Problemy/bugi

«13456717
xF_JanKiller
472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Jak w temacie, zglaszajcie co wylapaliscie

Początek rundy, przycisk esc szybkie kliknięcie w zadnia i zawieszony ekran, gra się toczy, zadań nie widać, nic nie można kliknąć
Pomaga zamknięcie gry i otworzenie

Komentarz

• Wojtasinho27
    206 postsPosty: 209Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Jeśli chodzi o to ze czasem kursorem można ruszać ale nic się nie da kliknąć to tez tak czasami mam/miałem :) zminimalizowanie gry na pasek zadań i zmaksymalizowanie pomagało.
  • TheGhartan
    152 postsPosty: 157Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Jak w temacie, zglaszajcie co wylapaliscie

Początek rundy, przycisk esc szybkie kliknięcie w zadnia i zawieszony ekran, gra się toczy, zadań nie widać, nic nie można kliknąć
    Pomaga zamknięcie gry i otworzenie

Raz miałem to samo i raz zawiesiło mi cały komputer, musiałem resetować.Zdarzyły mi się też kilka razy chwilowe 2-3 sekundowe zawieszenia gry.Ale nie narzekajmy, w porównaniu z premierą BF 3 czy 4 to gra działa bardzo dobrze.

ps: To wszystko zdarzyło mi się przed wczorajszym patchem.
    Po patchu jak na razie jest dobrze.
  • Kukinsky
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Podpinam się, rzadko ale jednak, zdarzało się kilkukrotnie również w moim przypadku.

Niektóre daily misje zbugowane typu - zabij 2 wrogów jako zwiadowca lub kilka innych jakby nie patrzeć łatwych zadań nie ma opcji zaliczyć typu zadanie SAS - jako żołnierz aliantów zniszcz 5 samolotów transportowych w desancie działem przeciwlotniczym, można zniszczyć hordy nadlatujących samolotów jednak do zadania ich nie wlicza.
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Wojtasinho27 napisał użytkownik: »
    Jeśli chodzi o to ze czasem kursorem można ruszać ale nic się nie da kliknąć to tez tak czasami mam/miałem :) zminimalizowanie gry na pasek zadań i zmaksymalizowanie pomagało.

U mnie przed patchem to występuje i po patchu :) trzeba pamiętać po prostu żeby pomiędzy rundami nie przyszło do głowy oglądać zadań :D
    ĄĘ chce nas cierpliwości nauczyć ;) to miłe z ich strony :D
  • getoryx90
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    To ja zgłaszam taki bug (dość zabawny) po odrodzeniu się na czołgu/transporterze a czasami po wejściu do niego karabin zamontowany nie porusza się ale ręce i postać już tak i strzela z palca że tak to ujmę, zauważyłem ten błąd u siebie z pierwszej osoby jak i u kogoś z trzeciej osoby
  • aPager_pl
    38 postsPosty: 40Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    getoryx90 napisał użytkownik: »
    To ja zgłaszam taki bug (dość zabawny) po odrodzeniu się na czołgu/transporterze a czasami po wejściu do niego karabin zamontowany nie porusza się ale ręce i postać już tak i strzela z palca że tak to ujmę, zauważyłem ten błąd u siebie z pierwszej osoby jak i u kogoś z trzeciej osoby

