World War 3 czyli nie samym BF-em człowiek żyje...

123457»

Komentarz

• xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano październik 2018
    Bo to ,, fundamenty ,, są xD
    Post edited by xF_JanKiller on
  • Your3vilTwin
    1537 postsPosty: 1,570Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    I wszyscy ostatnio budują w stanie surowym niekoniecznie zamkniętym :smile:

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Bo to ,, fundamenty ,, są xD

I w niektórych nic ponadto nie zbudowano. Mam trochę wiary, że z WW3 będzie inaczej.
    edytowano listopad 2018
    Tu se napisze. A co. Skończyło się u mnie pisanie o BFV. Zlałem tytuł a jak wiadomo kto nie ma tego tytułu to w wątkach związanych stricte z BFV nie ma już opcji Zostaw komentarz.
    Schowek-1.png
    I dobrze ;) Teraz wiadomo kto kupił :P
  • Your3vilTwin
    1537 postsPosty: 1,570Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    Tylko moderatorzy? @Rydzu2015 :smile: i @JanKiller69 :smile:

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    1277 postsPosty: 1,290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A może już profilaktycznie bana od FF dostałem ? Nie wiem, nie wiem :/
  • Your3vilTwin
    Jak ty to ja też bo mam to samo :smile:

• Rydzu2015
    745 postsPosty: 777Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Tylko moderatorzy? @Rydzu2015 :smile: i @JanKiller69 :smile:

Na każdym forum Battlefield niezależnie od języka jest tak,że nie można pisać w dziale gry której się nie ma na koncie.
  • Your3vilTwin
    edytowano listopad 2018
    Wiemy. Bawi nas ten idiotyzm... Znaczy to taki śmiech przez łzy...

• JanTwardy
    177 postsPosty: 190Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    Ale glupota...tez nie moge. Sami sobie spolecznosc redukuja. Chyba ,ze to celowe dzialanie. zostaje BF4 i OFT.

Ps.To zapowiada sie duzy ruch na forum ;)

@Evil zlosliwy jestes :)
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    @Your3vilTwin
    Nie mam moda :) taki zaszczyt mnie nie kopnął

Swoją drogą zdziwiłem się bo w pierwszym momencie nie mogłem napisać z telefonu w dziale BFV
    i już miałem zamiar wstawiać screen że jestem jeleniem (taki żarcik) i kupiłem pre order a pisać nie mogę

Ja się tylko zapytam grzecznie
    Czy to musi być na tym forum ? koniecznie ?
    Jest taki wymóg ? Czy to równanie do forum .com ?
    Jest nas MAŁO i moim zdaniem to jeszcze większe zarzynanie społeczności
    Więc moja propozycja to cofnięcie tego badziewia z "naszego" forum

I jeżeli równamy do "INNYCH" forów to niech administracja (nie mam tu nic do rydza) zacznie się interesować i wrzucać chociaż połowę informacji które wrzuca @Your3vilTwin w specjalnym dziale dla posiadaczy V

EDIT
    Czemu nie można zrobić ankiety ?
    Jesteśmy społecznością która podobno EA słucha
    Więc może ankieta na temat "lepszej zmiany" ?
    Czy Ci którzy jeszcze coś piszą na tym forum chcą takiej zmiany ?
    Te forum zaczyna przypominać pewną partię polityczną lub pewny ustrój polityczny (czerwony)

Czekam na odpowiedź towarzyszy @SylwesterSpalony @EA_Kuba
  • Your3vilTwin
    edytowano listopad 2018
    Panowie. Przecież oni (moderatorzy) to sobie mogą.... Taka wytyczna a co za tym idzie praca silnika tego forum jest zarządzona z samej góry... Nie masz gry, więc nie masz prawa mieć o niej zdania i nie masz prawa wypowiedzi. Naprawdę jakiś tęgi umysł musiał to tak zaplanować.
    @JanKiller69
    To co napisałeś brzmi jak petycja a w miłościwie nam panującym regulaminie jest
    o Nie zamieszczaj petycji. Petycje na forum nie wnoszą nic konstruktywnego.
    Reasumując łamiesz regulamin :smile: Dobre nie?
    Co do równania do innych to my równamy tylko w wybranych aspektach...

