Nieśmiertelnik za 100 linii frontu PC

WPolsceJakWLesie
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 4 Member
edytowano marzec 2018
Witam, posiadam 100 baretek za wygranie linii frontu a nie dostałem nieśmiertelnika, wczoraj zaliczyłem 50 mecz ataku lotniczego i nieśmiertelnik dostałem od razu, kilka razy miałem tak ze została raptem garstka graczy przez co linia trwała 6/7 minut może przez to nie zaliczyło? ktoś ma jakieś pomysły? dodam jeszcze, że gram sporo na niestandardowych serwerach czy wtedy nie zalicza wygranej? czekam na opinie :D

Komentarz

• xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    edytowano marzec 2018
    Ja dostałem normalnie za 100
    Może to wina niestandardowych
    Zagraj sobie jeszcze jedna i zobaczysz czy dostaniesz

Edit
    Beretek mam 73
    Ale to weszło później
    Natomiast nie wiem ile mam z zrzutu zaopatrzenia a nieśmiertelnika też brak :)
  • Rydzu2015
    772 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 805 Moderator
    Z baretkami linii frontu w moim przypadku jest dziwnie,rozegrałem 100 rund (liczyłem w notatniku) otrzymałem nieśmiertelnik a miałem dopiero 23 baretki,w tej chwili mam ich 49.A linie frontu męczyłem na start tego trybu i pamiętam jeszcze rundy po 3h.Znajomy zaliczył 110 baretek i dopiero dostał nieśmiertelnik ale to była jego jedyna forma śledzenia progresu.
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Najpierw była linia frontu
    Później weszły beretki
    Na 80%
    I tak jak powiedziałem, zrzut zaopatrzenia nie ma beretek , może wprowadza z czasem
  • WPolsceJakWLesie
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 4 Member
    Problem rozwiązany, rozegrałem jeszcze 3 linie frontu i wpadło.
  • TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    Ilość wygranych "Lini frontu" można sprawdzić w swoim profilu na Battlefieldtracker.com .
    Szkoda tylko że nie ma tam wszystkich trybów np: zrzutu zaopatrzenia i ataku lotniczego.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!