BF V - krótkie info

1232426282956

Komentarz

• Hachor_67
    64 postsPosty: 70Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    To na Wielkanoc pewnie kupię :) Niech naprawiają.

Na Wielkanoc w Origin Access i EA Access będzie już za free do pobrania :D
  • SkyZeWonsem
    1277 postsPosty: 1,290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To jeszcze lepiej.
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Z ciekawości zapytam.
    Kto z Was kupuje WW3?
    Kto kupuje WW3 w nadzieji, że przynajmniej na najbliższe 2 lata zastąpi Battlefield?
  • misiek440
    42 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2018
    Ja chyba zakupie WW3, odpaliłem z nudów BF3 i kurde ta gra miała klimat te szary realistyczne kolory, czuło się że to teren operacji, BF4 już był bardzo kolorowy ale do zniesienia, BF1 jest spoko bardziej arkadowy ale czuć klimat nie ma takich ostrych przerysowań BF5 to jakiś potworek, nie dość że mechanika jakaś z ☹☹☹☹, to jeszcze tak rażący HDR że oczy bolą a klimatu za grosz ot taka sobie zwykłą strzelanka jak queke, cod, fornite itp. Smutne i przykre że gra poszła w kierunku małolatów a to co przycięgało starych graczy do BFa zostało zdeptane i wgneicione w błoto
    Rekrutacja do Plutonu grającego 4fun<< dodaj mnie na origin do znajomych nick PL_Misiek440
  • SkyZeWonsem
    1277 postsPosty: 1,290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    MaxUnited89 napisał użytkownik: »
    Kto kupuje WW3 w nadzieji, że przynajmniej na najbliższe 2 lata zastąpi Battlefield?
    Obecnie żaden tytuł nie jest mnie w stanie "zatrzymać" na dwa lata. Zakup WW3 to mój patriotyczny obowiązek :) Jak gra będzie słaba to wyrażę swoją opinie. Do BFV nic mnie nie ciągnie. Może kupię, może nie. Zero ciśnienia.
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano wrzesień 2018
    MaxUnited89 napisał użytkownik: »
    Z ciekawości zapytam.
    Kto z Was kupuje WW3?

Dostałem klucz do testów, w ostatni weekend nie miałem zbytnio czasu ale w ten najbliższy już pewnie trochę znajdę i sobie przy tej grze usiądę i potestuje jak wygląda to w tym momencie. Pewnie i tak kupię, czy mnie zatrzyma na dwa lata? Dużo rzeczy musi się na to złożyć.

PS. Tam na samym dole na forum jest w Off-topicu temat WW3
    Post edited by AgentBartezz on
    Opis klas i role na polu walki
  • Dunio07
    18 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Czy dobrze rozumiem że będą tylko 2 frakcje jak w CoD? Alianci i Oś jako zbieranina wszystkich państw biorących udział w wojnie? Tak średnio trochę. Już sobie to wyobrażam jak Sowiety razem z Amerykanami i Brytyjczykami wyzwalają Francję, a Niemcy razem z Japończykami i Włochami atakują wyspę Wake.
  • Your3vilTwin
    1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Idą po rozum do głowy. Ale pierwsze wrażenie jest już nie do zapomnienia.
  • SkyZeWonsem
    Znalazłem informację, że podczas bety nie było pełnej destrukcji. Czyżby znowu powtórka z rozgrywki, że w pełnej wersji wydajność siądzie ?
  • Your3vilTwin
    1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano październik 2018
    Lista, broni, pojazdów, gadżetów oraz wsparcia dostępna na premierę.

Na szybko widzę, że:
    • M1907
    • Selbstalder 1916
    • Gewehr M95/
    • Model 8
    • RSC
    • MP28, MP34 (MP18 na sterydach)
    • Lewis

a więc osiem podstawowych broni z trzydziestu zostały przeniesione z BF1. To daje 20-25% w zależności jak policzyć MP28, MP34.
    W mojej trollo "recenzji" Bety pisałem o przenoszeniu na potęgę różnych rzeczy z BF1... No to mamy ciąg dalszy.

