkami powietrznymi (mapy z kampanii) i te kretyńskie przypadłości... Dlaczego nie słuchacie społeczności?
    I jeszcze te korporacyjne zagrywki z public relations, że jeden zespół coś tam pracuje, zaklepuje i hurra - zaraz ludziska dostaną...
  • Your3vilTwin
    edytowano luty 2018
    Mimo że w tym dodatku przeważa poczucie rozpaczy, wlaliśmy w niego wiele uczucia.
    Źródło
    lub
    Although, thematically it’s filled with hopelessness, we poured a lot of our passion and love of Battlefield 1 into this final expansion pack.
    Źródło

No ten co to pisał idealnie się wpasował. Faktycznie widząc ten dodatek i stan gry grubo ponad rok po premierze przeważa poczucie rozpaczy.

• RobKul86
    edytowano luty 2018
    Pytanie podstawowe: czy tryb "Podbój i najazd" zostaną NAPRAWIONE i na nowo ZBALANSOWANE??? (a najlepiej usunięte)
    Przed sekundą grałem w obronie na Sommie i znowu sromotna porażka. Dziś też grałem na Sommie w ataku i wygrana z palcem w nosie.
    Ten tryb to jest w ogóle porażka. Jakby normalny podbój nie wystarczył...
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jutro wchodzi patch poprawiający mikroprzycięcia i Hellriegela.

Wd5Sz2v.png
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A co było z hellrieglem ?
  • BOREK9920
    19 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Znikła optyka w obronnym
  • RobKul86
    A fabryczny nie miał szczerbinki, jedynie muszkę...
    Ja tak od miesiąca nie grałem w BF1. Coś się zmieniło "in plus"?
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Był balans broni , moim zadaniem na +
  • RobKul86
    edytowano marzec 2018
    Balans broni to wiem, że był, bo go jeszcze "doświadczyłem". Coś jeszcze? Balans rozgrywki, jak był skopany, tak jest nadal? Podbój i najazd dalej kuleje z balansem? Pytam, bo nie chce mi się tracić czasu na instalację BF'a 1, żeby po pół godzinie go usuwać ;)
  • xF_JanKiller
    Jak trafisz totalnych randomow to balansu nie będzie
    Brak limitu snajperów sprzyja
    Czasem jest walka do ostatniego ticketa
    A czasem po 5 min wszystkie flagi i base rape
    Tak było i będzie
  • _SamoZuoooo_
    274 postsPosty: 302Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    nie instaluj
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • RobKul86
    Tak jak napisaliście - nic się nie zmieniło. Zagrałem kilka meczów. Jeden tylko był wyrównany. A pozostałe? Jedna dominacja wygrana 200 do 40, druga przegrana 200 do 30, jeden podbój i najazd na Sommie w miarę wyrównany, a kolejny na Passchendaele to był baserape po 2 minutach...
    Jeśli nowy BF ma być tak samo casualowy, to nie kupuję. Szkoda pieniędzy i nerwów.
  • SkyZeWonsem
    1277 postsPosty: 1,290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A był kiedyś balans w BF-e ? Rzadko zdarzały się wyrównane walki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!