BF V - krótkie info

1679111252

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1255 postsPosty: 1,268Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jasne. Nie ma co krytykować korporacji tylko łykać wszystko jak pelikany. Współczesny obraz konsumenta.
  • Your3vilTwin
    1453 postsPosty: 1,485Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    TheGhartan napisał użytkownik: »
    Co do krytyki EA nie ma to sensu, jest to korporacja tak jak każda inna nastawiona na zysk i normalne jest, że chce dotrzeć do jak największej liczby odbiorców (przebieranki, battle royal, coraz łatwiejsza rozgrywka) i po prostu albo to akceptujemy albo czas znaleźć sobie nową grę.

No popatrz. A ja jak mantrę będę przytaczał przypadek Battlefronta 2. Odpowiednio zmasowana krytyka jest w stanie sprawić, żeby EA jednak się cofnęło ze swoimi poronionymi pomysłami. Więc jest ona jak najbardziej wskazana. Czy taki CDP robi gry charytatywnie? No chyba nie...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    AgentBartezz napisał użytkownik: »
    Jeśli chodzi o Battle Royale - to jest tylko tryb gry, jak ktoś nie chce, to grać w niego nie musi.

Z jednej strony masz rację - nie podoba się, to nie trzeba grać (jak w gołębie wojenne :wink:). Z drugiej strony sama gra na tym ucierpi. Myślicie, że czemu nie będzie na premierę trybu "rush"?
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nawet nie wiedziałem, że ma nie być :D Ale jakby im się chciało na prawdę to by byli w stanie zrobić i jedno i drugie :)
    edytowano lipiec 2018
    słuchacie gościa który w avatarze ma dwa stojące fallusy zrobione z brody?:)(no offence sky:))

a tak na poważnie-jednemu będą przeszkadzać kobiety,drugiemu protezy,trzeciemu maski hokejowe.Można walczyć ale bardziej niż nas posłuchają tych ich zasranych alpha-testerów "ich zaufanych ludzi"(ich zaufany człowiek:chłopak 120 kilo, który jedzenie musi mieć podawane bo jest "w temacie", stary "wyjadacz" śmierdzi potem i okulary -10,25)
    Puenta:Każdy z nas i tak musi zadecydować:kupić czy nie kupić.A ciekawość to pierwszy krok do [edytowane przez EA_Kuba] 300 zł na "gorszą" lub "lepszą" grę niż bf1.
    poczekamy zobaczymy.
    Post edited by EA_Kuba on
  • SkyZeWonsem
    1255 postsPosty: 1,268Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Bronson spoko. Ale na prawdę widzisz tam fallusy ?
  • JanTwardy
    172 postsPosty: 185Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano czerwiec 2018
    Jednemu sie moze podobac innem nie i Ok. Chociaz jak zamawiasz "bialy samochod" to oczekujesz ,ze bedzie bialy a nie w slaczki i wzorki - Taki bedzie ten BF o WWII.

Gorsze jest i tu juz nie ma miejsca na obrone, stosunek EA, Dice do klienta. Jesli ktos nie widzi nic zlego albo uwaza ,ze jest ok to hymm.. nie szanuje sam siebie albo sam ma w tym interes. ( chcialem uzyc innego slowa opisujacego takiego osobnika ale pewnie kogos bym obrazil)

Nie moge przemilczec tez cenzury na forum dalem cytat z YT, ktos napisal ,ze chcial by zagrac otyla, czarno skora kobieta jako SS. - Cytat zostal oznaczony jako rasistowski i seksistowski...Uzyl slowa fat (gruba) i slowa black (ciemnoskory) nie ma tu nic seksistowskiego ani rasistowskiego.

