Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster permanent ban issued on this Ga

13»

Komentarz

• Rydzu2015
    745 postsPosty: 777Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    harry0ld napisał użytkownik: »
    Dla mnie obie wojny światowe to super temat na gry tylko, że w tych grach próżno szukać klimatu tych czasów. Jeśli chodzi o BF3 i BF4 to chyba byłoby nawet lepiej gdyby EA i evenbalance przestały je wspierać, zajęłaby się nimi społeczność i można byłoby spokojnie grać bez banów znikąd.
    Wtedy byłby lament że oszustów z różnego rodzaju modami jest tylu że grać się nie da i nikt z tym nic nie robi
    kocurreklPLl napisał użytkownik: »
    Chłopaki i Kobiety z przewagą tych drugich ^^ nie chce nic tu reklamować bo to nie ładnie na takim forum aczkolwiek polskie studio The Farm 51 robi konkrety projekt który niebawem ujrzy światło dzienne ;] może was to zainteresuje aczkolwiek jest to dla mnie bardzo ciekawa alternatywa a co najważniejsze to wiadomość że nie będzie tam znacznie nie dopracowanego moim zdaniem PunkBuster'a.( WW3 ) może zobaczymy się podczas rozgrywki ;]
    Oby nie było jak wyżej

• harry0ld
    29 postsPosty: 32Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    @Rydzu2015 Poprzednie części doskonale sobie radzą bez wsparcia EA i EB, da się grać bez problemu.

Przy obecnym stanie rzeczy dostaje się rykoszetem uczciwym graczom i nikt z tym nic nie robi bo nikogo to nie obchodzi.
  • Your3vilTwin
    1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano czerwiec 2018
    Problemem nie jest PunkBuster, FairFight czy inny system skierowany przeciw oszustom. To są tylko programy (bardzo ogólnie ujmując) a one nigdy nie są wolne od błędów. Sytuacje, że ktoś uczciwy wyłapie bana były, są i będą. Właściwie to bym się martwił gdyby nie miały miejsca.
    Problem zaczyna się dopiero w momencie, gdy musimy się skontaktować z wsparciem i jak wtedy jesteśmy traktowani.
    Jak EA traktowało choćby osoby niesłusznie zbanowane wiemy na przykładzie @SkyZeWonsem. W końcu jednak bany zostały zdjęte a na stronce pojawiła się jakaś lakoniczna informacja w korpobełkocie. Nawet nie byli w stanie wykrzesać z siebie prostego "przepraszamy". Zablokować ludiom grę za którą zapłacili spore pieniądze na kilka tygodni/miesięcy i po odblokowaniu nie zdobyć się nawet na proste przeprosiny? Bezczelność level +500.
    Co do Even Balance nie ma się sensu rozpisywać. Właśnie to przerabiacie.

A tak wygląda podejście wsparcia Path of Exile. Też jestę cziterę bo podczas wieczornego relaksu spotkało mnie coś takiego:

Szkoda że nie nagrały się moje wypowiedzi no ale trudno. Zdziwienie było dość spore.
    No więc co? Trzeba napisać do supportu.
    AAjzQCo.jpg

Cała sytuacja została wyjaśniona w 5 dni. Dodatkowo jak widać zostałem w dość ładny sposób przeproszony. Na żadnym etapie rozmowy nie musiałem prowadzić korespondencji z botem. Później załatwiłem jeszcze kilka kwestii technicznych związanych z moim kontem (a dokładniej z postaciami stworzonymi na tym koncie). Wszystko w miłej atmosferze. Za wszystkie niedogodności dodali mi do konta 150 sztuk ichniejszej waluty co wystarczyło na jakieś tam zakładki do mojego schowka (fajny bajer).

