BF V - krótkie info

1282931333458

Komentarz

• xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tak
    Nie będzie można głosować na mapę jak w połowie BF1
    będzie stała rotacja map : 1/2/3/4/5/6/7/8 ... :D
  • LukaszX1992
    140 postsPosty: 140Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Chyba nikt jeszcze tego tu nie wrzucał.

Aerodrome
    2MUj9.jpg
    2MUja.jpg

Arras
    2MUjw.jpg
    2MUjo.jpg

Devastation
    2MUjq.jpg
    2MUjp.jpg

Fjell 652
    2MUjr.jpg
    2MUjs.jpg

Hamada
    2MUjt.jpg
    2MUju.jpg

Narvik
    2MUjP.jpg
    2MUjL.jpg

Rotterdam
    2MUmj.jpg
    2MUmk.jpg

Twisted Steel
    2MUjM.jpg
    2MUjN.jpg
  • Rydzu2015
    746 postsPosty: 778Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Na XO już wczoraj można było pobrać a dzisiaj na PC.Rozmiar na poszczególnych platformach :
    • PC: 44GB
    • X1: 39.9GB
    • PS4: 43GB
  • TyraelBOOS
    22 postsPosty: 24Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    O której godzinie dokładnie 9Listopada startuje ten wczesny dostęp do BF V ? ? ?
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie wiem czy o to chodzi, ale jeśli zakupiłeś grę w preorderze to w bibliotece powinieneś mieć dwie wersje gry Battlefield 5 i Battlefield 5 wersja próbna (Jeśli nie pobierz z origin access). Grę musisz uruchomić z tej drugiej, pierwsza jest nieaktywna,
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    hej nie wiem dlaczego mój post został usnięty... mam zablokowane granie online - origin basic - ktoś ma podobne problemy ?
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No dobra. Od paru dni można grać a nikt nic konkretnego nie napisał.
    Zmartwię trochę towarzystwo i napiszę, że optymalizacja od wersji beta pogorszyła się.
    GTX 970, 16gb ram ddr4, i7 6700.

Grałem na ustawieniach:
    Tekstury wysokie,
    Siatka na ultra,
    AA na najwyższe,
    Reszta na low.
    W becie wystarczało to na utrzymanie stałych 60 fps, dziś ten sprzęt nie wystarcza. Jak jest spokój to mam 60fps podczas akcji spada na 45. Irytujące są takie dropy dla oka.
    Dodam, że testowałem po instalacji nowych sterowników NVIDIA pod BFV.

Moje spostrzeżenie, jest również takie, że grafika jest ciutke gorsza niż w BF1.

Ale za to gameplay i gunplay sa w BFV świetne.
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nic nie pisze bo dopiero 15 zagram :)
  • JanTwardy
    179 postsPosty: 192Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    Mi ciagle sie wydaje ,ze 1 byla ladniejsza? Co do optymalizacji to jak dla mnie chodzi swietnie. @Max grales w WW3? Mi ledwo chodzi a BF5 ladnie smiga. Z tymi datami kto kiedy moze grac to burdel zrobili. Powinna byc jedna data premiery i kropka a tu chyba z 3,4 rozne daty sa. @JanKiller69 ja korzystam wersji probnej.

Mapki lepsze niz te z bety.

Rotterdam dla mnie najgorsza i najnudniejsza mapa, klimat wojny na niej czuc ,ze hoho... Na srodku mapy brakuje tylko kolorowego cyrku.

Btw. Ciekawe dlaczego poznikaly mi ikonki BF3, BF4, BF1 na forum przy niku?
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • SylwesterSpalony
    266 postsPosty: 285Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    JanTwardy napisał użytkownik: »
    Mi ciagle sie wydaje ,ze 1 byla ladniejsza? Co do optymalizacji to jak dla mnie chodzi swietnie. @Max grales w WW3? Mi ledwo chodzi a BF5 ladnie smiga. Z tymi datami kto kiedy moze grac to burdel zrobili. Powinna byc jedna data premiery i kropka a tu chyba z 3,4 rozne daty sa. @JanKiller69 ja korzystam wersji probnej.

Mapki lepsze niz te z bety.

Rotterdam dla mnie najgorsza i najnudniejsza mapa, klimat wojny na niej czuc ,ze hoho... Na srodku mapy brakuje tylko kolorowego cyrku.

Btw. Ciekawe dlaczego poznikaly mi ikonki BF3, BF4, BF1 na forum przy niku?

@Twardy ikonki są cały czas spokojnie. 4al5e6k91bau.jpg

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • SkyZeWonsem
    1285 postsPosty: 1,298Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    MaxUnited89 napisał użytkownik: »
    Zmartwię trochę towarzystwo i napiszę, że optymalizacja od wersji beta pogorszyła się.

