Witam jestem nowy

BananKOX
3 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 4 Member
Witam mam pytanie co do gry jestem nowym posiadaczem BF1 nie orientuje się w tym co dodają dodatki takie jak w imie cara lub nie przejda czy one dodają ilość godzin kampanii ? jakies nowe misje czy cos ?. Czy to jest tylko do online. Proszę o pomoc

Komentarz

• Rydzu2015
    755 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 787 Moderator
    edytowano październik 2018
    Witamy
    Dodatki które wymieniłeś zawierają dodatkowe mapy,tryby,bronie do podstawowej wersji gry na multi.Możesz je jeszcze do jutra pobrać za darmo,więcej informacji o każdym dodatku,opisie map i jego darmowej dostępności znajdziesz Na tej stronie
  • BananKOX
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Witamy
    Dodatki które wymieniłeś zawierają dodatkowe mapy,tryby,bronie do podstawowej wersji gry na multi.Możesz je jeszcze do jutra pobrać za darmo,więcej informacji o każdym dodatku,opisie map i jego darmowej dostępności znajdziesz Na tej stronie

A nie jest tak że wszystkie dodatki są pobierane odrazu wraz z grą i można je odblokować kupując ? bo te pisze ze mam juz odblokowane a kupilem je w ten sam sposob na originie jak gre bf1 po prostu za 0 zł
  • Rydzu2015
    755 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 787 Moderator
    Tak,wszystkie dodatki są w aktualizacjach lecz są zablokowane gdy nie posiadasz ich na własność.Kupując/dodając dodatki lub przepustkę premium do biblioteki odblokowujesz dodatkową zawartość
  • BananKOX
    Tak,wszystkie dodatki są w aktualizacjach lecz są zablokowane gdy nie posiadasz ich na własność.Kupując/dodając dodatki lub przepustkę premium do biblioteki odblokowujesz dodatkową zawartość

A czy te dodatki dodają cos do kampanii czy tylko i wyłacznie do multi
  • BananKOX
    BananKOX napisał użytkownik: »

A czy te dodatki dodają cos do kampanii czy tylko i wyłacznie do multi

Czy po prostu jest tych 6 aktów kampanii i tyle
  • Rydzu2015
    Dodatki są tylko i wyłącznie do gry wieloosobowej,kampania składa się z 6 aktów i nic więcej
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!