Pomaranczowa lub czerwona kontrolka

2»

Komentarz

• xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To wina kabla i monitora zapewne :)

(Dwie pieczenie na jednym ogniu xD)
  • SkyZeWonsem
    1280 postsPosty: 1,293Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Znalazłem swój cfg. Spróbuj go użyć

RenderDevice.TripleBufferingEnable 0
    RenderDevice.RenderAheadLimit 0
    WorldRender.MotionBlurEnable 0
    WorldRender.MotionBlurFixedShutterTime 0
    WorldRender.MotionBlurForceOn 0
    WorldRender.MotionBlurMax 0
    WorldRender.MotionBlurMaxSampleCount 0
    WorldRender.MotionBlurQuality 0
    WorldRender.SpotLightShadowmapEnable 0
    WorldRender.SpotLightShadowmapResolution 1024 (tą opcję można eksperymentalnie zmienić na 512)
    WorldRender.TransparencyShadowmapsEnable 0
    WorldRender.PlanarReflectionEnable 0
    gstrender.thread.maxprocessorcount 4

Tutaj masz gotowca https://megawrzuta.pl/download/5a4e5b29904f6f81a6760b5a2c71a88d.html
    Plik by zadziałał umieszczasz w głównym folderze z grą. Jak masz ikonę BF1 na pulpicie to PPM i otwórz lokalizację pliku. Tam to skopiuj.
  • RapujacyBiedak
    8 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    cfg pomaga tylko na chwile, wiec myślę jeszcze nad core boosterem bo może infrastruktura graficzna procka jest za słaba i dlatego tak to działa bo jak nie ma mgły i dymu to daje rade do 80 nawet a potem spada jak tylko wychodzę na otwartą przestrzeń albo jak sojusznicy są koło mnie.

Zmieniłem na 512 oraz na 8 rdzeni i tez nic nie pomaga, ale zaraz zrobię testy na TV z tym cfg i zobaczę czy jednak to HDMI nie ma nic wspólnego z tym bo wyczytałem że ma o wile większą przepustowość niż DVI(mam kabel VGA z przejściówką do DVI, wybaczcie że na początku tym nie wspomniałem), gdyż wydaje mi się że wymiana monitora tu wiele zmieni oraz też myślę nad tymi ramami, bo mogą mieć inne timingi i może dlatego też skaczą mi fpsy, bo nie śa stabilne to dość dobrą amplitudę robią :smiley:
  • RapujacyBiedak
    Ok po testach na tv dalej to samo czasem na niskich ustawieniach wyświetla 70-80 k/s ale spada nawet do 38 a to dość słabo jak na mój sprzęt, więc podkręcę potem Hz monitora przez sterownik nVidi i zobaczę co z tego będzie, ale dalej czekam na wasze pomysły :disappointed:
  • RapujacyBiedak
    kurde nie wiem co jest piec bo podreciłem tv do 120 Hz i też bez zmian, wiec obstawiem ze to wina ukladu graficznego procka i dlatego tak zamula mi bf i nic nie poradze, bo przy braku mgly i innych efetów fps nawet do 90 skacze ale potem spadki, jak znajde wiecej czasu wloze ta karte graficzna pod intela i zobacze ale na bank bedzie lepiej bo intel ma lepszy proces przetwarzania graki na procku, a jesli ktos ma jeszcze jakies pomyusly to zapraszam do podzielenia sie nimi :disappointed:
  • RapujacyBiedak
    witam i sory za dlugi brak widomosci, ale brak czasu...
    a teraz do rzeczy :smiley:
    po wielu naprawde wielu probach doszedłem do wniosku ze to wina procesoru graficznego procka i chba nie nadaza z wyswietlaniem wszystkiego bo nawet tv podkrecilem do 120 Hz i praktycznie nic to nie zmienilo po za tym ze na mapach gdzie jest mniej efekow skoczylo o 10 fps czyli kaszanka jak to sie mowi, ale mam tez podejrzenie ze moze to byc wina karty ktora jest 1 rewizji czli inaczej wersji, a dokladnie jest to GTX 970 v. 1.0.0 i to może być tego wina, a w tym badz nstepnym msc kupie nowy monitor, w planach mam iyama jakas z 144 Hz i 1ms i wtedy sie podziele rezultatami, bo tez chce kupić bf4 i widziałem wiele poradnikow ze od zawsze i w każdej czesci bf ludzie maja problem z tymi kontrolkami :blush:

Pozdrawiam i dziękuje za próby pomocy :wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!