Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster permanent ban issued on this Ga

2

Komentarz

• gANdalfTHE44mag
    21 postsPosty: 21Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Nie wiem tylko jak zachowa się organizacja pt "Even Balance", miejmy nadzieję, że zniosą nam bany. Bo z tego co czytam i widzę to są święte krowy, nieomylni, najmądrzejsi itd. Gram w Battlefielda od 2005r i takich rzeczy to jeszcze nie widziałem. No nic pozostaje czekać.
  • gANdalfTHE44mag
    Jak tam panowie jakieś zmiany w waszych sprawach?
  • Flaczex
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Tak, bot z EB odpisał standardową formułkę...
  • harry0ld
    29 postsPosty: 32Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    U mnie też...
  • Rubicon-92-PL
    13 postsPosty: 13Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    No i bajka , kolejny ban na innym profilu tym razem Violation (GAMEHACK) #88002

Żeby nie było że cheat sprawdźcie sobie inne zagraniczne fora , setki banów i płacz ludzi , to moje ostatnie konto na BF3 , 3 nie kupię , BASTA .
  • gANdalfTHE44mag
    edytowano kwiecień 2018
    Widziałem sporo wpisów właśnie z tym naruszeniem #88002, prawdopodobnie to ta sama przyczyna. Pierwsze bany posypały się po aktualizacji PB, w mojej sprawie poprosiłem Alexa J o podanie numeru naruszenia ale od kilku dni cisza.
  • Silvher
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Witam mam ten sam problem mam nadzieje, że ktoś niedługo znajdzie rozwiązanie.
  • harry0ld
    Obawiam się, że na rozwiązanie tego problemu możemy się nie doczekać :( . Niewiele jest serwerów rankingowych pozbawionych PunkBustera (naliczyłem 2 HC), poza tym stoją puste. Są jacyś chętni do wspólnej gry w tak ograniczonym zakresie?
  • sokole_oko_pl
    17 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Dopisuję się do wątku do banów bez powodów. Mam dokładnie to samo. Miesiąc przerwy w graniu i po ponownym zalogowaniu permanentny ban ! Pisałem już wszędzie ale kupa... Udało mi się raz wbić na pusty serwer amerykański i nie wywaliło mnie ale za drugim razem już blokada :( próbowałem grać w BF3 . Po wielu nieudanych próbach znalazłem serwery z opisami GGC PB czy coś takiego i tam mogę grać . Macie może namiary na podobne serwery w BF4 ???
  • JimaIwo
    Widzę, że nie tylko ja mam z tym problem. I nie mam zielone pojęcia za co ten ban
  • kocurreklPLl
    7 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Witam. podobne problemy dotyczą nas wszystkich ja oczywiście nie jestem tego unikatem dostałem perma lecz sam nie wiem za co dlatego też prosił bym o pomoc w jakimkolwiek wyjaśnieniu mojej sytuacji z blokadą konta...
  • WastedPete
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Dzisiaj to samo i mi sie przydażyło. Napisałem do supportu ale jak narazie żadnej odpowiedzi.
    Jakieś nowości w sprawie ? Ktoś cokolwiek wskórał w tej sprawie ?
  • laser890
    7 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Mnie zbanowali za rzekomego aimbota
  • Sandal-Senpai
    Ten sam problem. włączam grę-mapa pojawia sie na 3 sekundy a potem kick a czasem ban. wcześniej wystarczało "naprawić" grę na origin ale teraz nic to nie daje. mam normalną myszkę. Miałem wcześniej już problemy z punkbusterem jeśli wyłączałem origin za szybko. Chcę rozwiązanie problemu z pnk'iem a nie z adminem.
  • kocurreklPLl
    7 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    no widać PunkBuster zawsze ma racje nawet gdy jej nie ma to i tak jest górą ;x niestety chyba nic nam nie pozostaje jak wydać kolejną kase na kolejnego bana... hyhy mam nadzieje że w końcu ktoś coś z tym zrobi.
  • laser890
    7 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Ja się nie będę bawił. Mam Bf3 i bf4 na jednym koncie. Miałem kupować 1, ale czytając, że ban może przejść na bf4 bo całe konto jest zbanowane jest to mój ostatni battlefield. Grałem w 3 i 4 przeszło 2500h, ale już przestanę. Nie mam zamiaru kupować 1 ani 5 która dopiero wyjdzie skoro takie akcje mają się dziać.
  • sokole_oko_pl
    17 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    No ja też tak zrobię jak ty. W sumie biorąc pod uwagę, że B1 to pierwsza wojna a 5-tka to II wojna to i tak nie moje klimaty więc nie żałuję . Ale bardzo brzydko nas potraktowali. Chyba to jakoś losowo musiało być blokowane. Mi się tak osobiście wydaje , że wygaszają BF4 i takie zdarzenia będą miały teraz miejsce. Zresztą coraz mniej jest już serwerów a na forum jak wchodzisz to są 2-3 osoby zalogowane . Szkoda :(
  • harry0ld
    Dla mnie obie wojny światowe to super temat na gry tylko, że w tych grach próżno szukać klimatu tych czasów. Jeśli chodzi o BF3 i BF4 to chyba byłoby nawet lepiej gdyby EA i evenbalance przestały je wspierać, zajęłaby się nimi społeczność i można byłoby spokojnie grać bez banów znikąd.
  • kocurreklPLl
    Chłopaki i Kobiety z przewagą tych drugich ^^ nie chce nic tu reklamować bo to nie ładnie na takim forum aczkolwiek polskie studio The Farm 51 robi konkrety projekt który niebawem ujrzy światło dzienne ;] może was to zainteresuje aczkolwiek jest to dla mnie bardzo ciekawa alternatywa a co najważniejsze to wiadomość że nie będzie tam znacznie nie dopracowanego moim zdaniem PunkBuster'a.( WW3 ) może zobaczymy się podczas rozgrywki ;]
  • harry0ld
    @kocurreklPLl Też śledzę temat, jak produkcja okaże się fajna to może zbierzemy się z kolegami do wspólnej gry. Tym bardziej, że w większości jesteśmy z Warszawy więc jedną mapę będziemy już znali. ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!