BF V update 14/11/2018 Problem

Hero1987rr
14 postsPosty: 16Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
Witam
Wyszła dzisiaj aktualizacja do bf V i mam problem z pobieraniem pokazuje ze pobrało 100% i dalej nie idzie, zatrzymało się na 1.56/1.56 i mogę tylko dać pauza albo usuń aktualizacje.

Komentarz

• Hero1987rr
    14 postsPosty: 16Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    działą juz
  • Your3vilTwin
    1364 postsPosty: 1,395Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Trzeba cierpliwie odczekać

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A to niby ta aktualizacja już wyszła? Dziwne... jakoś nawet nie odczułem, żeby coś się ściągnęło. Folder z grą dalej waży 44 GB.
  • Your3vilTwin
    1364 postsPosty: 1,395Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Było 1,5 GB do pobrania. Jak nie masz internetu na korbkę to mogłeś przeoczyć pobieranie. Ja też bym nie zauważył gdyby nie to, że na samym końcu się coś zwiesiło na kilkanaście minut.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_emzio
    48 postsPosty: 52Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ciekawe bo mi pobrał czterdzieści kilka giga.
  • Your3vilTwin
    Aktualizacji?
    Tyle to cała gra zajmuje.

• Kilgour-Alex
    496 postsPosty: 506Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    U mnie pobierał 16 gb :D (gram na PC)
  • Your3vilTwin
    Widać każdemu według zasług :smile:

• Wojtasinho27
    113 postsPosty: 116Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Raczej nie pobierało 40 lub 16 a sprawdzało pliki - miałem to samo a nie przypominam sobie abym miał tak szybkiego neta przy którym pobrało by mi 16gb w ciągu 5 minut ;)

Sama aktualizacja to 1,56gb i tak jak inni tez miałem małą zwieche na samym końcu ale w końcu ruszyło, tzn zakończyło pobieranie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!