Problem z zaliczeniem zadania specjalnego

Kukinsky
5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
Witam, mam pewien problem, zostało mi do wykonania ostatnie zadanie specjalne SAS aczkolwiek w żaden sposób nie zalicza mi wykonywanych czynności, wystarczy jedna z nich, czy to po stornie aliantów czy po stronie osi, ktoś mógłby poradzić? Podsyłam screena do tego zadania, szukałem na necie ale nic nie pisze niestety...
h3f805t5f1i0_t.jpg

Komentarz

• xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ktoś z twojej drużyny musi podnieść materiał wybuchowy i musisz z nim iść razem go podłożyć.
  • Kukinsky
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
  • FISHBONE89
    7 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Też się z tym męczyłem. Jeżeli chodzi o zadanie jako żołnierz aliantów to u mnie to nie działało, w sensie, że nie zaliczało.
    Jeżeli chodzi o zadanie jako żołnierz Osi to musisz grać w trybie desant, czyli dzień 1 wielkich operacji i tylko na mapie Rotterdam lub Pogięta Stal (bo tam jako żołnierz Osi uzbrajasz ładunki). Problem jest taki, że aby zaliczyło to zadanie to nie Ty masz ten ładunek podłożyć a osoba z Twojego składu (zielony nick).

Wkurzają mnie takie zadania, które są niezależne ode mnie. Bo teraz traf do zespołu gdzie nie grają jacyś kamperzy...
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Podepnę się - mam problem z zadaniem szturmowca - nie zalicza mi w ogóle punktu w którym muszę zadać obrażenia "granatnikiem" +zadaj obrażenia dynamitem trochę mi nabiło ale też jakoś dziwnie stoi w miejscu to wyzwanie :(
  • Kukinsky
    Rozumiem, w takim razie muszę liczyć na pomoc znajomych w podłoże iu bomby, dzięki wielkie za pomoc bo do teraz nie wpadłbym na to jak wykonać te zadanie :)
    FISHBONE89 napisał użytkownik: »
    Też się z tym męczyłem. Jeżeli chodzi o zadanie jako żołnierz aliantów to u mnie to nie działało, w sensie, że nie zaliczało.
    Jeżeli chodzi o zadanie jako żołnierz Osi to musisz grać w trybie desant, czyli dzień 1 wielkich operacji i tylko na mapie Rotterdam lub Pogięta Stal (bo tam jako żołnierz Osi uzbrajasz ładunki). Problem jest taki, że aby zaliczyło to zadanie to nie Ty masz ten ładunek podłożyć a osoba z Twojego składu (zielony nick).

Wkurzają mnie takie zadania, które są niezależne ode mnie. Bo teraz traf do zespołu gdzie nie grają jacyś kamperzy...

• Kukinsky
    Wykonałem te zadanie dopiero po odblokowaniu granatnika dla klasy szyurmowca, również nie zaliczało mi dynamitu, niektóre zadania na jednych mapach zaliczało na innych znów nie, póki co sporo bugów jeszcze dlatego trzeba czekać, aż wprowadzą łatki i wszystko zacznie śmigać bez zarzutów.
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    Podepnę się - mam problem z zadaniem szturmowca - nie zalicza mi w ogóle punktu w którym muszę zadać obrażenia "granatnikiem" +zadaj obrażenia dynamitem trochę mi nabiło ale też jakoś dziwnie stoi w miejscu to wyzwanie :(

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!