Koniec rundyn nowa mapa i czarny ekran

Wojtasinho27
185 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
No własnie, raz na jakiś czas (np teraz to miałem) że po skończonej rundzie nie ma podsumowania tylko od razu czarny ekran i nic więcej - nie łąduje się kolejna mapa...gra jakby się zawiesza i trzeba ją zamykać poprzez menedżer Zadań itd. Miałem taką sytuacje już chyba z 10 razy od 9go listopada czyli odkąd można grać.

Ktoś z was też tak miewa? Dodam że widać tylko w prawym dolnym rogu nasz avatar i ikonkę czatu.

Komentarz

• xF_JanKiller
    469 postsPosty: 475Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Tak, założyłem temat z problemy / bugi
    Ale nowy temat też się przyda...
  • Wojtasinho27
    185 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    eh, potrzeba jak najszybciej bardzo duzego patcha! Ta gra jest tak dziurawa jak ser szwajcarski :D
  • tomkamyk
    3 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Też tak mam czasem . Czekamy na poprawki Panowie !!!!
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Najważniejsze jest to żeby pomiędzy mapami jak czekamy na następny mecz nie oglądać "zadań" u mnie to się tak kończy że widzę grę ale jestem jakby w niewidzialnym menu z którego nie ma wyjścia :D skutkuje tylko Alt F4 :(
  • bazzowy
    16 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Na ps4 mam co druga mape ten problem na podboju.Tylko zamkniecie i odpalenie ponowne zostaje...
  • LM_Wyrzysk
    318 postsPosty: 319Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
  • bazzowy
    16 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    @EA_Kuba Region Europa i dalej wczytuje nastepna mape w nieskonczonosc pokazujac tlo poprzedniej mapy.
  • PsychoPunk77
    13 postsPosty: 15Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    bazzowy napisał użytkownik: »
    @EA_Kuba Region Europa i dalej wczytuje nastepna mape w nieskonczonosc pokazujac tlo poprzedniej mapy.

U mnie to samo
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!