Mam nadzieje ,ze ludzie odpowiednio zaglosuja portfelem.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • _SamoZuoooo_
    253 postsPosty: 279Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Po to chyba jest właśnie beta żeby sobie sprawdzić czy warto wydać te 300zł na grę, tak miałem z BFH pograłem betę i nie kupiłem gry do dziś, nie twierdzę że BFH jest kiepski po prostu nie mój klimat nie miałem radochy z grania.
    Teraz pogram w betę BFV spodoba mi się kupię, nie spodoba nie kupię .
    Faktycznie jeśli ktoś nastawiał się na grę w realiach WW2 może być zawiedziony, ale ktoś komu wystarczy tylko lekki klimat WW2 już niekoniecznie. Mi bardzo podoba się seria Wolfenstein mimo że niewiele tam z realiów po WW2 za to jest klimat który mi odpowiada, fakt nie ma multi i pewnie bym nie grał ale to raczej z powodu że nie lubię futurystycznych broni tak jak w battlefroncie czy w tych codach co można fruwać .
    Do tego dochodzi jeszcze fajna ekipa do gry, jeśli gra razem kilka osób które mają frajdę ze wspólnej gry to tak naprawdę wygląd gry schodzi na drugi plan.
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • SkyZeWonsem
    edytowano czerwiec 2018
    Beta co najwyżej da nam odpowiedź jak ta gra będzie działała krótko po premierze. Później może być różnie - zaczynając właśnie od wydajności na serwerach kończąc. Jak będzie wyglądać to już wiemy. Czego ma nie być na start to też wiemy - szturmu :/ Ale będzie PUBG.
    Ekipa też nie jest gwarancją jak całość leży. Dobra "atmosfera" skutecznie może być zabita przez słabą rozgrywkę i udziwnienia. Jak ludzie "siedzą" w tytule od nastu lat i widzą padakę to przestają w to grać. Szukają innej gry.
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    I właśnie taki miałem problem z BF1 - ta gra rozwaliła mi całą ekipę z poprzednich części (nie to, że straciłem z nimi kontakt, po prostu przestaliśmy razem grać), skończyliśmy tak, że z wieloma osobami przerzuciliśmy się na tego PUBGa czy Wildlandsa. Czy by się tak stało gdyby BF1 był dobry? W przypadku Wildlandsa na pewno by to nie zmieniło nic, bo była to gra na, którą czekałem od dawna. Ale prawdopodobnie obok PUBGa przeszedłbym obojętnie, bo zacząłem w niego grać właśnie ze względu na to, że BF1 mnie nie wciągnął, nie miałem z kim grać.. Więc ekipa ekipą, ale ekipę do grania utrzymuje to, żeby było w co grać, co wszystkich wciąga.
    W BFV upatruję ostatnią szansę dla DICE na zrobienie gry, która mnie znowu przyciągnie do Battlefielda - szkoda, że jest to IIWŚ bo liczyłem jednak na czasy obecne ale jeśli to będzie dobra gra pod względem gejmpleja to nie będzie mi umiejscowienie czasowe zupełnie przeszkadzać. Bo jeżeli ta gra im nie wyjdzie, to nie chce mi się wierzyć, że jeśli by się ziściły przepowiednie o BC3 w przyszłym roku, (chociaż już zdaje się już dawno zamilkły?) żeby ten BC3 był jakoś znacząco lepszy.
    fanem bf stałem się od czwórki.jedynkę kupiłem w ciemno.ale w tym roku wychodzi jeszcze kilka fajnych gier.Więc dlaczego nie powrócimy do czasów dem?10-15 lat temu rynek był zapełniony pismami z 2-8 płytami zapełnionymi demami.Sam kupowałem-nawet pamiętam takie zielone,niemieckie.(gta1- i jego 3 minutowe demo,doom i jeden level,duke nukem i jeden level,destruction derby-łezka się kręci jak się katowało)człowiek pograł napalił się albo nie i wiedział czym jest gra.Puścić bfV z jedną mapą i dwoma rodzajami broni.może to jest sposób?
  • VXBronsonXV
    216 postsPosty: 245Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Bronson spoko. Ale na prawdę widzisz tam fallusy ?

