BF V - krótkie info

1101113151658

Komentarz

• Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano lipiec 2018
    ,, Uffff..... Wielkie Operacje będą dostępne wraz z wypuszczeniem gry na rynek. Jedynie na tryb szturmu trzeba będzie poczekać. ,,

No nie do końca. Bo przecież już wiadomo że jeszcze battle royale nie będzie na premierę (już nie istotnie czy ktoś na to czeka czy nie).
    Tak naprawdę to po premierze będzie wiadomo na co jeszcze będzie trzeba poczekać...

A co do premiery:
    10 października - start dziesięciogodzinnego triala na Origin Access (PC) EA Access(XBOX)
    16 października - premiera gry dla wszystkich, którzy nabyli edycję "delaks"
    19 października - premiera dla pozostałych

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano sierpień 2018
    Nie czytałem wszystkich postów w tym wątku ale widzę, że dużo ludzi martwi się wymaganiami co do kart graficznych.
    Grałem w Alfę, wygrałem klucz na streamie KromkaChleba (dziękuję bardzo raz jeszcze). Grałem na GTX 970, I5 6500, 8BG ram ddr4. Stabilne 60 - 70 fps, w zasadzie FPS ten sam co w BF1. Ale wcale tak płynnie nie było jak w BF1 bo jakieś dziwne ściny sie pojawiały, z tym że się nie martwię tym bo widziałem na wszystkich gameplayach na YT, że ludzie mieli ten sam problem.

Testowałem też na słabszym kompie: i5 4 gen, 8gb ddr3 1600 MHz, GTX 950. FPS w granicy 40 - 50. Było grywalnie jak na tak wczesną wersję.
    Bez obaw, obstawiam, że ta gra będzie miała bliźniacze wymagania co BF1.

Feeling strzelania duuużo duużo lepszy niż w BF1. A to głównie czucie broni i słabe uzbrojenie to największe grzechy BF1.
    Obstawiam, że BFV będzie bardzo dobrą grą i ja w to wchodzę.

Ta gra będzie dawać dużo frajdy, pod warunkiem, że nasze zamiłowania historyczne do II Wojny schowamy do szafy i przyjmiemy na stałe, że to Bad Company 3 w dawnych czasach. Tak jak kino historyczne w wykonaniu Pana Tarrantino.
    Ja dodatkowo lubię battleroyale więc chętnie bym pograł w ten tryb w wykonaniu DICE.
    Oby się nie skończyło jak szumne Potyczki, które defakto są super, ale [edytowane przez EA_Kuba] nie potrafią zaimplementować tego trybu do właściwej gry.
    I curva Powrót do podstaw, który dali ostatnio jako tygodniowa rotacja to mnóstwo ludzi grało, ale co tam, nie można tego dodać do normalnych trybów. Lepiej trzymać pusty zrzut zaopatrzenia.

Pozdro wytrwała ekipo
    zwłaszcza Evil, Wąs, Spalony,JanKiller i Bartezz,
    że się wam chce jeszcze w tym wymarłym forum udzielać.
    Post edited by DzikiWieprzuu on
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    MaxUnited89 napisał użytkownik: »
    Feeling strzelania duuużo duużo lepszy niż w BF1.

Ale herezje :P Strzelania i klimatu w BF1 długo nic nie przebije. Napewno klozet alfa nie miała podjazdu do BF1 ale narazie nie czas na oceny bo tam był tylko niedopracowany ułamek rozgrywki. Ale jak można pisać, że strzelanie w BFV "duuużo duużo lepsze" od BF1 to nie wiem :P Herezje, że ja pier.... :)
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jeżeli jakiś BF nie ma podjazdu do BF1 to aż się boje co z tego wyniknie ;> Ten feeling strzelania dużo lepszy - to znaczy, że jeszcze łatwiejszy czy bardziej realistyczny? Bo jak dla mnie to wyczucie broni w BF1 nie istnieje. Albo nie tak - po prostu tak się łatwo tam strzela, że ciężko w ogóle o jakiś feeling.
    Kolega Marcin nie rozróżnia klimatu gry od czucia broni podczas oddawania strzałów.
    AgentBartezz ja osobiście bardzo lubię BF1 ale ta gra czucia broni nie posiada w ogóle - zgadzam się z Tobą. W BF V masz wpływ na kontrolę karabinu. Bronie zachowują się wreszcie jakby miały odrzut. I według mnie to jest kluczowe. Czucie broni sporo lepsze niż w BF 4 i 3. Niech reszty nie schrzanią i będzie dobrze.
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Mam dostęp :]
  • Popullus_Tremula
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Ech, przyjdzie mi czekać do otwartej bety. W sumie i w październiku będzie beta :D
  • DzikiWieprzuu
    Może z tą Październikową betą nie będzie tak źle. W końcu dwa lata bety BF1 może dać solidny podkład pod BFV.
  • Your3vilTwin
    Tak jak dwa lata Battlefield 3 sprawiły że Battlefield 4 był dla wielu niegrywalny przez kilka pierwszych miesięcy po premierze? :smile:

