BF V - krótkie info

1212224262758

Komentarz

• MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Gra cenzuruje masę słów i to musiał być niefortunny zbieg okoliczności bo jaki sens miałoby takie działanie? Jeszcze większy raban i jeszcze gorsza sprzedaż tytułu?
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To było dość dużo tych niefortunnych zbiegów skoro filtrowane było nawet słowo LAG
    Jaki cel i sens miałoby cenzurowanie whitemana? Żeby pokazać, że nawet w grze nas mają pod butem i jesteśmy szykanowani z każdej strony?
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2018
    DICE jeszcze nie skończyło kombinować z destrukcją i fortyfikacjami na Rotterdamie.
    k2pinypda0m11.jpg

A tak wygląda współcześnie.
    800px-Rotterdam_wittehuis.jpg

Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2018
    No mam nadzieję, że nie skończyli. Mimo, że twardo podtrzymuję, że ta mapa to top całej serii (top 3) Battlefield to jasno trzeba sobie powiedzieć, że ostatnich szlifów to bardzo brakowało.
  • JanTwardy
    180 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2018
    MaxUnited89 napisał użytkownik: »
    twardo podtrzymuję, że ta mapa to top całej serii (top 3) Battlefield to jasno trzeba sobie powiedzieć, że ostatnich szlifów to bardzo brakowało.

@Max a ja uparcie ,ze to Twoja bardzo subiektywna opinia :) BF V i top calej serii, cokolwiek ... Modele protez inwalidzkich :) Szkoda ,ze sie wycofali z tych modyfikacji wygladu, mozna by sobie bylo takiego cyborga zrobic, T1000. Dla mnie to kolejna tunelowa, schematyczna mapa. I nawet nie szczegolnie ladna. Niby o gustach sie nie dyskutuje ale ,ze jestesmy na forum, to nie obowiazuje. Z jednym sie zgodze napewno jest top tego co aktualnie maja.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    JanTwardy napisał użytkownik: »
    Z jednym sie zgodze napewno jest top tego co aktualnie maja.

Z tym się zgadzam w 100% Za to z pozostałych map możemy podziwiać concept arty. Na miesiąc przed pierwotnie planowaną premierą...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ale zobaczycie nad czym się skupiają. Nad otoczką nic nie wnosząca do rozgrywki. Jak będzie walił się budynek i gdzie będą leżeć worki z piaskiem !!! Taka typowa tapeta na ryj + solarium. Nie. No kwintesencja.
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Czepiasz się na siłę. Pracują nad wieloma rzeczami, pokazali jedną z nich.
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2018
    Czepiają się dużo. Niekoniecznie na siłę, ale jakby tych kilka marud się nie czepialo to można zamknąć polskie forum Battlefielda. Trochę to przykre. Taka seria a społeczność jedna z gorszych.

Społeczność tęczowej szóstki wręcz kipi... Gra jest bardzo ciekawa. Nawet kupiłem i grałem, ale przegrałem z różowo żółtymi karabinami... Nie dałem rady na to patrzeć. Nasze protezy to przy tym pikuś. Przynajmniej nie wyglądają gejowo.

Swoją drogą historia ciekawa. Premiera Rainbow Six Siege, slaba sprzedaż preorderow, fatalnie niedorobiony pierwszy rok i w końcu jednak wielki sukces. Dodają dwie postacie i mapę co pół roku a ludzie chcą narobić ze szczęścia. Dobry przykład, że nie ma sensu robić gry co dwa lata.

• SkyZeWonsem
    1294 postsPosty: 1,307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W BF-e są tylko marudy, hejterzy i trole :) Znaczy w polskiej części bo gdzie indziej nie zaglądam. Zbieranie niusów po innych forach to działka trolohejtera Youra.
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Forum eng po Alpha V2
    Brak możliwości zrobienia nieśmiertelnika
    Zadanie na nieśmiertelnik niedostępne
    Czy dostaniemy nieśmiertelnik ?
    I parę osób które napisało co jest źle
    Dalej nie patrzyłem , napisałem swoje i tyle
    Na forum zostali hejterzy, a może fani ?
    Którzy cierpią i nie mogą się pogodzić z ten co się zmienia i idzie nie w tę stronę w którą powinno

Przyznaję że byłem CoD
    Po AW na drugi dzień kupiłem BF4 w którym się zakochałem
    Później był bf1 który wiemy jaki jest
    I mimo krótkiego stażu , chce aby gra wyglądała podobnie jak w BF4
    A jak słyszę opowieści Skaja, Twardego czy Evila żałuję że siedziałem w kupie zwana CoD

Boli mnie trochę fakt że te forum żyje z paru osób i nowych #dropfps #problemzpolaczeniem

Kiedyś forum żyło , mówię o starszych grach czy to Lineage czy nawet przeglądarkowe OGame

Tu forum trzymamy tylko my
    Jak zabranie tych paru ryjkow , forum będzie istniało tylko z nazwy
  • Your3vilTwin
    edytowano wrzesień 2018
    Forum BF-a to miało się świetnie jeszcze za czasów BF4. Kolesie, którzy twierdzą (na poważnie), że ja trolluje nie ma pojęcia z czym musiała sobie radzić poprzednia ekipa moderatorów...