nie nie widzę.dlatego napisałem "no offence"- sterczą dwa kłęby brody średnicy kiełbasy "krakowska sucha" :)
  • Rydzu2015
    707 postsPosty: 738Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano czerwiec 2018
    JanTwardy napisał użytkownik: »
    Nie moge przemilczec tez cenzury na forum dalem cytat z YT
    Napisałem Ci dlaczego zostało to skasowane a w formie jakiej było to napisane = było rasistowskie i seksistowskie,i jak chcesz kogoś zacytować,wklej źródło tekstu.Więc sobie nie dopowiadaj tłumaczeniem pojedynczych słów,że to nie było obraźliwe.
  • Your3vilTwin
    1453 postsPosty: 1,485Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano czerwiec 2018
    1gdMta_skJPYHyRmKJYEN1Fmpyyrta4FwKi179lQZG0.png?w=1024&s=2e70e71c2a07d76e0af1e7ed8db82e9a

Ponoć opublikował to jakiś niemiecki (uprzedzając pytania nie, nie wiem czy czarny i gruby) gamechanger (po naszemu "odmieniacz gier") łamiąc przy tym NDA (to takie serce EA, którego nie ma).

Szybki kurs języka niemieckiego by Y3T:

tag - dzień,
    karte - mapa
    beispiel - przykład
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Napisałem Ci dlaczego zostało to skasowane a w formie jakiej było to napisane = było rasistowskie i seksistowskie,i jak chcesz kogoś zacytować,wklej źródło tekstu.Więc sobie nie dopowiadaj tłumaczeniem pojedynczych słów,że to nie było obraźliwe.

Rydzu, ale przecież on wkleił trailer, napisał skąd są cytaty i użył cudzysłowu. Co jeszcze trzeba tutaj zrobić, żeby poprawnie coś zacytować?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Rydzu2015
    707 postsPosty: 738Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Rydzu, ale przecież on wkleił trailer, napisał skąd są cytaty i użył cudzysłowu. Co jeszcze trzeba tutaj zrobić, żeby poprawnie coś zacytować?
    Nie trzeba przepisywać niezbyt mądrych komentarzy,nawet gdyby ktoś chciał je tylko zacytować.
  • MarcinHD1
    256 postsPosty: 269Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Jak ktoś wie, gdzie edycję specjalną kupić taniej niż na Originie to niech pisze.
  • Your3vilTwin
    edytowano czerwiec 2018
    Sprawdźcie skrzynki mailowe. Możliwe że EA przysłało wam kod do zamkniętej alphy, która startuje dzisiaj.

Details On The Battlefield V Closed Alpha

Do pobrania 9,4 GB.
    Post edited by Your3vilTwin on

• AgentBartezz
    Ja to jestem strasznie zniesmaczony. Nie patrzyłem zbytnio wcześniej na gejmpleje ale jak dzisiaj patrzę na tą grę to eh.. UI mnie totalnie denerwuje - to samo co w BF1, tylko z nową czcionką, te same animacje odrodzenia i po śmierci.. Może to są pierdoły i jeśli coś jest dobre to nie ma sensu tego zmieniać ale skoro to jest nowy produkt, oczekiwałbym, że będzie się to odczuwało. Tym czasem mam nieodparte wrażenie, że jest to po prostu zaktualizowany do IIWŚ BF1. Na plus, że słychać jak jakieś komendy są przekazywane przez radio co jest kolejną pierdołą ale jak dla mnie to jest ważne - dodaje poczucia, że jest się na polu bitwy, a nie słucha się zapowiedzi nadjeżdżającego pociągu na dworcu kolejowym lub promocji w supermarkecie (w BF1 to było tragiczne). Bieganie na kucaka też jest spoko. Te fortyfikacje... trochę to dziwne - nie wiem czy to kwestia tego, że sprawia wrażenie, że to jest skopiowany element z Fortnite (nie gram w to, aczkolwiek widziałem czym to się je), być może jest to kwestia przyzwyczajenia się do tego, ale wygląda na to, że można po prostu biegać po mapie niczym bob budowniczy i stawiać worki z piaskiem, tym bardziej, że lecą za to punkty. Fajne za to są ujęcia jak czekamy na reanimację.
    Fajne za to są ujęcia jak czekamy na reanimację.
    Może za pierwszy razem. Za 100 razem będziesz błagał by tego nie było i dali szybką śmierć.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!