PunkBuster banuje czystych graczy a EA nic z tym nie robi

13

Komentarz

• uranus04
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 4 Posty: 5 Member
    Mam pytanie może ktoś wie co znaczy ten numer BAN e970e444 Battlefield 4
  • ZbieraczTP
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 19 Member
    edytowano październik 2018
    Kupując produkt ( np samochód ) mamy w nim część nie pochodzącą z koncernu to rozumiem że potencjalny oraz profesjonalny salon lub serwis wyśle nas do Texasu po tą część ?, rozumiem że EB jest zewnętrznym ciałem firmy EA lecz klient spostrzegawczy usterkę zwraca się bezpośrednio do miejsca zakupu i tam domaga się interwencji w jego imieniu. Przecież jeśli tak by było to panowie na pudełku lub każdej okładce powinna istnieć informacją " Uwaga będą problemy będą konieczne korepetycje z j.angielskiego. A administracja Battlelog winna być zobowiązana do pomocy użytkownikom tejże gry.

Szanowny Panie Rydzu , pańskie podejście do tej sprawy jako moderator było dla mnie zaskakujące " taki sam los też mnie czeka " to lepiej czekać niż działać?. Panu już podziękujemy trzeba tutaj kogoś kompetentnego w tej sprawie ponieważ nie powinno się czegoś takiego jak w polityce zamieść pod dywan tylko dążyć do wyjaśnienia i przeprosin od strony EA.

Ciągle łudzę się że w niedalekiej przyszłości lista nicków do odbanowania przez EB ( ewentualnie jeszcze EB rzuci okiem na okres rozwijania się w tej grze aby nie było najmniejszej wątpliwości że dany Petent nie oszukiwał ) będzie rozpatrzona i gracze, uczciwa społeczność zostanie odbanowana do odbudowania reputacji w społeczności Battlefield 4 ).
  • ZbieraczTP
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Posty: 19 Member
    uranus04 napisał użytkownik: »

Powinno brzmieć, Guid BAN e970e444 Battlefield 4 - prawdopodobnie ten id to twój GI na PunkBuster.

• Your3vilTwin
    1567 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,600 Member

To nie jest żaden numer bana tylko Twoje ID (a dokładniej jego ostatnie 8 znaków). Taki twój "PESEL" w PunkBuster.

No i cóż Ci mogę powiedzieć. Masz globanego bana..
    USZELKe.jpg

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Cyrtafix
    22 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 23 Member
    Grałem na Europejskich serwerach i {TOP} GOLMUD - STORM 48 MIX | RENT w dniu 16.10.2018 w godzinach od 15 do 16. Po godzinie zostałem wyrzucony ze wszystkich serwerów przez PunkBuster . Nigdy nie oszukiwałem . Jest to drugi raz, pierwszy był 10.10.2018. Wczoraj zostałem odbokowany około 20 godziny, i trochę grałem.
    Dzisiaj pokazuje ten sam błąd. Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player GLOBAL PunkBuster GUID BAN e970e444 Battlefield 4 . Napisałem do EA i PB ale prawdopodpobnie mają duży problem boją się o sprzedaż B5 dlatego tyle banów.

Abstrahując od tematu banow, dawno nie widziałem szukania drugiego dna - banuja konta w bf4 bo boją się o sprzedaż bfv - ta teoria spiskowa wywołała u mnie uśmiech.
  • Cyrtafix
    22 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 23 Member
    lKAJOl napisał użytkownik: »
    Próbował ktoś to zgłosić bezpośrednio do twórców gry przez ich konta na twitterze? Myślę, że interwencja z jednym z tych panów poniżej może najszybciej coś wyjaśnić

https://twitter.com/JaqubAjmal
    https://twitter.com/dan_mitre
    https://twitter.com/TheFixnow
    https://twitter.com/Braddock512
    https://twitter.com/tiggr_

Kajo dobrze pisze :).
  • Rydzu2015
    752 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 784 Moderator
    ZbieraczTP napisał użytkownik: »
    Szanowny Panie Rydzu , pańskie podejście do tej sprawy jako moderator było dla mnie zaskakujące " taki sam los też mnie czeka " to lepiej czekać niż działać?. Panu już podziękujemy trzeba tutaj kogoś kompetentnego w tej sprawie ponieważ nie powinno się czegoś takiego jak w polityce zamieść pod dywan tylko dążyć do wyjaśnienia i przeprosin od strony EA.
    Wyciągasz urywek mojej wypowiedzi do Y3T i tłumaczysz go na swój sposób,brawo!
    Równie dobrze mógłbym napisać coś za co Tobie podziękowali za grę w BF4,byłoby to wystarczające z mojej strony lub wystarczająco wyrwane z kontekstu całego sensu tego tematu?Zapewne Nie!
    Cyrtafix napisał użytkownik: »
    Zawsze może wpaść ban na forum :p (niesmieszny zart).

