World War 3 czyli nie samym BF-em człowiek żyje...

24567

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1306 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,319 Member
    No jest już nieźle. Oby ta gra im pykła.
  • JanTwardy
    182 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 195 Member
    Jakos strasznie duzo nie widac ale podoba mi sie. Wyglada jak dobry "Battlefield" klimat 2 czy 4. Dice zostawia spora nisze po bf4 moze wlasnie WW ja wykorzysta.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Your3vilTwin
    1572 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,605 Member

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1306 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,319 Member
    Co trzeba oddać to Mestre robi niezłe te filmiki. Sposób punktacji za zabicie swojego to kolejny plus tej gry. No i oczywiście w końcu normalna standardowa gra - można zabić swojego. Nie jakiś tam sztuczny HC tylko standard. Jak ta gra wypali to coś czuję, że mogą kopiować pewne rozwiązania inni "wielcy" wydawcy. Widać, że śledzą rynek i starają się brać to co najlepsze.
  • Your3vilTwin
    1572 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,605 Member

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    To już w ten poniedziałek
    Przechwytywanie.jpg
  • Your3vilTwin

• Rydzu2015
    754 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 786 Moderator
    Jak na razie to to tylko muza mi się podoba a ten głos w 0:31 meeehhhh
  • Your3vilTwin
    edytowano sierpień 2018
    Muzyka nieźle dobrana. A co do jęków. Jak sobie przypomnę jęki mojego żołnierza gdy oberwałem w alphie BFV to te głosy w WW3 to miód na moje uszy. Nadmienię tylko, że uważam gdy od DICE za jedne z najlepiej udźwiękowionych.

Co do trailera to jak na tak małe studio (siły/środki) wygląda to lepiej niż się spodziewałem. Ale nie na tyle dobrze, żeby sprostać hajpowi który towarzyszy tej grze i wręcz działa na jej niekorzyść. Widać, że faktycznie sporo inspiracji czerpali z Battlefielda, ale jest też sporo dobrych (na pierwszy rzut oka) mechanik których w BF nie uświadczymy.
    Poczekam, popatrzę, zrozumiem więcej...

• Rydzu2015
    754 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 786 Moderator
    Wiadomo ostateczne zdanie o grze będzie można napisać/powiedzieć po jej wydaniu i ograniu kilku/nastu godzin
  • JanTwardy
    182 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 195 Member
    Słabo...od strony graficznej to tak min. 5 lat temu. Jesli rozgrywka nie bedzie ekstra to gra sie nie przyjmie.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • SkyZeWonsem
    Grafika i animacja jak na razie ☹☹☹☹ nie urywa ale jest to alfa i twórcy jasno o tym piszą. Co już mi się spodobało to sposób przejęcia flag. Jakiś wielkim miłośnikiem CQ nie byłem bo na publikach i tak każdy robił co chce. Tu widać, że mamy określony cel. Przejmij flagę.
    Przechwytywanie.jpg
    Taka drobna rzecz a mnie cieszy. Można podejść jakoś "taktycznie" i powinno zapewnić zadymę. Taki miks podboju z linią frontu. Jak na start w miarę to wszystko będzie chodziło to źle nie będzie.

ps. U mnie grafika zawsze tak wygląda. Im mniej tym lepiej.
  • Your3vilTwin

• Your3vilTwin

• SkyZeWonsem
    Nad czym muszą popracować to - optymalizacja. Jeżeli F to liczba klatek to jest kiepściutko. Wszystko w okolicach 30-50 fps. Ale i tak mają jaja, że włączyli FPS. Jest alfa. Oby bylo tylko lepiej.
  • Your3vilTwin
    edytowano sierpień 2018
    W materiale LevelCap powiedział że grali na komputerach wyposażonych w procesory i5 i GTX-y 1070 więc nie były to jakieś demony prędkości. Porządny komputer do grania. Jeżeli dojdą do stałych 60FPS w FHD i ludzie nie będą mieli spadków jak w grze, o której mówienie złego słowa na tym forum jest przejawem bezprecedensowego hejtu to będzie nieźle.
    Post edited by Your3vilTwin on

• I_November_I
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 100 Member
    Na początek mały offtop @Your3vilTwin czy Ty i Mestre to ta sama osoba ? Bo nie chcę jakby co sprawiać przykrości...
    JanTwardy napisał użytkownik: »
    Słabo...od strony graficznej to tak min. 5 lat temu. Jeśli rozgrywka nie będzie ekstra to gra się nie przyjmie.
    Chyba tylko wśród fapujących BF ameb, jak rozgrywka będzie na poziomie choćby BF 3/4 z widocznymi smaczkami to to chyba tylko konsolowcy którym się mokro robi przez 4K i HDR odpadną od gry, choć dla nich może być zbyt wymagający poziom rozgrywki... Grafika jest ok, dla widoczków to się gra w zmodowanego Wiedźmina czy inny tytuł SP, tu ważny jest tylko model zniszczeń i optymalizacja uzbrojenia.
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Nad czym muszą popracować to - optymalizacja. Jeżeli F to liczba klatek to jest kiepściutko. Wszystko w okolicach 30-50 fps. Ale i tak mają jaja, że włączyli FPS. Jest alfa. Oby bylo tylko lepiej.

Też mam nadzieję że to poprawią i że będą serwery 60- 144 MHz, zobaczymy, choć jak byłem na pokazie BF4 w siedzibie ĘĄ to kompy jak na tamte czasy były porządne, łącznie z podwójnymi R7970 spiętymi w CF i i tak lagowało i wywalało co chwilę, a to lan przecież był :) Tak mają wczesne alfy ( poza oczywiście grami od ĘĄ, one w goldzie mają tak samo, zawsze... )
  • Your3vilTwin
    @I_November_I
    Nie, nie znam człowieka.

• JanTwardy
    edytowano sierpień 2018
    I_November_I napisał użytkownik: »
    JanTwardy napisał użytkownik: »
    Słabo...od strony graficznej to tak min. 5 lat temu. Jeśli rozgrywka nie będzie ekstra to gra się nie przyjmie.
    Chyba tylko wśród fapujących BF ameb, jak rozgrywka będzie na poziomie choćby BF 3/4 z widocznymi smaczkami to to chyba tylko konsolowcy którym się mokro robi przez 4K i HDR odpadną od gry, choć dla nich może być zbyt wymagający poziom rozgrywki... Grafika jest ok, dla widoczków to się gra w zmodowanego Wiedźmina czy inny tytuł SP, tu ważny jest tylko model zniszczeń i optymalizacja uzbrojenia.

Czas pokaze kto ma racje. Od strony graficznej maja jeszcz sporo pracy, chyba ze chca wypuscic "indyka" w ktorego bedzie grala garstka zapalencow. Konoslowcy? Widziales gry na konsoli? Startu nie maja pod wzgledem wizualnymm do dobrego PC.

BF4 jest technologicznie zdecydowanie lepszy od tego co zostalo zaprezentowane na trailerach. Obie gry maja podobna grupe odbiorcow...zreszta po co tlumaczyc...Czas pokaze. Efekt nowosci dlugo nie potrwa jesli na serwerach zacznie brakowac ludzi i kasa przestanie naplywac.

• Rydzu2015
    Nie porównujcie PC do konsol bo przepaść graficzna jest ogromna i raczej nie zostanie to zrównoważone.A co do samego HDR czy 4K na konsoli, jak ktoś ceni sobie rozgrywkę FPS to ma to wyłączone.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!