BF V - krótkie info

1171820222356

Komentarz

• 7MarduK7
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    AgentBartezz napisał użytkownik: »
    7MarduK7 napisał użytkownik: »
    Witam. Mam taki problem ,że nie zapisuje mi ustawień w grze i co wchodzę to muszę to robić od nowa . Czy wiecie co można z tym zrobić ? Pozdrawiam

Chodzi Ci o wyposażenie czy o ustawienia np. grafiki?

Hej,grafa,audio ,sterowanie itp.
  • SkyZeWonsem
    1276 postsPosty: 1,289Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2018
    Kolory w nowym BF-e jak w typowym Blockbuster. Ta seria właściwie jest Blockbuster-em. Mamy teraz BF-a ala Transformers. Z części na część musi być więcej rozpierduchy i głupich głupot. Co robię podejście do tej BETY to po paru minutach zaraz ją wyłączam. Pomijam to zbyt długie oczekiwanie po śmierci ale uzupełnianie amunicji z dużej skrzynki to już ta głupia głupota. Czemu to ma służyć ?
    Wracając do kolorów. Dodają pierdylion ustawień ale przydał by się suwak zmieniający nasycenie kolorów. Owszem można sobie zrobić profil w ustawieniach karty graf no ale.
    Oryginał
    image.jpg
    Zmiana nasycenia
    image.jpg
    Jak już wspomniałem ta gra/beta w całości mi nie podchodzi. O "dziwo" HL, który uważałem za najgorszą odsłonę serii dzisiaj jawi się jako zdecydowanie lepszy produkt.
    Nie kupili mnie pierwszym zwiastunem (jak większość) a ta BETA przekonała mnie w 100%, że nie mam tu czego szukać. Pozostaje nadzieja w WW3 i zbugowanym EFT.
  • JanTwardy
    177 postsPosty: 190Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @Sky chetnie bym napisal ,ze juz przynudzasz z tym narzekaniem :) ...Niestety mam dokladnie takie same odczucia.

Widac nie jestesmy w grupie odbiorcow. Na forum przybywa pozytywnych opini o becie, niektorzy pisza o mozliwym, najlepszym bfie od lat :)) I jest OK, kazdy ma prawo do swojego osadu.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2018
    Ustaw sobie set na "czarno biały" sky i będziesz miał pełniejsze odczucia.
    Post edited by VXBronsonXV on
  • Hachor_67
    64 postsPosty: 70Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    U mnie beta już usunięta z Xbox One i 260 zeta zostaje na koncie :D
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No i całe szczęście, pograj sobie w Forze albo Fife. Męczyć FPSa na konsoli to współczuję.
  • BRlGitTeBarDOT
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano wrzesień 2018
    c2228fbcb2438348b516517b1d6cde77-full.jpg
  • misiek440
    42 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nio nie da się musze coś zrobić z tymi kolorami bo oczy łzawią, zmniejszyłem troche jasność i było lepiej ale wtedy wrogów nie widać bo sa zaciemnione czesci ekranu. Istna masakra
    Rekrutacja do Plutonu grającego 4fun<< dodaj mnie na origin do znajomych nick PL_Misiek440
  • misiek440
    42 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tak myśłąejm i kombinowałem a może to nie nasycenie a zbyt wysoki kontrast i za mocne efekty odbicia światła przez co mamy wrażenie że wszytko jest sztuczne. mnie poprostu patrze na jakis element otoczenia a on jest prawie czarny na tle prawie że białego nieba i białych odbić światła od podłoża...może to tu lezy problem i jest on bardzo widoczny na mapie w mieście
    Rekrutacja do Plutonu grającego 4fun<< dodaj mnie na origin do znajomych nick PL_Misiek440
  • SkyZeWonsem
    1276 postsPosty: 1,289Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    VXBronsonXV napisał użytkownik: »
    Ustaw sobie set na "czarno biały" sky i będziesz miał pełniejsze odczucia.
    Mózgu mi nie wyprali. Chcę naturalnych kolorów a nie oczojebliwych wodotrysków. Dla mnie mnie białe zawsze jest białe a nie "Teal and Orange Look".
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Zgadzam się co do kolorów. Ja mam to szczęście, że jeden z profili monitora mam idealny pod BF ale żaden to argument.
    Ale z przyjemnych rzeczy to kolejny wieczór za mną i moją ekipą i znów bardzo satysfakcjonujaca teamplayowa rozgrywka za nami z bardzo dobrymi wynikami przy okazji.
    A im bardziej poznając mapę Rotterdam tym bardziej się przekonuję, że to absolutny top całej serii Battlefield. Ustępuje może B2K.
  • Hachor_67
    64 postsPosty: 70Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    MaxUnited89 napisał użytkownik: »
    No i całe szczęście, pograj sobie w Forze albo Fife. Męczyć FPSa na konsoli to współczuję.

Nie będziesz mi sugerował w co mam grać na konsoli, kupuje grę i gram nie tak jak ty żeby w coś zagrać zastanawiasz się czy gra ci pójdzie na tych bebechach czy musisz wsadzić z tysiaka na modernizację puchy.
    Miałem nowego peceta pod BF3/BF4 za 5 tys. aż tak wielkiego wrażenia na mnie grafa nie zrobiła, po roku sprzedałem pudło za połowę ceny.
  • DzikiWieprzuu
    Albo w Assassin's Creed, też spoko seria.
  • SkyZeWonsem
    edytowano wrzesień 2018
    Od BC2 EA zaczęła ubijać społeczność a tym samym te wszystkie imprezy. Później "starała" się coś tam zrobić. Szumnie chciała wprowadzić tryb e-sportowy. Czegoż tam nie miało być. Nagle bum i cisza. Kolejna kwestia to wykup serwerów i ich ustawienia. W BF1 totalna padaka a w V-ce będzie to samo. Są jakieś informacje jak to będzie wyglądało ? EA coś podała ? Przecież premiera tuż za rogiem.
    V to kolejny kanapowy tytuł.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Czy ktoś może potwierdzić że beta chodzi korzystając z protokołu IPv6 bo cały czas gra twierdzi że nie mam neta.
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Masz neta od Orange? Oni ostanio poprzestawiali w funboxach ustawienia pod IPV6 i mi origin nie działał albo Black Ops4.
    Zresetowałem ruter do domyślnych ustawień i przestawiło się z powrotem na ipv4 i wszystko bangla.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Nie mam neta z UPC i tylko problem z BF V reszta działa. Paradoksalnie BF1 też miał problem z ipv6 ale u mnie chula normalnie.
  • Rydzu2015
    743 postsPosty: 775Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano wrzesień 2018
    @ChaosIsMyMaster spróbuj tego rozwiązania :
    1. W orignie przechodzimy w tryb offline
    2. Próbujemy odpalić BFV wyskoczy jakies dziwne okno o rejestracji produktu
    3. przechodzimy online
    4. w okienku z punktu 2 wpisujemy swoje dane do logowania i akceptujemy
  • ChaosIsMyMaster
    @Rydzu2015
    Dzięki wielkie teraz wszystko działa :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!