Grałem na ustawieniach:
    Tekstury wysokie,
    Siatka na ultra,
    AA na najwyższe,
    Reszta na low.
    W becie wystarczało to na utrzymanie stałych 60 fps, dziś ten sprzęt nie wystarcza. Jak jest spokój to mam 60fps podczas akcji spada na 45. Irytujące są takie dropy dla oka.
    Dodam, że testowałem po instalacji nowych sterowników NVIDIA pod BFV..

No i parę stron wcześniej
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Znalazłem informację, że podczas bety nie było pełnej destrukcji. Czyżby znowu powtórka z rozgrywki, że w pełnej wersji wydajność siądzie ?
    Teraz gdzie jest ten co twierdził inaczej ?
  • LukaszX1992
    140 postsPosty: 140Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

Grałem na ustawieniach:
    Tekstury wysokie,
    Siatka na ultra,
    AA na najwyższe,
    Reszta na low.
    Dodam, że testowałem po instalacji nowych sterowników NVIDIA pod BFV.

Moje spostrzeżenie, jest również takie, że grafika jest ciutke gorsza niż w BF1.

Ale za to gameplay i gunplay sa w BFV świetne.

Podobno intel jest najlepszy do gier, a jak widać wcale tak nie jest.
    Na moim PC AMD Ryzen 5 2600, GTX 1060 6GB, 16 GB RAM ustawienia Ultra wymieszane ze Średnimi cały czas ponad 60 FPS.
    Grałem na wszystkich mapach tryb podbój i nigdy mi nie spadły FPS poniżej 60, nawet podczas nagrywania.

Gra pod każdym względem lepsza od BF1.
    Kampania niestety porażka jak w każdym BF zresztą.

Pamiętajcie żeby mieć włączone RENDEROWANIE PRZYSZŁYCH KLATEK, bo po wyłączeniu tej opcji spada wydajność.
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @MaxUnited89

A co ci napisać sensownego, skoro większość jeszcze nie zagrała bo premiera tej gry tak naprawdę jest za 10 dni?
    Poza tym nawet mając dostęp do OA zagrałem jak na ten moment dwie rundy w domyślnych ustawieniach które dopasowała sobie gra.
    yZBDccH.jpg

Na [email protected],7 GHz, 16 GB RAM i GTX 1070 i zablokowanym fps na 60 gra działa dobrze. Zobaczę jak sprawy się mają z stabilnością klatek jak zacznę się bawić ustawieniami.
    Nie rozumiem też, czemu cię to dziwi, że teraz gra działa ci gorzej niż w becie. Przecież podczas bety wiele rzeczy było okrojonych bądź całkowicie niedostępnych. A jak znam życie i EA to będzie tylko gorzej. Jeżeli zaczną się wywiązywać z swoich obietnic typu przeciąganie truchła czy lądowania awaryjne.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dobra czas coś odszczekać.
    Jak grzebałem sam w opcjach to jakbym nie ustawił to źle chodziło.
    O zgrozo posunąłem się po czyn desperacki i pozwoliłem GeForce Experience zoptymalizować grę.
    Ustawiło na Ultra/Wysokie i jest niesamowicie płynnie. Nawet na hamadzie 64os na serwie.
    Oczywiście limit klatek ustawiony na częstotliwość odświeżania monitora (w moim przypadku 60) ta opcja działała świetnie w BF1.

Prawdopodobnie chodziło o opcje: renderowanie przyszłych klatek ( nowe to i chyba pominąłem, zdaje się, że to ważne a na wejściu powylaczalem wszystko)
  • misiek440
    42 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Panowie sa gdzieś jakieś promocje, wersje podstawową? Ktoś coś kojarzy na origin wychodzi 220zł (mam accesa basic) gdzieś z legalnego źródła znajdę taniej w wersji KEY?
    Rekrutacja do Plutonu grającego 4fun<< dodaj mnie na origin do znajomych nick PL_Misiek440
  • DzikiWieprzuu
    W Muve było taniej
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    Dobra czas coś odszczekać.
    Jak grzebałem sam w opcjach to jakbym nie ustawił to źle chodziło.
    O zgrozo posunąłem się po czyn desperacki i pozwoliłem GeForce Experience zoptymalizować grę.
    Ustawiło na Ultra/Wysokie i jest niesamowicie płynnie. Nawet na hamadzie 64os na serwie.
    Oczywiście limit klatek ustawiony na częstotliwość odświeżania monitora (w moim przypadku 60) ta opcja działała świetnie w BF1.

Prawdopodobnie chodziło o opcje: renderowanie przyszłych klatek ( nowe to i chyba pominąłem, zdaje się, że to ważne a na wejściu powylaczalem wszystko)

Ja dalej pozostaje wierny ideałowi "kij w GE", pokombinowałem w ustawieniach ale różnie to było. I dokładnie ta opcja "Renderowanie przyszłych klatek" robiła największe problemy. Nie mierzyłem jeszcze wydajności ale po jej wyłączeniu na monitorze 144Hz chodzi bardzo płynnie.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!