Te przykłady chyba doskonale pokazują kim jesteśmy dla EA...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1277 postsPosty: 1,290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano czerwiec 2018
    Mogę tylko potwierdzić to co napisał mój poprzednik. Zero komunikacji ze strony EA. Większość odpowiedzi od botów ze stwierdzeniem, że oszukiwałem a oni się nie mylą. Na dodatek śmiało mogę im zarzucić krętactwo. Do dzisiaj trzymam ich korespondencję. Ostatnią kropką nad i było zablokowanie mnie na forum BF1. Więc nawet jak by mi przestał działać BF1 w "single player" (mogłem grać) to nie miałem gdzie zgłaszać ewentualnych problemów. Dla EA nie miałem już BF-a i mieli to w zwieraczu.
    Jedna osoba powiązana z EA okazała sie normalna. Admin Borzywit-CNP- , który nie zamknął mi tematu tak jak to zrobili na angielskim forum. Mu dziękuję jeszcze raz.
    No i oczywiście najważniejsze osoby - resztka społeczności Battlefielda. Im najbardziej dziękuje bo utrzymali mój wątek przy życiu i nie ulegli korpobełkotowi.
  • GRYF67
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    edytowano czerwiec 2018
    Jestem kolejnym graczem który bez powodu został pozbawiony możliwości gry w BF3 :( Grałem uczciwie ponad 4000 godzin i pozbawiono mnie miłej zabawy absolutnie niesłusznie. Dziwne traktowanie które powoduje, iż raczej nie kupię kolejnej gry z tej serii. Dodam tylko jeszcze, iż jestem graczem który przeżył już 50 wiosen swego życia ale z otrzymanego "prezentu" który uniemożliwia grę bardzo smucę się ;)
  • sokole_oko_pl
    17 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Witam.
    SkyZeWonsem mam takie pytanie do ciebie bo widzę , że jesteś obczaskany w tematach Czy jest możliwe żeby bez grania i zdobywania punktów otrzymywać pakiety bojowe ? Chodzi mi o BF4. Mam permanentnego bana ( za nic) i nie mogę grać od 3 m-cy ale loguję się czasem i widzę, że otrzymałem pakiet bojowy ? W czasie 3-mcy dostałem już drugi pakiet a z tego co dzisiaj widziałem to pakiet wpada co 966 000 punktów ? O co chodzi ?
  • SkyZeWonsem
    1277 postsPosty: 1,290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jak miałeś np. premkę to co miesiąc dostawałeś pakiet za friko. Tylko czy to było w 4-ce ? Sory nie pamiętam.
  • sokole_oko_pl
    17 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    No właśnie ale ja premki nie mam więc skąd te punkty się biorą ? Żeby ugrać 966 000 to chwilę trzeba grać a ja w ogóle nie gram bo mam bana. Ostatnio rozkminiłem, że mi się jakiś rusek włamał na konto steam to może tu też ? :(
  • Prescot
    7 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Hejka - dostałem bana z free. Przed chwilą. Napisałem do EA przez formularz dzisiaj. Czekam. Zobaczymy co będzie. Komunikat: "Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster
    permanent ban issued on this Game Server for player 'Prescot' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN 3cf4593f"

Pozdro dla tych co czekają i dla tych co dostali bana :)
  • seba_99234
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    Witam pare dni temu kupiłem bf 3 a od 2 dni nie mogę już grać... wyskakuje mi taki komunikat:
    "BŁĄD
    Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster kicked player 'seba_99234' (for 5 minutes) ... Violation (GAMEHACK) #82011" Od razu zaznaczam że nie cheatuję ale widzę że nie tylko ja mam problem jeżeli chce sie odwołać to coś to poskutkuje czy tak jak piszą inni jakiś bot mi napisze ze "mam cheaty nawet jeśli ich nie mam" cała sytuacja jest dla mnie chora i nie kupie już raczej żadnej gry od EA. Zainstalowałem na nowo tego całego PunkBustera sprawdziłem spójność plików gry na origin ma ktoś jakiś pomysł co jeszcze mogę spróbować aby coś zatrybiło ?
  • Your3vilTwin
    1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano 9 styczeń
    Niestety nie mam dla ciebie dobrej wiadomości. Dostałeś bana. Żadne naprawy gry czy przeinstalowanie punkbustera nie pomoże, więc z góry możesz olać porady korporycerstwa z EA (o ile raczą się w ogóle do ciebie odezwać).
    Zostaje ci tylko wypełnienie poniższego formularza, ale na dzień dzisiejszy nie masz co liczyć na odpowiedź inną niż, ta że jesteś oszustem... (oczywiście odpowiedź od bota).

https://www.evenbalance.com/troubleticket/new_ticket.php

DXAJDJ4.jpg

@EA_Kuba
    Kolejny zadowolony klient... Ledwo zdążył odpalić grę...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• seba_99234
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    No nic dzięki za odpowiedź są inne gry pozdrawiam ;)
  • RukhCo
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3 Member
    Tez dostalem bana .... Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'RukhCo' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN a607eaf5
  • ScorpionDBC
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    GLOBAL PunkBuster GUID BAN 6df37e73
  • norberto50
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Wyskoczyło mi dzisiaj takie świństwo: Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player 'norberto50' ... GLOBAL PunkBuster GUID BAN 06bf3097. Pisał już ktoś zgłoszenie z tego tytułu do PunkBustera?
  • LM_Wyrzysk
    367 postsPosty: 370Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Za dużo już ludzi chyba nie zostało w Bf3/ BF4. Dawać! Kupować po skinie w BF5 i do grania. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!