Da się załatwić :P
  • Your3vilTwin
    1567 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,600 Member
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Do mnie? Przecież ja nie dostałem bana (jeszcze)...

EDIT
    Dobra, nie ważne już zajarzyłem. Chłopaki nie wyłapali naszego subtelnego poczucia humoru :smile:
    Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• uranus04
    Grałem na Europejskich serwerach i {TOP} GOLMUD - STORM 48 MIX | RENT w dniu 16.10.2018 w godzinach od 15 do 16. Po godzinie zostałem wyrzucony ze wszystkich serwerów przez PunkBuster . Nigdy nie oszukiwałem . Jest to drugi raz, pierwszy był 10.10.2018. Wczoraj zostałem odbokowany około 20 godziny, i trochę grałem.
    Dzisiaj pokazuje ten sam błąd. Rozłączenie z grą: wyrzucił cię PunkBuster. Podany powód: PunkBuster permanent ban issued on this Game Server for player GLOBAL PunkBuster GUID BAN e970e444 Battlefield 4 . Napisałem do EA i PB ale prawdopodpobnie mają duży problem boją się o sprzedaż B5 dlatego tyle banów.

Abstrahując od tematu banow, dawno nie widziałem szukania drugiego dna - banuja konta w bf4 bo boją się o sprzedaż bfv - ta teoria spiskowa wywołała u mnie uśmiech.

To nie jest drugie dno tylko prawda, jak grasz to wiesz jak trudno wbić się na serwer. Jak zmiejszą liczbę graczy ( przez Bany) to będzie więcej miejsca na serwerach dla B5.
    To jest metoda na robienie kasy. Najlepiej jakby wszyscy zrezygnowali z gry B4. Te pieniądze z wynajmu serwerów dla B4 to jest nic. Prawdziwe pieniądze będą ze sprzdaży B5 i związanych z tą grą dodatków. Jak mnie nawet odblakują to dla mnie EA jest stracona. Można kupić jeszcze raz B4 i zrobić nowy nik, ale jest pytanie czy PunkBuster wyrzuca po adresie IP?
  • Your3vilTwin
    Ale porzuć emocje i popatrz na to z drugiej strony. Jak dostajesz bana za darmo to biegniesz kupić kolejną grę czy raczej darujesz sobie związek z takim wydawcą? To chyba jednak strata kasy dla EA bo tak olany gracz BF4 chyba raczej nie poleci do sklepu co sił w nogach nabyć BF5.
    Ja uważam, że niestety ale winę za obecny stan rzeczy ponoszą również gracze. Niestety ale EA (i nie tylko, bo inni wydawcy też) od lat testują na graczach na ile mogą sobie pozwolić. Stosują różne antykonsumenckie praktyki i nie spotykają się praktycznie z żadnym oporem. Ludzie, którym taki obrót sprawy się nie podoba najczęściej zyskują łatkę trolla lub/i hejtera.

Ja już w TYM temacie opisywałem jak spotkała mnie historia niesłusznego bana w całkiem innej grze i w jaki sposób została załatwiona.
    Można kupić jeszcze raz B4 i zrobić nowy nik, ale jest pytanie czy PunkBuster wyrzuca po adresie IP?

PB nie banuje po adresie IP tylko właśnie po GUID (ten twój "PESEL" który podałeś wyżej). Banowanie po IP nie ma zbyt wielkiego sensu ponieważ można go zmienić dosłownie w minutę. Dodatkowo nawet jeżeli tego adresu nie zmienisz ręcznie to w 99% gospodarstw domowych w Polsce adres IP dostawca zmienia dynamicznie więc co chwila i tak każdy ma inny.
    Post edited by Your3vilTwin on

• Cyrtafix

To nie jest drugie dno tylko prawda, jak grasz to wiesz jak trudno wbić się na serwer. Jak zmiejszą liczbę graczy ( przez Bany) to będzie więcej miejsca na serwerach dla B5.
    To jest metoda na robienie kasy. Najlepiej jakby wszyscy zrezygnowali z gry B4. Te pieniądze z wynajmu serwerów dla B4 to jest nic. Prawdziwe pieniądze będą ze sprzdaży B5 i związanych z tą grą dodatków. Jak mnie nawet odblakują to dla mnie EA jest stracona. Można kupić jeszcze raz B4 i zrobić nowy nik, ale jest pytanie czy PunkBuster wyrzuca po adresie IP?

