Specjalizacje

SKORY30
10 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
Witam wszystkich, poszukuje ludzi do wspólnej gry.... zajmuje się obecnie odblokowywaniem specjalizacji, bo wszystko inne już jest :) Jeśli ktoś miał by ochotę pograć wspólnie jak i pobawić się w odblokowania specjalizacji zapraszam...też chętnie pomogę... mój nick PSN: SKORY30 , Pozdrawiam Battlefield-owców

Komentarz

• Rydzu2015
    748 postsPosty: 780Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Cześć
    Zapraszam w szeregi Watahy https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/3215/pluton-wataha-zaprasza-graczy Zawsze ktoś z nas gra,nawet gdybyś potrzebował rozwalić samolot z miny pułapki jesteśmy w stanie pomóc :)
  • SKORY30
    10 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    No i pięknie :)
  • _SamoZuoooo_
    278 postsPosty: 306Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    ten Kosiarz to jakaś masakra, a do tego jeszcze te 500 reanimacji. biega i stęka no szału można dostać ….
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Rydzu2015
    748 postsPosty: 780Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Jedno z prostszych zadań najlepiej medykiem grać po zabiciu można się uleczyć no i biegać blisko innego medyka aby podnosił w razie śmierci wtedy można liczyć na to że wpadnie 10 zabójstw z aktywnym kosiarzem na jednym życiu.
  • _SamoZuoooo_
    278 postsPosty: 306Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nie twierdzę że jest trudne, 200 zabić, 10 nie ginąc i 100000pkt już dawno wpadło, zostało jakieś 300/500 reanimacji i też wpadnie, na normalu bywa i po 25 na rundę więc tym się nie martwię. Chodzi mi o to że jest mega wkurzające jak biegam i stękam co sekundę daję radę tak pograć góra 2 rundy i mój poziom zniecierpliwienia sięga 1000% . Wiem wiem na końcu zadania poziom zadowolenia sięgnie 100000% :) …….. naprawdę wystarczyło by żeby nie stękał jak hemoroidziarz z zatwardzeniem …..
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • LoganSAN33
    22 postsPosty: 32Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Jeśli chciałbyś spróbować eSportu
    Zapraszamy do Grox Squad
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!