Macra w Batlefield 1

Argawen
107 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 112 Member
Witam
Czy tworzenie macr w BF1 jest dozwolone, czy tylko potępiane. Nie piszę o przypisaniu klawiszy myszy do dodatkowej broni, apteczki itd. Coraz częściej się spotykam z np. macrem w momencie śmierci przeciwnik wyrzuca granat. Nawet nie chce mi się myśleć o makrach zmniejszających recoil, czy podobnych. Oczywiście potępiam to, bo to psuje ideę fair play, ale cóż....... Dlatego przestaję się dziwić, że zdecydowana większość graczy zaczyna latać z KM i walić z biodra. Zawsze poprzez macro poprawiają skuteczność. Z paroma gościmi, w trakcie gry, rozmawiałem i nie kryli, że używają macro. Co gorsza, to byli ci gracze, co mieli prawie wymaksowany lvl lub byli na 140lvl.
Jakie jest wasze zdanie, co do używania makr ?
Zaznaczę jeszcze raz, że brzydzę się takim graniem. Ale cóż, jak DICE pozwala, to nic nie poradzę. Uciekam z tego serwera

Komentarz

• _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    No ale w czym problem ? nie od dziś wiadomo że na PC po za umiejętnościami lwią robotę robi sprzęt, podobnie zaczyna się robić na konsolach, przerobione pady czy inne hori itp.
    osobiście nie mam z tym problemu a nawet zwykle mam radochę jak uda mi się zasadzić kosę kolesiowi z czołówki listy .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Tak jak napisal samozuoooo
    Kill cieszy bardziej bez marca czy bota
    Ale są parapety które muszą się dowartościować, tak było , jest i będzie
  • Argawen
    107 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 112 Member
    No dla mnie problemem jest postawa DICE, jakoś Ubisoft sobie z tym radzi. A.....zapomniałem....kasa jest najważniejsza. Nie było tematu
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    edytowano maj 2018
    Ludzie są zgłaszani , wysyłane są nagrania
    Statystyki 110/5 na szturmie
    I dwa dni później gość biega i dalej widać że ma bota ale jest w połowie tabeli ...

Edit
    Wcześniej były podawane nicki graczy którzy dostali bana
    Dziś masz napis że ,, x liczba została bana ,,
    A czy faktycznie bany tego nikt nie wie
  • Argawen
    Tu nie chodzi o boty, tylko skrypty zaimplementowane po jakiejś akcji. Śmierć, wyrzucenie granatu. Strzykawka i automatyczna zmiana na broń. Zmniejszenie recoilu( zmniejsza się tylko szybkostrzelność). To jest bardzo łatwo wykryć, po czasie reakcji. Ale masz rację, na typowe cheaty nie reagują, to skrypty mają gdzieś.
    Kupowałem BF1 po BF4, ale już sobie daruję gierki od tych cwaniaków.
  • xF_JanKiller
    W BF4 też biegali że skryptami
    Najlepiej było to widać na dmrach które waliły bez odrzutu albo famas który przy swojej szybkostrzelności i braku odrzutu niszczył
    ☹☹☹☹ graczy spotkasz wszędzie
  • LM_emzio
    89 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 93 Member
    Argawen napisał użytkownik: »
    ...tylko skrypty zaimplementowane po jakiejś akcji. Śmierć, wyrzucenie granatu. Strzykawka i automatyczna zmiana na broń. Zmniejszenie recoilu( zmniejsza się tylko szybkostrzelność)...

Rozumiem szybkostrzelność, auto fire czy zmiana na broń po użyciu strzykawki, ale jak miałoby działać makro wyrzucające granat po zgonie? W BFie zdarzają się co prawda takie akcje z dynamitem, czy zabiciem przeciwnika gdy ten już zdążył się schować za sciane(itp.) ale to bugi i lagi nie makra.
  • xF_JanKiller
    Dodam że czasem jak widzę że mam już marne szanse na przeżycie to wyrzucam granat
    Po śmierci granat wybucha i czasem zalicza fraga. Wystrzelony nabój nie znika , leci do końca nawet po śmierci, wcześniej to nie działało
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    Robię podobnie, jak już jest kaplica i gęsto od wroga staram się rzucić granat, czasami zdążę a wtedy gazowy czy zapalający po śmierci może dać nawet kilka fragów .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Argawen
    Tak, oczywiście wszyscy tak robią. Szczególnie po śmierci. Ewidentnie można rozpoznać, kiedy ktoś rzuca na resztkach życia, a kiedy po upadku ciała leci granat. Ostatnio jest to nagminne. niezależnie od lvl postaci. Gracze zeszli na psy.
  • LM_emzio
    89 postsMember, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 93 Member
    Napisz mi jak ma działać makro "po śmierci" ?
    Nie mówię, że to niemożliwe tylko zupełnie sobie tego nie wyobrażam.
  • VXBronsonXV
    243 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 274 Member
    LM_emzio napisał użytkownik: »
    Napisz mi jak ma działać makro "po śmierci" ?
    Nie mówię, że to niemożliwe tylko zupełnie sobie tego nie wyobrażam.

no też jestem ciekawy.w momencie gdy trzymasz g i granat jest gotowy do rzutu a umierasz to zauważyłem że puszczasz granat.to musiałbyś zbindować ciągle wciśnięty klawisz g i biegać z odbezpieczonym granatem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!