Wsparcie graczy w temacie poprawek BF1.

123457

Komentarz

• AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano styczeń 2018
    Polecić mogę Wildlandsa, jednak to tez jest gra tylko z ekipą. Kampania nie najgorsza (można ją przejść w 2-4 osoby lub z 3 botami) i jest też ciekawy multiplayer. Choć mało ludzi w to gra, więc obawiam się że długo ta gra nie pociągnie :(
    Więcej punktów dla medyków za leczenie i reanimacje.
  • Revan2000s
    98 postsPosty: 103Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie wydaję mi się, że byłby to dobry pomysł @Oxu_1
    Medyk i tak aktualnie otrzymuje bardzo dużo punktów dzięki czemu bardzo łatwo trafić tą klasą do top1.
  • Oxu_
    6 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Tylko szkoda, że gdy chcesz dostać apteczkę trzeba skakać koło medyka o reanimacji już nie wspominam
  • hrabiastrus
    42 postsPosty: 44Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Z reanimacjami będzie kiepsko bo teraz ginie się znaczniej szybciej więc czasem medyk nie ma czasu na reakcje żeby kogoś podnieść.
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Pewnie, Hrabiastrus. Szczególnie, gdy dwóch medyków klęczy przy tobie i... strzela do wrogów, a ty lezysz obok i prosisz o reanimację.
  • xF_JanKiller
    469 postsPosty: 475Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Masz racje , medyk ma podnieść mimo wszystko ,czy się pali , czy strzelają
    Uwielbiam to , gość mnie podnosi w granacie zapalającym lub podnosi zamiast zabić wroga
    Dwa fragi w jednym miejscu
  • _SamoZuoooo_
    270 postsPosty: 298Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Gram medykiem albo wsparcie, widzę gościa mało hp albo ammo , rzucam apteke albo amunicję i co??? koleś się zrywa . no przecież nie będę go gonił ze strzykawką żeby mu martwą ☹☹☹☹ za chwilę reanimować .
    do tego czołgi pół mapy będzie się palił ale się nie zatrzyma żeby mu kluczem pomóc .
    JanKiller69 ma rację, leżę sobie spokojnie martwy nic się nie dzieje mija mnie 2/3 medyków nawet się nie wkurzam jest czas chlapnąć browara , za to w zadymie pod ostrzałem w owym granacie zapalającym dwoją się i troją żeby podnieść i za moment zginąć razem zemną ....
    Takie moje spostrzeżenia .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Rydzu2015
    739 postsPosty: 771Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    A ja lubię czasem oznaczyć gościa że go podniosę (tajny ratunek) i daje nogę pod osłoną dymu :smile: Wiem wtedy że jak będę żył to tych 4 ludków z mojej drużyny się na mnie odrodzi bliżej celu i nie muszą naginać przez pół mapy :smile:
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano kwiecień 2018
    Po wczorajszej aktualizacji Battlefield 1 zawiesza mi się na koniec rundy, gdy wyskakuje tablica z podsumowaniem meczu. Wczoraj miałem też taką sytuację, gdy grając Operację przegraliśmy jedną rundę i wyskoczyła informacja o porażce.
    Jedyne wyjście to Alt+F4 i włączanie na nowo gry. Komuś też się coś takiego zdarzyło?

Druga rzecz, jaką już obserwuję od dłuższego czasu to problemy z wejściem do gry. Wchodzę na wyszukiwarkę serwerów, wyświetla mi - dajmy na to - 15 serwerów. Wszystkie pełne. Szesnasty serwer jest praktycznie pusty. Wejdę przez szybka grę i albo wyląduję na pustym serwerze, albo na serwerze z wynikiem 300 do 800. Naturalnie będę u przegrywających. Czy taki syf już będzie do premiery nowego BF'a???
    Post edited by RobKul86 on
  • xF_JanKiller
    469 postsPosty: 475Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tak
    Nowa latka na stare problemy
    Robiąca nowe problemy
    Czyli standard :)
  • Argawen
    107 postsPosty: 112Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    To co dzisiaj pokazał DICE wołą o pomstę do nieba. W 4 grach respawn kończył się przy behemotach przy punktach. Tragedia. Przed ostatnią aktualizacją tego nie zaobserwowałem. Na 3 mecze z dwukrotną przewagą, po wejściu behemota nagle przegrywamy sromotnie. Punkty, jakby z automatu są przejmowane. W ciągu minuty traciliśmy 2-3 punkty.
  • xF_JanKiller
    Przestań się mazać
    Osobiście miałem mecz gdzie mój team ewidentnie wolał snajpic niż biegać i była mega porażka
    I raz Behemoth na przełamaniu przejęte wszystkie prawie punkty i zaraz zabrane
    To że team przejmie punkt nie znaczy że go obroni
    Trafiłeś na słaby team , bywa
  • Argawen
    107 postsPosty: 112Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    No cóż. Nie widziałeś meczu, więc nie wiesz, czy team "snajpił". Akurat w drużynie na 32 było 5 snajperów. Po drugie za stary jestem by się mazać, napisałem tylko co ostatnio miałem w meczu. Ale w twoim gronie może to normalne.
  • xF_JanKiller
    edytowano czerwiec 2018
    To tylko gra
    Tylko gra w które nigdy nie było balansu
    Na palcach jednej ręki można policzyć mecze gdzie drużyny szły ,, łeb w łeb ,,
    Pamiętam jak w BF4 rozwiązywali sprawę balansu , na chwilę
    Nie było istotne czy grasz klanem , czy z kolegami w grupie
    Najzwyczajniej w świecie byłeś przerzucany , w środku rundy np
    Ostatnio (4-6 miesięcy temu) to samo było w BF1
    Nigdy nie dogodzisz
    Mnie osobiście wkurza taki balans , bo grasz , bronisz punktów, poczym Cię przerzuca ...