• DzikiWieprzuu
    Miałem tą historię na uwadze ale nie chciałem jej przypominać. Cholera jak już Dice z takim budżetem nie potrafi wypuścić dorobionej technicznie gry, to kto potrafi? Każda gra online ostatnio co wychodzi to niedorobiony crap... Albo early acces :)
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To jest problem tego jak dzisiaj myślą informatycy. Jeszcze jednej rzeczy nie skończą, a wpadną na 3 nowe pomysły i od razu rzucają to co robią, by się zająć tymi nowymi pomysłami. A podczas prac nad tym nowym, wpada kolejny pomysł... I to nie jest problem tylko gier, po prostu gry są najbardziej wrażliwe na bugi i niedopracowania, dlatego tak bardzo to widać.
    edytowano sierpień 2018
    MarcinHD1 napisał użytkownik: »

Ale herezje :P Strzelania i klimatu w BF1 długo nic nie przebije. Napewno klozet alfa nie miała podjazdu do BF1 ale narazie nie czas na oceny bo tam był tylko niedopracowany ułamek rozgrywki. Ale jak można pisać, że strzelanie w BFV "duuużo duużo lepsze" od BF1 to nie wiem :P Herezje, że ja pier.... :)

Gosciu nie wiem, co bierzesz, ale bierz pół, albo calkowicie odstaw to.

Jakiego klimatu? Dla mnie BF1 to jedna z najslabszych odslon tej serii. Brak modyfikacji broni i te stare celowniki, przez ktore patrze na swiat jak przez dziurke od klucza w drzwiach.
  • VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    dyingzone napisał użytkownik: »

Jakiego klimatu? Dla mnie BF1 to jedna z najslabszych odslon tej serii. Brak modyfikacji broni i te stare celowniki, przez ktore patrze na swiat jak przez dziurke od klucza w drzwiach.

chłopie a co ty byś chciał na pierwszej wojnie lasery,dalmierze i drony?-widać że historię to znasz tylko z gier.
  • dyingzone
    68 postsPosty: 69Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    VXBronsonXV napisał użytkownik: »
    dyingzone napisał użytkownik: »

chłopie a co ty byś chciał na pierwszej wojnie lasery,dalmierze i drony?-widać że historię to znasz tylko z gier.

Pisalem wczesniej ze to nie moje klimaty. Czytac nie umiesz?
  • Popullus_Tremula
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano sierpień 2018
    Rzucili nowe kody. Skoro wpadło i mi to możecie sprawdzać swoje skrzynki ;)
  • Your3vilTwin
    edytowano sierpień 2018

Post edited by Your3vilTwin on

• 1-AS-MAG-1
    44 postsPosty: 48Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    po kilku godzinach grania dam ocene w skali 1-10 i porównam do bf1 / bf1 dam 9 bf5 dam na te chwile 6 tylko ze wzgledu na 2 wojnę swiatowa bo tak niewiem czy na 6 by sie zalapalo kupie i tak bo to moj klimat ale nie liczcie na to ze w dniu premiery ta gra wyjdzie z alfy watpie czy doczeka sie rok po premierze czegos o nazwie beta
  • DzikiWieprzuu
    Ja póki co daję 7 na 10. Bardzo podoba mi się "gunplay" a dla mnie to jest najważniejsze. Technicznie gra bardzo spoko wykonana, działa mi super płynnie. Pojazdy za to póki co tragedia, generalnie ta mapa się nie bardzo nadaje do pojazdów. 2 wojny to ja tutaj nie czuję wcale.
  • SkyZeWonsem
    1293 postsPosty: 1,306Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ocena po alfie to nie ocena. Szybka ocena po premierze to też żadna ocena. Obecnie brakuje mi rozbicia ocen na atomy jak dawniej:
    - grafika
    - rozgrywka
    - fabuła
    - zadania
    - mapy
    - tryby gry
    Na tej podstawie można jako tako ocenić grę i dać średnią. Jednak trzeba czekać na pełną grę i spędzić w niej sporo czasu a nie parę godzin. Osobiście wolę szkolną skalę 1-5 (6 jest nierealna) Niestety w większości przypadków oceny są zawyżane przez "podnietę" oceniających.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!