BF V - krótkie info

1313234363749

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1239 postsPosty: 1,252Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    A BFV to jakiś bożyszcz fps by każdy się nim podniecał ? Ja wykorzystałem 3h na siłę szukając czegoś w rozgrywce co mi przypasuje. Z przykrością stwierdzam, że nie znalazłem. Nawet wspólne granie ze znajomymi nie przekonuje mnie po tych paru godzinach. Dla mnie ta seria od BF1 zmierza w dziwnym nieznanym kierunku.
  • JanKiller69
    464 postsPosty: 470Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nieee, ja się nim np podniecam
    Inni nie muszą, inni w off topic podniecali się WW3 np, i nie widzę w tym problemu
    Każdy ma swoje gusta i albo gra w nie trafia, albo nie

Co do rzeczy które mnie irytują
    Po zakończeniu rundy, podsumowanie się wiesza
    Malo przemyślane kafle
    Po skończeniu zadania trzeba wyjść z gry i aktywować kolejne
    Błąd w pojeździe transportowym po stronie niemieckiej - karabin jest w jednym miejscu a celownik z krzyżykiem się rusza
    I na chwilę obecną chyba wszystko
  • JanTwardy
    168 postsPosty: 181Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    64 slotowe tryby w BFie zawsze byly chaotyczne - tak juz bylo od BF2 pomine 1942 bo to byl poczatek. Nie raz juz o tym pisalem na forum. Kiedys ten temat byl juz gdzies poruszany przy 4 albo 1. Powiem wiecej na takich serwerach dobrze odnajduja sie mniej doswiadzczeni gracze. Dlaczego? A no dlatego ,ze w tym chaosie maja wieksze szanse kogosc ubic, siedzac w krzakach lub w jakiejsc chatce pol rundy. Na mniejszych mapach, przy mniejszej ilosci ludzi gdzie czesciej dochodzi do walki 1na1 i mniej strzelania po plecach komus kto ma nie opanowanej gry jest trudniej.

I tak juz od czasow BF2 zawsze szukalismy serwerow 32 slotowych. Rozgrywka jest zdecydowanie mniej chaotyczna i bardziej wymagajaca. Na 64 wbijam tylko zeby ewentualnie mape zobaczyc i teraz w fazie testow. Ale jak juz gra wyjdzie to 64 bede omijal szerokim lukiem - jak w kazdym poprzednim bfie.

Co do gry to najmniej zbugowany BF na premier jaki dotad wyszedl. Zadnych zwiech, problemow z polaczeniem czy tez jakisch razacych bugow. Moze sie nie podobac ale jest solidnie zrobiony. Mi sie podoba coraz bardziej, trzeba czekac do 19.

I zeby nie bylo na 64 tez jest masa dobrych graczy. To jednak te mniejsze tryby nie wybaczaja tylu bledow co np. duzy CQ64.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • JanKiller69
    464 postsPosty: 470Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Bardzo trafne podsumowanie
    Jestem na tak
    Nie mogę się doczekać 15 tego :) i tak jak zaznaczyl mestre, średnio pasuje mi dewastacja, aerodrom jeszcze daje rade ale snajperów masa, na szczęście łatwo ich wyciągnąć
  • Rydzu2015
    696 postsPosty: 727Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Szacowane rozmiary aktualizacji w dniu premiery
    • PC: 26GB
    • XB1: 21GB
    • PS4: 15GB
  • JanKiller69
    edytowano listopad 2018
    Której? :)
    15 czy 20 xD
    Sam edytuje, dokopałem się do info ze to premiera edycji delux, czyli 15
  • Rydzu2015
    696 postsPosty: 727Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Można się spodziewać 14.11
  • Your3vilTwin
    1435 postsPosty: 1,466Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    A tego byś się spodziewał? :smile: :smile: :smile:

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9wfxwc/this_is_why_dice_really_need_to_change_the/

Ja tam nie twierdzę że to jakieś celowe ze strony DICE ale faktycznie wygląda to dziwnie...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    A tego byś się spodziewał? :smile: :smile: :smile:

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/9wfxwc/this_is_why_dice_really_need_to_change_the/

Ja tam nie twierdzę że to jakieś celowe ze strony DICE ale faktycznie wygląda to dziwnie...

