Utracono połączenie z sesją.

Blackburn
20 postsPosty: 22Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
Ma ktoś taki problem? "Utracono połączenie z sesją. "
W żadnym BFie nie miałem takiego problemu, a tutaj prawie za każdym razem wywala mnie z serwera po jakimś czasie.
Reset neta, kompa, nic nie pomaga. Jakieś pomysły?

Komentarz

• Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @Blackburn jakich używasz DX ? ja przy odpaleniu na DX12 miałem grę offline :)
  • Blackburn
    20 postsPosty: 22Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »
    @Blackburn jakich używasz DX ? ja przy odpaleniu na DX12 miałem grę offline :)

DX11. Najdziwniejsze jest to że czasami działa bez problemu, a czasami wyrzuca mnie po kilku minutach.
  • xF_JanKiller
    468 postsPosty: 474Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W bf1 było to na porządku dziennym
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie wiem z czego masz internet ale mi przy orange pomogło mieszanie z tym:
    https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Światłowód-i/Problemy-z-protokołem-quot-IPv6-quot/ta-p/19036
    Orange czasami narzuca ten "zły" protokół i wtedy wywala z online albo w ogóle online nie działa.
    Niezależnie z czego masz neta poczytaj o tym IPV6 ;)
  • DonDynia
    44 postsPosty: 44Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    @Kilgour-Alex Włączyłem z ciekawości DX12 to normalnie jak bym użył jakiegoś wspomagacza - "twoje konto zostało zablokowane i zostały wyłączone jakiekolwiek funkcje online" :D
  • Kilgour-Alex
    DonDynia napisał użytkownik: »
    @Kilgour-Alex Włączyłem z ciekawości DX12 to normalnie jak bym użył jakiegoś wspomagacza - "twoje konto zostało zablokowane i zostały wyłączone jakiekolwiek funkcje online" :D

Ha ha no widzisz magiczne dx12
  • LM_Wyrzysk
    240 postsPosty: 241Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Zdarzało się, ale na totalnym randomie, tak jak wieczny czarny ekran ładowania. Trza spatchować.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!