Z ciekawostek, wczoraj na operacji Monte Grappa widziałem jak sterowiec na początku drugiej fali spadł na hita z plot
    Każdy był zdziwiony

Co do balansu jeszcze
    2x obrońcy zamknęli atakujących na pierwszym punkcie i na drugim
    1x atak szedł jak bieg do otwierającej się kasy w markecie
    Kto zdąży ten dostanie punkty za przejmowanie flagi

U mnie nikt się nie marzę :)
    Szczerze mówiąc ,jak gram cq ,operacje i mój team to banda retardow to zmieniam team ,bo szkoda mi nerwów i czasu
    Część ludzi będzie hejtowac takie zachowanie , część poprze
    Jak gram szturm to czekam na nową mapę , wtedy tasuje

NIGDY NIE BEDZIE BALANASU W BF
    NIGDY , ZAWSZE BEDA CI BARDZIEJ OGARNIECI I RANDOMY
  • RobKul86
    edytowano lipiec 2018
    ...i zawsze gracz dołączający do gry będzie lądował u nieogarniętych randomów :smiley:

Ja tam już nawet nie chcę się rozpisywać nadto, bo BF1 powoli odchodzi do lamusa. Od czasu wprowadzenia comiesięcznych aktualizacji, czyli... ile? rok temu? mam bezustanne problemy z grą. Ciągłe gubienie pakietów, klatkowanie, lagi. Gra była reinstalowana, komputer był czyszczony, system wgrywany na nowo, kontaktowałem się z dostawcą internetu. I nic się nie zmieniło. I tak - mam internet radiowy. I jakoś o dziwo od premiery nie miał żadnych kłopotów z grą (do czasu wprowadzenia tych comiesięcznych aktualizacji), więc oszczędźcie sobie (co poniektórzy) krytykowania radiówek...

@JanKiller69 , akurat @Argawen ma sporo racji. Nie oczekuję super balansu i meczów kończących się wynikiem 990-1000, ale to co się od dawna odwala w tej grze, to skandal. Tak samo z matchmakingiem. Nieraz miałem sytuacje, gdy 5 gier z rzędu trafiałem do drużyny nieogarniętych randomów (w 3 minuty utrata wszystkich punktów i zepchnięcie na respa) i można wręcz odnieść wrażenie, że "tfurcy" zadbali o brak jakiegokolwiek balansu. Bo nie powiesz mi, że czysto przypadkiem wrzuca np. mnie do drużyny na Podboju, gdzie z premedytacją pół teamu gra snajperem? I zarazem czysto przypadkiem druga drużyna gra każdą klasą i gra zespołowo. Ta gra jest tak byle jak skonstruowana. Jeden mecz mogłem wygrać będąc w pierwszej piątce w tabeli, a następnie przegrać z ujemnym k/d. Jasne... przypadek.

Nie płaczę. Po prostu żegnam się z Dice/EA i serią Battlefield. Czekać tylko, ilu frajerów da się nabrać na nową kampanię marketingową z Battlefield V. Niby bez Premium, ale cena na PC to podobno 250 zł, czyli... niewiele mniej niż podstawka+Premium BF1. Gra zrobiona z asetów, podobne mechaniki, równie cukerkowa grafika i... jeszcze mniej klimatu. Czekać, aż kolejny Battlefield upodobni się do Fortnite'a :wink:

Pozdrawiam.
  • _SamoZuoooo_
    270 postsPosty: 298Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    RobKul86 napisał użytkownik: »
    Bo nie powiesz mi, że czysto przypadkiem wrzuca np. mnie do drużyny na Podboju, gdzie z premedytacją pół teamu gra snajperem? .

Ciekawe jest narzekanie na to że połowa zespołu to snajperzy, samemu grając najczęściej właśnie tą klasą, mając na niej najwięcej punktów, najwięcej spędzonego czasu z tą klasą i jej bronią . Ot takie moje spostrzeżenie .

Może gra widzi Twoje preferencje i dobiera Ci właśnie taki skład .
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • RobKul86
    Już o tym kiedyś pisałem. Nie problem w klasie, ale w sposobie gry. Można aktywnie przejmować punkty, oznaczać wrogów i wspierać drużynę, a równie dobrze można kampić na spawnie. Ot, i tyle w temacie. Jeśli dla Ciebie granie zwiadowcą=brakowi teamplay'u, to współczuję.
    Analogicznie, duży czas grania medykiem nie musi się przekładać na leczenie i podnoszenie kumpli, tak samo jak granie wsparciem nie musi oznaczać wspierania kompanów.
    I tyle w temacie.
  • Your3vilTwin
    1522 postsPosty: 1,555Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano lipiec 2018
    Pffffff. Ha ha ha ha ha ha.... w sumie nie. To nie jest śmieszne. To jest tragiczne.

Można liczyć, że to trafi do tego "sławnego" raportu i zostanie poprawione? :smile:
    Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Czego oni nie wymyślą, żeby psuć jeszcze bardziej coś co i tak jest już zepsute..

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!