Pociągnięcie tych banow pod teorię, że ma zwiększyć sprzedaż to śmiech na sali :). Tu raczej trzeba spojrzeć, że gdzieś zawiódł ten program, co jest przyczyną i to powinien zrobić producent gry.
  • Cyrtafix
    ZbieraczTP napisał użytkownik: »
    Równie dobrze mógłbym napisać coś za co Tobie podziękowali za grę w BF4,byłoby to wystarczające z mojej strony lub wystarczająco wyrwane z kontekstu całego sensu tego tematu?Zapewne Nie!
    Zawsze może wpaść ban na forum :p (niesmieszny zart).

A gdzie dla mnie moderator Panie Rydzu :p?
  • SkyZeWonsem
    1305 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,318 Member
    Można kupić jeszcze raz B4 i zrobić nowy nik, ale jest pytanie czy PunkBuster wyrzuca po adresie IP?
    Tylko nie wiesz co było/jest przyczyną bana. Jak jakieś legalne oprogramowanie, które PB uznaje za "czit" a nadal masz je w komputerze to bana masz na 100%
  • IlI_shadow_lII
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 4 Member

I to jest odpowiedz na reklamacje klientów EA, co Ty gościu robisz na tym forum. Banami straszysz zamiast rozwiązywać problemy użytkowników? Może jakiegoś swojego kierownika poproś niech odpowie bo Ciebie widać temat przerasta.
  • SkyZeWonsem
    1305 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,318 Member
    Od kiedy moderator forum jest od reklamacji ? Ma ci zdjąć bana na PB ?
  • Rydzu2015
    752 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 784 Moderator
    IlI_shadow_lII napisał użytkownik: »

I to jest odpowiedz na reklamacje klientów EA, co Ty gościu robisz na tym forum. Banami straszysz zamiast rozwiązywać problemy użytkowników? Może jakiegoś swojego kierownika poproś niech odpowie bo Ciebie widać temat przerasta.

Widzę że czytanie i zrozumienie tego co się czyta plus do kogo są kierowane odpowiedzi nie idzie w parze.
  • Your3vilTwin
    @Rydzu2015

Po prostu temat jest mało przyjemny. Ludzie stracili konta w które zainwestowali czasami po 3K godzin. Nie dziw się, że są dalecy od śmieszkowania i biorą wszystko dosłownie. Tym bardziej jak pisze to człowiek, od którego oczekują tutaj pomocy.

• Irecheck
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 4 Posty: 7 Member
    Rydzu nawet nie w temacie ( on mnie szantażuje że będzie się moim banem interesował lecz nie wie że ja akurat bana nie mam ) tylko robię coś by pomóc a Pan Szanowny Rydzu jakie kroki poczynił by pomóc chłopakom . Słuchamy ??!
  • ProNAstO
    16 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 18 Member
    Cześć Panowie
    Walczę z EB już 2 miesiąc , ja również dostałem bana na moje konto . Aby czasami pograć musiałem kupić sobie nową grę .
    EB po prostu ma uczciwych graczy głęboko w dup...
    Jeśli zamierzacie coś z tym zrobić chętnie się przyłącze .
    Pozdrawiam
  • uranus04
    ProNAstO napisał użytkownik: »
    Cześć Panowie
    Walczę z EB już 2 miesiąc , ja również dostałem bana na moje konto . Aby czasami pograć musiałem kupić sobie nową grę .
    EB po prostu ma uczciwych graczy głęboko w dup...
    Jeśli zamierzacie coś z tym zrobić chętnie się przyłącze .
    Pozdrawiam

Pozdrawiam i mam pytanie . Musiałeś zrobić nowy nik i mail. i zaczynać wszystko od nowa ? Przejść kampanie i odblokowć dodatki albo kupić. Jest to polityka EA i PunkBustera na robienie kasy, nie ma znaczenia czy grasz uczciwie i nie oszukujesz. Ty prawdziwych hackerów nie są wstanie namierzyć, dlatego robią co chcą i na chybił trafił banują graczy. Walną jakiś numer BAN e970e444 Battlefield 4 bez podania jakiejkolwiek przyczyny tego bana. Pisanie do nich tz.EA i PunkBustera to jakeś kpiny, EA wysyła zgrabną formułkę że przekażą dalej tą sprawę a Even Balance formularz który wypełniłem bez odpowiedzi. Ciekawe że spotyka to graczy którzy mają na B4 kilka tysięcy godzin grania.
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!