Dokładnie o tym miałem pisać. Powinni to naprawić bo z dłoni ciężko celować. Oprócz tego śmiesznie wyglądają ciała żołnierzy jakby wisiały na sznurku. Zresztą zobaczcie zrobiłem krótki skreen obu sytuacji.
    Post edited by aPager_pl on
  • JWrobel88
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Panowie PYTANIE... być może jestem lekko upośledzony :) Nie mniej za każdym razem, kiedy odpalam grę włącza mi się ta "pokazowa kampania" - w pakiecie z niezapisywanymi ustawieniami choćby grafiki-za każdym razem, gdy odpalam grę muszę ustawiać: Jasność obrazu, dźwięk etc etc etc jakbym po raz pierwszy odpadał grę... jakieś pomysły?
  • thcszati
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Mam pytanie może miał ktoś kiedyś problem z zapisaniem emblematu ?
  • TheGhartan
    152 postsPosty: 157Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tutaj masz coś na ten temathttps://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/INFO-Problem-z-zapisem-ustawien-osobistych/m-p/7154863#M3, niestety problem jak na razie chyba jeszcze nie rozwiązany.
  • thcszati
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Wielkie dzięki ale gram na xbox one ale dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam taki problem
  • Rydzu2015
    745 postsPosty: 777Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Jeżeli masz problem z emblematem w BFV a reprezentujesz jakiś pluton w BF1 to musisz go przestać reprezentować wtedy w BFV będzie poprawnie pokazywać emblematy.
  • thcszati
    Mam problem z emblematem w bf1 i nigdy nie miałem innego emblematu w żadnym bf
  • aPager_pl
    38 postsPosty: 40Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jeszcze jedno zauważyłem. Nie wiem czy to nazwać bugiem? raczej niedopracowaniem tłumaczenia. Otóż dowódca zamiast krzyczeć :"bronić celu!" krzyczy " zniszyć ten cel!" a po naprawie czołgu krzyczą w tle coś w rodzaju "zniszczyłeś pojazd..." tak się dzieje np. Linia frontu... W innych trybach nie zwróciłem uwagi. Niby nie wielki błąd, ale przy tej klasie gry to wygląda jak zaniedbanie szczegółów przez producentów, i jest poprostu głupie.
  • Zby_PL
    26 postsPosty: 35Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    1. Przenikanie obiektów przez siebie. Często gdy leczę gracza z drużyny zdarza się że znajduje się on pod powierzchnią gruntu.
    2. W kampanii fabularnej najbardziej drażni niedopracowana misja z nartami. Tam przenikanie obiektów przez siebie jest tragiczne. Narty zanikają w deskach lub innych obiektach na powierzchni gruntu. Jeździ się po każdej powierzchni nawet po deskach i kamieniach... Mogliby to dopracować.
    3. Nieżywi gracze potrafią "przyklejać się" do ścian i innych obiektów. Trupy blokują możliwość budowania osłon i często nie znikają.
    4. Nie rozumiem czemu brak jest możliwości dodawania i tworzenia własnej listy ulubionych serwerów jak to ma miejsce w BF1.
    5. Powinno być więcej pojazdów zarówno lądowych jak i wodnych (jak to jest w BF1)
    6. Duża dysproporcja w wyglądzie map. Mapy śnieżne wydają się brzydsze od pozostałych. Możliwe że śnieg w grze jest gorzej odwzorowany. Przykładowo w Battlefront I śnieg wygląda dużo lepiej (kwestia gustu)
    7. Nieznaczne zacięcia w grze - przykładowo na sprzęcie I7 3770 GTX 1080 16 GB Ram zdarzają się dropy na Ultra. W BF1 wszystko działa bez zarzutu na tych samych ustawieniach. Kwestia optymalizacji działania gry.
    8. Proponuję dodać dwie frakcje do gry Rosjan i Polaków :)
    9. Dodajcie również takie pojazdy jak:
    - T-34
    - Tiger II (King Tiger)
    - BMW R75 motocykl
    - SdKfz 142 Sturmgeschütz III (StuG III)
    - Kubuś polski pojazd opancerzony
    - WZ 34 polski pojazd opancerzony
    10. Nie wiem czy to prawda ale czytałem że będzie możliwość jazdy pojazdami cywilnymi na mapach ?
    11. KONIECZNIE zbalansować rozgrywkę na mapie Aeorodron ! Praktycznie gra nie ma sensu ! Sniperzy są wszędzie gra jest statyczna w okopach. Bez sensu !
    Post edited by Zby_PL on
  • KnazZo
    74 postsPosty: 87Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Od siebie dodam:

- czasem pociski przenikają niemal całą mapę i zgon w stylu Z archiwum X
    - kilkukrotnie w różnych momentach utknąłem w miejscu i nie mogłem się ruszyć, położyć itd.
    - beznadziejne doczytywanie tekstur
    - brak możliwości przeciągania kompana w celu leczenia, a miało to być
    - nadal nie wiem jak odrzucać granaty o ile się da (kiepski samouczek)
    Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
  • aPager_pl
    edytowano listopad 2018
    Apropo przciągania kompana: raz konałem za skrzyniami, w bezpiecznym miejcu do reanimacji, to po uleczeniu [email protected]ło mnie na środek pola walki (jakieś 5 m ) wprost w grad pocisków przeciniwników :D . Jak tak już nażekamy to nie podoba mi się głos polskich lektorów, jakby chłopcy z podwórka. W bf1 było wiele lepiej.
    Post edited by aPager_pl on
  • Your3vilTwin
    1541 postsPosty: 1,574Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    5 osób było w jednej drużynie. Na koniec rundy trzy wygrały a dwie przegrały...

soldiersPager napisał użytkownik: »
    Apropo przciągania kompana: raz konałem za skrzyniami, w bezpiecznym miejcu do reanimacji, to po uleczeniu [email protected]ło mnie na środek pola walki (jakieś 5 m ) wprost w grad pocisków przeciniwników :D

Też to wczoraj miałem. Ale mnie teleportowało wprost pod lufę czołgu...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanTwardy
    177 postsPosty: 190Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    soldiersPager napisał użytkownik: »
    Apropo przciągania kompana: raz konałem za skrzyniami, w bezpiecznym miejcu do reanimacji, to po uleczeniu [email protected]ło mnie na środek pola walki (jakieś 5 m ) wprost w grad pocisków przeciniwników :D

Wczoraj praktycznie caly czas tak mialem tylko mnie po reanimacji teleportowalo gdzies po 20m. Net mi slabo wczoraj chodzil ale mimo wszystko :) Zeby bylo smieszniej to jak kogos podnosilem to tez go teleportowalo :)
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Wojtasinho27
    206 postsPosty: 209Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    tak jak napisał Knazzo

- przenikanie kul oraz zgon niewiadomo dlaczego
    - blokowanie się w miejscach przez co nie można się np położyć, kucnąć itd.
    - -tekstury pomijam
    - też nie wiem jak odżucać granaty a podobno można (chyba że będzie w DLC >:) :p )

• DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Mnie jak gość reanimował to wystrzeliło w przepaść na Fjel.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!