Przecież EA dokładnie o to chodzi. Nie ma forum. Nie ma społeczności. Nikt się nie postawi poronionym pomysłom. Z ich firmowym forum już im się prawie udało. Jednak nie docenili siły reddita i youtuba.

• AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Na forum zostali hejterzy, a może fani ?
    Którzy cierpią i nie mogą się pogodzić z ten co się zmienia i idzie nie w tę stronę w którą powinno
    O to to, dokładnie. Tylko fani zostali, którym się nie podoba co się dzieje i chcą żeby było lepiej...
    MaxUnited89 napisał użytkownik: »
    Swoją drogą historia ciekawa. Premiera Rainbow Six Siege, slaba sprzedaż preorderow, fatalnie niedorobiony pierwszy rok i w końcu jednak wielki sukces. Dodają dwie postacie i mapę co pół roku a ludzie chcą narobić ze szczęścia. Dobry przykład, że nie ma sensu robić gry co dwa lata.
    I generalnie RS:Siege jest przykładem jak można wybrnąć z beznadziejnej sytuacji. Ale trzeba umieć wyciągać wnioski i reagować na głos społeczności.

Swego czasu jak wchodził BF1 i wszystko zespolili w grze pisałem, że to dobry pomysł. Z tego miejsca przepraszam za moje otumanienie. Jednak starych rozwiązań z poziomu przeglądarki zajedwabiście mi brakuje.
  • DzikiWieprzuu
    I tak kurcze ślepo wierzę, że BF V może pójdzie w ślady R6S i mimo fatalnego startu (choć tutaj startu jeszcze nie było) to jakoś się gra wyciągnie. Ale Dice musi słuchać.
  • JanTwardy
    180 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2018
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Forum BF-a to miało się świetnie jeszcze za czasów BF4. Kolesie, którzy twierdzą (na poważnie), że ja trolluje nie ma pojęcia z czym musiała sobie radzić poprzednia ekipa moderatorów...

Przecież EA dokładnie o to chodzi. Nie ma forum. Nie ma społeczności. Nikt się nie postawi poronionym pomysłom. Z ich firmowym forum już im się prawie udało. Jednak nie docenili siły reddita i youtuba.

Kiedys juz o tym rozmawialismy. Mniej zorganizowana spolecznosc to latwiejsze przepchniecie roznych "innowacyjnych pomyslow" jak chodzby lootboxy czy premiera nie skonczonej gry bez wszystkich trybow. Nie bedzie mial kto skutecznie narzekac.

To juz nie jest pytanie czy takie sa intencje EA czy moze nie. To juz jest niestety faktem. Na forum BFa aktywnych jest 10?20? A gra ilu w Polsce? Spolecznosc BFa praktycznie nie istnieje. Jest pare starych fanow, malych grupek a reszta to nie zorganizowana masa bez zadnego glosu.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • dyingzone
    68 postsPosty: 69Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wszystko co wyszlo po BF4 to dno i 100 metrow mułu.
  • MarcinHD1
    Zapomniał kolega dodać, że to tylko kolegi zdaniem
  • DzikiWieprzuu
    A mnie BF4 nie pociąga i nie pociągał nigdy. Moim zdaniem słaba część, z polotem ale bez klimatu. Ogólnie od wyjścia BC2 (nowy silnik) te gry nie są tym czym faktycznie bym chciał.
    Marzy mi się gra na frostbite z mechaniką Rising Storm 2. Zrobiona pod PC, później przeportowana ewentualnie na konsole.
    Problem serii Battlefield pojawił się właśnie wtedy, gdy gra zaczęła być robiona pod graczy konsolowych. Maksymalne uproszczenie mechanik. I nie mówię tego bo jestem zatwardziałym PCtowcem, który nie grał nigdy na konsoli i nie wie co gada. Miałem konsole każdej generacji i mieć będę. Ale w fpsy to gram na PC bo nie jestem masochistą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!