Net Code - nie pozwala mi wygrywać.

MarcinHD1
253 postsPosty: 266Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
edytowano listopad 2018
Znów jest tragedia. 80% starć przegrywam ponieważ mam ogromne problemy z tą grą. W skrócie strzelam pierwszy, ginę pierwszy.
Ktoś może wie co w tej sytuacji zrobić? Może coś się da zrobić ze sprzętem lub w centrali mogą coś tam odetkać, żeby gra przez kawałek czasu działała na moich zasadach, a nie na zasadach szcześliwców do których reszta ma opóźnienia. No grać się nie da, kurnerwica potęguje. Gra jest jeszcze bardziej kulawa niż BF1. Starcie 1 vs 1 prawie zawsze oznacza moją śmierć. Ginę w góra 0,5 sekundy. Nawet nie zdążę dobrze zobaczyć, że do mnie typ strzela i już leżę. Ja żeby kogoś zabić to muszę walić po 3 sekundy prosto w cel. Opóźnienia są nie do zniesienia, czuć zerową skuteczność i jeszcze te umieranie w ułamku sekundy...

Ktoś może ma jakąś wiedzę czy i co można z tym zrobić bo jest dla mnie tragedia.

Net po kablu od Orange, ruter funbox.
Sprzęt mocny, pingi dobre, skill jakiś jest bo jak jest fair play to jestem na szczytach.

Wina jest 100% tego ułomnego net codu w BF. No niepozwala mi nic ugrać i człowieka szlag trafia jak każdy kontakt kończy się niesprawiedliwą śmiercią.

Komentarz

• JanTwardy
    168 postsPosty: 181Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    Ty tak na powaznie ? :)
    Szukaj serwerow z opcja Fair Play On - Bedziesz na szczytach.

Praktyka czyni mistrza w koncu dojedzisz do wprawy.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • LukaszX1992
    135 postsPosty: 135Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy.
  • MarcinHD1
    253 postsPosty: 266Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Widzę, że nie wiecie nawet o jakim zjawisku piszę :P Cieszcie się.
  • JanKiller69
    464 postsPosty: 470Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ten problem był w bf1
    W bfv się z nim się spotkałem, może jesteś pierwszy, zobaczymy 20 jak więcej osób będzie miało V
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    MarcinHD1 napisał użytkownik: »

Też odnoszę wrażenie że netcode jest z bani i tt jak dla mnie za krótkie - może coś podszlifują, pozmieniają i będzie za jakiś czas git :)
    Odnośnie tego że giniesz szybko - u mnie podobnie czasami mam mecze z k/d 2.0 a czasami 0.5...
    W Bf 1 po 760 h mam 1,54 co chyba daje obraz że nie jestem jakimś ultra lamerem :D
  • LM_emzio
    48 postsPosty: 52Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    ...
    W skrócie strzelam pierwszy, ginę pierwszy. ...
    Ginę w góra 0,5 sekundy. Nawet nie zdążę dobrze zobaczyć, że do mnie typ strzela i już leżę. ...
    Toż to talent czystej wody, coś więcej niż skill - strzelać do przeciwnika którego jeszcze nie zobaczyłeś.

• Wojtasinho27
    136 postsPosty: 139Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    ja Cię MArcin rozumiem i mam podobnie, oprócz tego to czasem zabija mnie....nawet nie wiem kto, jak i skąd :) Ogólnie to gra jest w uj dziurawa i czeka ją sporo łatek.
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nauczycie się grać i problem minie.
  • Your3vilTwin
    1435 postsPosty: 1,466Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A to "przyszłościowe renderowanie klatek masz włączone czy wyłączone"?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Wojtasinho27
    136 postsPosty: 139Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Max, nie chodzi o skill - nie jestem Pro graczem ale tez nie jestem świeżakiem jeśli chodzi o FPSy - po prostu są takie sytuacje ze ręce opadają i skill nie ma tu nic do rzeczy.
  • Rydzu2015
    694 postsPosty: 725Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Czasem warto sprawdzić jaki ping ma gracz,zdarzają się tacy co mają po 200 i sytuacja jest taka jak opisujesz.
  • Your3vilTwin
    1435 postsPosty: 1,466Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Rydzu nie da się wszystkiego zwalić na pingi. Netcode nie działa już tak dobrze jak w BF1. Pograłem w multi może z 3 godziny. One hit kille wróciły, do czego z resztą przyznało się samo DICE. Niektóre bronie potrafią sprawić wrażenie, że zabijają na strzała. Śmierć daleko za narożnikiem budynku też już mnie dopadła. A takie kwiatki będą zdecydowanie bardziej odczuwalne bo został zmniejszony TTK/TTD.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_Wyrzysk
    216 postsPosty: 217Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »

