Syndicate Gun

arekop100
1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 3 Member

Witam wszystkich na nowym forum, zbieram ekipe do odblokowania wspomnianej broni w tytule. Chętni niech piszą na priv by omówić szczegóły :)

Komentarz

• Kejbin
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield Hardline Posty: 1 Member

Jestem chętny ;)

• xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer

Mogę pomóc jakby co, ale najlepiej użyć też TS, bo gracze nie są zbyt ogarnięci, pomagałem kilka razy i ręce opadają.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• pegaz_CNP
    20 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 22 Member

Jak tylko będę mógł to wam pomogę :)

„Człowieka, który czyta poezję, jest trudniej złamać niż tego, który jej nie czyta... a zwłaszcza konsolowca.”

• Kyubiq
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Posty: 1 Member

Witam czy jest ktoś chętny od odblokowania tej broni? Bo szukam jakiś ogarniętych ludzi żeby to zrobić, w razie czego pisać na priv.

• kpt-Javed
    38 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 43 Member

Jestem chętny

• GoundX
    20 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 22 Member

Podpinam się

Jutro będzie gorzej

• N4SGuL
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Medal of Honor Warfighter Posty: 1 Member

Jestem chętny, pisać na priv....na pewno odpiszę!!

• xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer

Skoro tak ogarnięci, to wystarczy zapytać, czy wszyscy mają odpowiednie bronie?

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Porpage
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member

Pynio_OSP

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!