Tylko oficjalne serwery

maxeor
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
Witam, mam głupi przypadek i nie umiem go rozwiązać, otóż ostatnim czasem z "głupa" zresetowałem ustawienia wyszukiwania serwerów, i w tym momencie tylko i wyłącznie znajduje mi oficjalne serwery [Diece] a nie znajduje ani jednego serwera od innych ludzi, zmieniałem ustawienia ale nic to nie daje, a nie powiem uciążliwa to jest rzecz, ponieważ nikt nie gra na oficjalnych i mam do was pytanie czy potraficie mi pomóc ?.

Komentarz

• VXBronsonXV
    219 postsPosty: 248Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    nikt nie na gra na oficjalnych?ooo to jakaś nowość.
  • maxeor
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    nie potrafisz pomóc to proszę, zamilcz.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    maxeor napisał użytkownik: »
    nie potrafisz pomóc to proszę, zamilcz.

Pisanie że nikt nie gra na oficjalnych to gruba przesada więc zastanów się co klepiesz w klawe.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!