Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster permanent ban issued on this Ga

«13
soldiers78
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'soldiers78' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN d3f26dea

Komentarz

• soldiers78
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'soldiers78' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN d3f26dea
  • Rubicon-92-PL
    13 postsPosty: 13Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    edytowano luty 2018
    PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'Rubicon-92-PL' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN f5dee20b

To samo, narazie się odwołałem, jestem ciekaw za co to skoro taki GUID nie istnieje .

Proszę o wpisy osób które też dostały Global bana, nie wiedzą za co (ci co wiedzą niech nie piszą) Jestem ciekaw, ilu nas jest. Na obecny moment 4 osoby .
  • gANdalfTHE44mag
    21 postsPosty: 21Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'gANdalfTHE44mag' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN fdc2b9eb
    Mam dokładnie to samo i z tego co widzę jest to masowy problem, odwołałem się do Even Balace - oczywiście mnie olali. Ponad 2000 godzin w grze...
  • Rubicon-92-PL
    Czekam na odpowiedź od EB , nie traktował bym tego bana poważnie , zrobiony na krótki GUID. Jeśli to problem masowy to zastanawiam się tylko ile czasu zajmie jego odkręcenie. Pytanie , graliście na serverach WBKS ? z tego co ustaliłem z innymi pobanowanymi, to fakt że wszyscy tam graliśmy , zanim dostaliśmy globale.
  • gANdalfTHE44mag
    Również grałem na WBKS, problem tych banów nie jest lokalny bo podobne wątki pojawiają się na forach w innych językach.
  • Rubicon-92-PL
    Po temacie , konta nie odblokują . Przyszła standardowa regułka , a na wznowienie ticekta i prośbę o konkretnie wskazanie co było nie tak , odpisują że nie wiedzą , ale coś było . Przeszło 2000 godzin i 7 lat gry na jednym koncie w pupe , śmiech .
  • gANdalfTHE44mag
    No i na BF3 i BF4 w premce znowu parę groszy wydasz... i interes się kręci :)
  • harry0ld
    30 postsPosty: 33Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    U mnie to samo.
  • Flaczex
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    U mnie też global ban za nic....
    GUID 773ed5b7
  • gANdalfTHE44mag
    edytowano marzec 2018
    Odwołuj się do Even Balance, ale z przebiegu "rozmowy" z tym botem widzę, że raczej szanse marne.
  • antonszandorlv
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    Jak nic nie macie to prawdopodobnie bany za macro.Jakich myszek uzywacie?
  • gANdalfTHE44mag
    edytowano marzec 2018
    A4Tech V8M ale z tego co wiem żeby ustawić makro na tą myszkę trzeba wykupić dodatkowe opcje. Po zainstalowaniu programu do myszki było darmowych 1000 kliknięć, które przyznaję wyklinałem pierwszego dnia po zakupie nawet nie wiedząc za bardzo o co chodzi. Na co dzień korzystam z "dwukliku" czy to jest też makro? A i jeszcze ustawiłem sobie granat na przycisk pod kciukiem, no ale to wszytko jest chyba legalne bo po cholerę by takie coś sprzedawali?
  • antonszandorlv
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    Jak pozostali mieli myszke tej samej firmy to chyba macie odpowiedz.Pozdro.
  • Rubicon-92-PL
    edytowano marzec 2018
    Steelseries rival 300 . Nie ma możliwości otrzymania bana za macro stworzone w oprogramowaniu myszy , za co ? Za wygodę ? Apteczkę pod MB3 i granat MB4 ? Za macra typu AHK i owszem lecą bany. Ale do nich jest już przypisany guid , z góry po takim banie byłoby wiadomo że za AHK.
  • HH_LaVey_HH
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Global ban 12 luty.Mysz A4Tech bloody bez ustawien macro.
  • SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano marzec 2018
    Panowie. BAN może być za nic - dosłownie z odbytu wzięty. Wróżbici co wypisują brednie, że za jakieś makra w myszce to niech ochłoną. Na początek:
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/1753/1-week-suspension-lvl3-monitoring-active-o3z82z-global-ban-po-tygodniu-za-co/p1
    a później po paru miesiącach
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/2091/optymizacja-polityki-anti-cheat-fairfight-w-battlefield-1#latest
    Jak piszecie e-maile to na nie bot odpowiada standardową regułką. Jak dzwonicie do supportu to tam też bot siedzi i wali standardowe reguły typu:
    Jesteśmy nieomylni, nasz program jest zajedwabisty i na 100% oszukiwałeś w grze. Jak widać przerabiałem to akurat w BF1 ale u was jest to samo. Jedyne co mogę wam życzyć to cierpliwości. Taka fala banów to ewidentnie błąd programu. Mnie jak i wielu innych odbanowali jednak do winy się nie przyznali. To nie oni. Oni są święci :)
  • HH_LaVey_HH
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Panowie. BAN może być za nic - dosłownie z odbytu wzięty. Wróżbici co wypisują brednie, że za jakieś makra w myszce to niech ochłoną. Na początek:
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/1753/1-week-suspension-lvl3-monitoring-active-o3z82z-global-ban-po-tygodniu-za-co/p1
    a później po paru miesiącach
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/2091/optymizacja-polityki-anti-cheat-fairfight-w-battlefield-1#latest
    Jak piszecie e-maile to na nie bot odpowiada standardową regułką. Jak dzwonicie do supportu to tam też bot siedzi i wali standardowe reguły typu:
    Jesteśmy nieomylni, nasz program jest zajedwabisty i na 100% oszukiwałeś w grze. Jak widać przerabiałem to akurat w BF1 ale u was jest to samo. Jedyne co mogę wam życzyć to cierpliwości. Taka fala banów to ewidentnie błąd programu. Mnie jak i wielu innych odbanowali jednak do winy się nie przyznali. To nie oni. Oni są święci :)

Ok ale co mamy ???Odwołania nic nie daja.Mamy sie modlic,żeby jakis trol z EB miał dobry humor i nas odbanował.
  • gANdalfTHE44mag
    Sky jak długo czekałeś na obandowanie konta? Czy musiałeś się prosić czy bana ściągnięto automatycznie? Bo tak na prawdę teraz to nie wiem czy czekać czy dalej napierdzielać biednego Alex J :)
  • Rubicon-92-PL
    Ja tam już tylko dla sportu będę im męczył , bez końca dodając nowe wątki do rozmowy .
  • SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano marzec 2018
    gANdalfTHE44mag napisał użytkownik: »
    Sky jak długo czekałeś na obandowanie konta? Czy musiałeś się prosić czy bana ściągnięto automatycznie? Bo tak na prawdę teraz to nie wiem czy czekać czy dalej napierdzielać biednego Alex J :)
    Chyba ze 3 m-ce. Osobiście pisałem wszędzie. Nawet do jakiejś tam organizacji działającej na terenie USA. W przypadku takich roszczeń nasze prawo UE nic nie daje. Tak samo jak nas rzecznik praw konsumenta. Wszystko co robiłem można znaleźć w moim poście. O odbanowaniu dowiedziałem się przypadkowo. Wszedłem na forum BF1 i się zalogowałem. Jak miałem bana to z automatu zablokowano mi możliwość pisania w dziale BF1 - o czym też tam pisałem. Noi jak zauważyłem, że mogę się zalogować to okazało się, że ban zdjęty. Dopiero po paru dniach przysłali e-mail z identyczną treścią jak w załączonym linku.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!