Hej nie jest tak że niektóre flagi powiedzmy te "bliżej" środka zdobywa się wolniej a te bliżej "bazy" szybciej ? - to moja mała teoria a najprawdopodobniej jest to po prostu skopane :D

Moje małe przemyślenia skierowane do Pana @SkyZeWonsem :) przegrałem 10h... i powiedziałem sobie słabo mi to wygląda.
    Aktualnie wkupiłem prime... (tak wiem jestem lamą ale i jestem fanem serii wybaczcie) i gra mi się coraz lepiej, coś mnie ciągnie do tej gry ale nie wiem co?
    Gram z reguły te mecze na mniej graczy bo nowe operacje jeszcze mi się nie do końca podobają tak samo jak podbój - pusto na tych mapach lecisz przez 10 min do punktu i zabija Cie kamper :( Reasumując daj sobie trochę czasu a istnieje spora szansa że Ci gra siądzie ;) w mojej opinii z Bf V będę miał tak jak z dobrą płyta muzyczną, siada mi dopiero za 20 przesłuchaniem :)
  • Your3vilTwin
    1435 postsPosty: 1,466Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    @Kilgour-Alex
    To nie jest twoja teoria tylko to właśnie tak miało w zamyśle działać. Wideo, które wrzuciłem pokazuje coś z goła innego.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanKiller69
    Czy ja wiem, im więcej ludzi na punkcie tym szybciej się przejmuje, zawsze tak było
    Wyniki są faktycznie podejrzanie,, bliskie,,
    Aczkolwiek, miałem rundę gdzie mój team przejął wszystkie punkty, i cq trwał żeby nie skamac trwał +-7 min
  • Your3vilTwin
    edytowano listopad 2018
    General Gameplay

Conquest Catch-Up Mechanics

We’re listening! We’ve noticed that the comeback mechanics for losing teams have been too aggressive and put the winning team at an unfair advantage in close matches reaching the end of the round. Thus, we are balancing the mechanics and improving them to have no effect in these matches that are ending in close rounds, but only affecting the matches in which one team is being fully run over – as these are the ones we intended to make more interesting for both teams with the system. We are going to keep an eye on this and will adjust it further based on community feedback.

Status: Fix coming in an upcoming update.

ŹRÓDŁO

Czyli jednak "handicap" istnieje. Co za poroniona mechanika... Karanie lepszej drużyny za dobre granie i podciąganie na siłę słabszej. Pamiętasz @JanKiller69, że jak graliśmy to zwracałem uwagę, że większość rund kończą się "na styk". Myślałem, że w końcu dzięki zmianie mechaniki, może machmakingu i dobrym mapom w końcu udało im się tę grę trochę zbalansować. No ale jak się okazuje nie. Oszukują nas skryptami...
    Z jednej strony mówią, że premiują teamplay a z drugiej jak już komuś za dobrze idzie to dostaje "karę". To już pod tym względem behemoty z BF1 były lepsze. Im było można jakoś przeciwdziałać. A jak postawić się skryptom?

• JanTwardy
    168 postsPosty: 181Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W nawiazaniu do tematu wyzej: Dlatego czekam na Szturm/Rush jak przeciwna druzyna jest slaba albo chce wygrac gre snajeprami to z bazy nie wyjdzie. Nie ma skryptow pomagajacych czy behemotow. Behemoty, manipulacje MM - Nagradzanie nieduolnosci druzyny przeciwnej.

Ogolnie w grach multi jest teraz bardzo popularne wprowadzanie takich rozwiazan. Glownie w oparciu o matchmaking zeby kazdy Wygrana/Przegrana (Win/Loss) ratio mialo kolo 1. Dzieki temu nawet najslabszy gracz czuje sie dobrze :) Dla mnie glupota. Niestety aktualnie obecna w wiekszosci popularnych gier online z MM. Nie jestem zaskoczony.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • JanKiller69
    Trzeba więc przejąć wszystkie cele i jest dosłownie pozamiatane, ale co fakt to fakt, nie ładnie. Też często kończyłem z wynikiem 0-3 etc
    Grałem na ostatnio mecz gdzie mieliśmy 5/6 punktów i tickety spadały bardzo wolno (wrogie) gdy przejelismy ostatni punkt 6/6 spadały bardzo szybko
    Nie powinno być czegoś takiego
    Czuje się oszukany lekko mówiąc, bo cieszyłem się że mecz był wyrównany i toczył się do ostatniej chwili
  • oxu
    8 postsPosty: 9Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Powiedzcie mi ile trzeba GB pobrać?
  • Your3vilTwin
    edytowano listopad 2018
    Z dwie strony temu
    Rydzu2015 napisał użytkownik: »
    Na XO już wczoraj można było pobrać a dzisiaj na PC.Rozmiar na poszczególnych platformach :
    • PC: 44GB
    • X1: 39.9GB
    • PS4: 43GB

• DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Gra podoba mi się coraz bardziej.
    Ale rundy za często kończą się na styk. Ewidentnie coś tu śmierdzi.
  • SkyZeWonsem
    1239 postsPosty: 1,252Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tylko nie odpuszczajcie za szybko z pisaniem co i jak. Daje sobie czas na ten tytuł. Może się doczekam aż w końcu będzie miał wszystko co powinien mieć na starcie. Choć wiem, że może być z tym problem :/
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Czekaj czekaj, może się doczekasz.
    Ja jeszcze czekam na "Potyczki" do BF1 ;)
    Doczekam się?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!