Specjalizacje

SKORY30
10 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 11 Member
Witam wszystkich, poszukuje ludzi do wspólnej gry.... zajmuje się obecnie odblokowywaniem specjalizacji, bo wszystko inne już jest :) Jeśli ktoś miał by ochotę pograć wspólnie jak i pobawić się w odblokowania specjalizacji zapraszam...też chętnie pomogę... mój nick PSN: SKORY30 , Pozdrawiam Battlefield-owców

Komentarz

• Rydzu2015
    796 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 829 Moderator
    Cześć
    Zapraszam w szeregi Watahy https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/3215/pluton-wataha-zaprasza-graczy Zawsze ktoś z nas gra,nawet gdybyś potrzebował rozwalić samolot z miny pułapki jesteśmy w stanie pomóc :)
  • SKORY30
    10 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 11 Member
    No i pięknie :)
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    ten Kosiarz to jakaś masakra, a do tego jeszcze te 500 reanimacji. biega i stęka no szału można dostać ….
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Rydzu2015
    796 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 829 Moderator
    Jedno z prostszych zadań najlepiej medykiem grać po zabiciu można się uleczyć no i biegać blisko innego medyka aby podnosił w razie śmierci wtedy można liczyć na to że wpadnie 10 zabójstw z aktywnym kosiarzem na jednym życiu.
  • _SamoZuoooo_
    285 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 313 Member
    Nie twierdzę że jest trudne, 200 zabić, 10 nie ginąc i 100000pkt już dawno wpadło, zostało jakieś 300/500 reanimacji i też wpadnie, na normalu bywa i po 25 na rundę więc tym się nie martwię. Chodzi mi o to że jest mega wkurzające jak biegam i stękam co sekundę daję radę tak pograć góra 2 rundy i mój poziom zniecierpliwienia sięga 1000% . Wiem wiem na końcu zadania poziom zadowolenia sięgnie 100000% :) …….. naprawdę wystarczyło by żeby nie stękał jak hemoroidziarz z zatwardzeniem …..
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • LoganSAN33
    22 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 32 Member
    Jeśli chciałbyś spróbować eSportu
    Zapraszamy do Grox Squad
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.