@JanTwardy
    Po czym wnosisz. Ja już nie ogarniam :smile: Troll, hejter, złośliwiec. Co jeszcze? Czuję się mobbingowany :smile:

• xF_JanKiller
    Może trochę poleciałem, ale nie podoba mi się taka polityka, to istne odcinanie społeczności i jej dzielenie
  • SylwesterSpalony
    266 postsPosty: 285Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    @JanKiller69 Każde forum zarządzane jest w taki sam sposób, A co za tym idzie wszędzie sa takie same uprawnienia. Wątpię by specjalnie dla naszego forum zmienili strukturę i dzialanie zakladek forum. Bo od razu znajda się głosy "oni dostali my też chcemy" wiele spraw jest zgłaszanych przez nas moderatorów czy tez @Kubę i innych administratorów ale idzie to wszystko wolno. Kiedyś pamiętam na jakimś forum Arma 3 czy DayZ była też zamknięta sekcja gdzie bez gry nie mogło się pisac. I też nie dało się tego przegłosować.

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • Your3vilTwin
    A ja już w innym temacie udowodniłem, że fora nie są zarządzane w ten sam sposób i dałem na to konkretny przykład...

• SkyZeWonsem
    1277 postsPosty: 1,290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    Pytanie do administracji.
    Czy jak zakupię BFV tylko by pograć w SP zawsze będę miał dostęp do forum poświęconym temu tytułowi ? Czy jeżeli będę miał problemy techniczne z grą SP będę mógł je zgłaszać w odpowiednim dziale ? Czy nadal tak jest, że jak się dostanie niesłusznego bana od FF to z automatu blokowany jest dostęp do forum w danym tytule ? Jeżeli tak to dlaczego i jakie są powody blokowania dostępu do forum gdy chcę się zgłosić problemy stricte zwiazane z trybem SP ?
  • I_November_I
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Znaczy ja czegoś nie łapię, ten cały battlepokemonoshit prealpha V już wyszedł ? Bo chyba tylko tak da się oddzielić tych co mają od tych co myslą ?
    I do jedynego słusznego tematu, pograłem, codzienne aktualizacje powoli robią robotę, zastrzeżenia oczywiście mam, choćby czysto techniczne, 11 GB ramu ? litości, chyba mało kto może w to zagrać, przecież superportale w naszym kraju składające zestawy tylko na asrace i nV twardo 8 polecają dla wszystkich gier xD Za to gra się miodnie, jak w starym Battlefieldzie. I perełka, spawn pojazdów to po prostu majstersztyk :)
  • Your3vilTwin

Jak na ten etap produkcji to śmiało można powiedzieć że jest dobrze. A dodając do tego siły i środki TF51 to bym się pokusił o stwierdzenie, że jest ...

• SkyZeWonsem
    edytowano listopad 2018
    Widziałem i nie spodziewałem się, że jest tak dobrze. Ciekawi mnie tylko ta "roadmapa" co mają pokazać oraz to jak się z tego wywiążą. W końcu zaczęli też reagować na wpisy w polskim dziale.
    Edit.
    Jak tak dalej pójdzie to sam zostanę na pustych serwerach w WW3. Robi się bida z nydzą :/
    Na dodatek łatka 0.1.1 więcej popsuła niż naprawiła. Pomysł z PTE to kolejna porażka . Nie chce mi sie już im pisać - a nie mówiłem. Dzielą włos na 5 części i robią testy w testach przy takiej nędznie małej społeczności. Jak im pisze na Discord swoje spostrzeżenia to znowu wychodzę na hejtera. Szkoda gadać.
    Post edited by SkyZeWonsem on
  • Your3vilTwin
    edytowano 21 czerwiec
    Gdyby ktoś był zainteresowany to właśnie trwa darmowy weekend. Oczywiście na Steam.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!