Też odnoszę wrażenie że netcode jest z bani i tt jak dla mnie za krótkie - może coś podszlifują, pozmieniają i będzie za jakiś czas git :)
    Odnośnie tego że giniesz szybko - u mnie podobnie czasami mam mecze z k/d 2.0 a czasami 0.5...
    W Bf 1 po 760 h mam 1,54 co chyba daje obraz że nie jestem jakimś ultra lamerem :D

TTk jest do ☹☹☹☹, musi zostać wydłużone. Randomowe śmierci zawsze i wszędzie. Dodatkowo za łatwo się strzela i kontrola broni ma mniejsze znaczenie, niż np. w BF4.
  • MarcinHD1
    edytowano listopad 2018
    MaxUnited89 napisał użytkownik: »
    Nauczycie się grać i problem minie.
    Nauczysz się czytać ze zrozumieniem to znikną niepotrzebne posty

JanTwardy, Lukasz - nie macie pojęcia o co chodzi.

Your3vilTwin - oczywiście, opcja wyłączona.
    Rydzu - Pingi wyglądają ok.

Jest poprostu zwalony i to dla niektórych elstremalnie netcode i tyle. Może bym nawet kiedyś nagrał filmik aby coniektórym udowodnić jak gra potrafi udusić zawodnika ale musi mi się wyjątkowo chcieć. W Black Ops 4 z tymi ich serwerami 10Hz gra się o kilka klas lepiej. Tam strzały są rejestrowane i tyle, a tutaj w tym ładnie wyglądającym bublu na 5 ślepych naboi mam jeden ostry i bardzo wątpię żeby coś się zmieniło. Było kilka razy, że gra mnie jakoś połaczyła normalnie i zabilałem jak należy ale jednak 80% rozgrywek to jest gra do jednej bramki. Naszczęscie już niedługo będę mógł porzucić granie żołnierzem w tym crapie i zacznę poruczać się tylko czołgami i samolotami.

Jak będzie trochę czasu to przekopię neta w poszukiwaniu jakiegoś tweaka czy coś aby gra jakoś lepiej się ze mną komunikowała. Po to założyłem ten temat bo może coś w tym stylu istnieje i może ktoś coś słyszał. Będę musiał też zrobić diagnozę łącza i może majstry z orange coś tam mogą poprawić ale to najpierw muszę zbadać jak ten temat wygląda. I tak wiemy, że świetnie nigdy nie będzie bo ten ich netcode jest wyjątkowo ułomny ale może choć trochę się polepszy.
  • 1-AS-MAG-1
    43 postsPosty: 47Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    ile razy mam pisac ze gra bedzie dobrze chodzic za 2 lata minimum narazie jest w alfie po roku w becie za 2 lata moze bedzie ok
  • JanKiller69
    464 postsPosty: 470Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Przestań się mazać
    W chwili obecnej jest lepiej niż w bf1 na starcie i po pół roku
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    U mnie od wczoraj świetnie śmiga. Dużo lepiej niż BF1 na dziś.
    Nie wiem jak u Was ale u mnie na płynność zarówno w BF1 jak i BF5 wpływają dwie opcje.
    1. Ustawienie limitu FPS na częstotliwość odświeżania monitora
    2. Ustawienie wyświetlania obrazu na okno bez ramki. Wygląda identycznie jak pełny ekran, który w BF źle u mnie zawsze działa.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!