Na szczęście? w pojazdach jest lepiej niż w BF1
    Czołgi:
    nkp1wdxpwxp11.png
    Pojazdy transportowe:
    wdes2uv3osp11.png
    Bronie stacjonarne:
    rms5ek9zxsp11.png
    Wsparcie/posiłki
    f92rxa62ktp11.png

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Faktycznie bieda jeżeli chodzi o wybór broni... ale żeby na premierę nie dać takich ikon jak Garand albo BAR?
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Thompson, bar , grand , pps,ppsh i tak dalej i tak dalej
    Powinno być więcej
    Zapewne będziemy dostawać broń z czasem xD
  • Your3vilTwin
    Pracownik DICE próbował wczoraj w jakąś pokrętną logiką tłumaczyć ten stan rzeczy

Ostatnie zdanie jest dość zaskakujące i jego logika powalająca.
    Przetłumaczę

"Czuliśmy, że te bronie były potrzebne na początku wojny, biorąc pod uwagę ich użycie w tamtym czasie."

Po czym na start gry dostaniemy STG, V1, Tygrysa...

Myślałem, że po awanturze z protezami i różnymi dzikimi skórkami temat igrania z graczami w sprawie "poprawności" historycznej mamy z głowy. Na reddicie i oficjalnym forum już się zaczyna tworzyć gównoburza że nie dość, że tych broni jest za mało to jeszcze zostały fatalnie dobrane.

• DzikiWieprzuu
    Niestety ale ludzie z Dice / EA są odrealnieni. Zbyt dużo pieniędzy już mają, oni już nie rozumieją sposobu myślenia zwykłych ludzi / graczy.
    Wypuścić taki trailer... Później wypowiedzi o kobietach i czarnych... To zwyczajnie oznacza, że nie rozumieją już potrzeb graczy.
    A wystarczyło zrobić grę podobną do BF3 z ówczesną technologią i sukces murowany.
    WW3 zgarnie dużą część tortu jeżeli nie będzie zbugowane jak Arma/Squad/Tarkov czy nowy Insurgency.
  • Your3vilTwin

Gra się robi coraz bardziej troll i hejter friendly

• SkyZeWonsem
    Lukasz nie było pelnej destrukcji. Chociażby samochody itp.
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    aUCY2wp.png

Już zdążyli wrzucić jakąś "in-game currency"? Jakoś nie przypominam sobie, żeby w becie było to ustrojstwo.
    Zapłać więcej i zdobądź przewagę nad innymi graczami? GG EA/DICE!

mowqbsgr56q11.jpg

Jestem ciekaw jak bogaty okaże się ten ich plan rozwoju :D
  • Your3vilTwin
    W becie tej waluty nie było. Tak jak wielu innych rzeczy, które by mogły wywołać kolejne gównoburze.
    Ale z tego co zapowiadają jedna waluta (zdobywana wyłącznie przez grę) ma służyć do kupowania broni i ulepszeń, a druga (którą można nabyć za realną gotówkę) ma służyć do kupowania kosmetyki. Jak to będzie wyglądało przekonamy się już za miesiąc.

Co do tej całej "mapy drogowej" to czego by nie zapowiedzieli nie należy im zbytnio ufać. Tak naprawdę to jak wspierana będzie gra po premierze zależy od tego jak się sprzeda i jakie będą wpływy z mikrotransakcji. A to na dzień dzisiejszy jest jedna wielka niewiadoma. Jak EA dotrzymuje obietnic pokazało dobitnie fanom Star Wars którzy przez rok od premiery nie dostali praktycznie nic z tego co zostało im obiecane w ramach Live Service.
    Żeby nie być gołosłownym wystarczy zajrzeć na reddita SW i przeczytać post z ostatnich 24 godzin
    https://www.reddit.com/r/StarWarsBattlefront/comments/9m7xue/it_has_taken_dice_a_year_to_release_one_character/

Ale ludzie z syndromem wyparcia i tak po raz kolejny zaufają EA...

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!