Problemy/bugi

2456717

Komentarz

• Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jak tak to teraz funkcjonuje to już widzę przeciąganie truposzy czy lądowania awaryjne...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Zby_PL
    26 postsPosty: 35Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    Bronie po odblokowaniu potrafią pojawiać się podwójnie do wyboru. Zdjęcie poniżej:

https://zapodaj.net/13c6f9129affd.png.html

Rozumiem że błąd polegający na złym wyświetlaniu się dzwonu w kościele na mapie Arras został zgłoszony ? Jest tak charakterystyczny że chyba nie ma wątpliwości widok wiszącego nad zburzonym kościołem dzwonu w powietrzu...
  • Rydzu2015
    746 postsPosty: 778Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano listopad 2018
    KnazZo napisał użytkownik: »
    - nadal nie wiem jak odrzucać granaty o ile się da (kiepski samouczek)
    Kwadratem PS4,na xbox "X",na PC "R" bynajmniej tak mam ustawione i to jest na zasadzie odrzucenia na wprost a nie podnosisz i rzucasz gdzie chcesz
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Takich "wiszących" obiektów jest w tej grze całe mnóstwo. Kwietniki, bluszcz? porastający ogrodzenia budynki, fragmenty murów, części skrzyń itd...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LM_emzio
    59 postsPosty: 63Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    Wojtasinho27 napisał użytkownik: »
    tak jak napisał Knazzo

- przenikanie kul oraz zgon niewiadomo dlaczego
    - blokowanie się w miejscach przez co nie można się np położyć, kucnąć itd.
    - -tekstury pomijam
    - też nie wiem jak odżucać granaty a podobno można (chyba że będzie w DLC >:) :p )

Jak podejdziesz do granatu, to wyskakuje napis : "wciśnij e żeby odrzucić ". Ja tak zrobilrm tylko za długo czytslem napis... ;)
  • LM_emzio
    59 postsPosty: 63Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Quickscopy - luneta(kolimator czy co tam dają)w innym miejscu niz powinna być Na szczęście strzela się wtedy nie tam gdzie wskazuje "zwichrowany"celownik tylko tam gdzie powinien się ten celownik znajdowac (przynajmniej wg. mojego wyczucia). Mam filmik, wrzucę .
  • Zby_PL
    26 postsPosty: 35Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    To chyba każdy ma... Za wolno dogrywające się tekstury postaci...

https://zapodaj.net/a6760e6c5c740.jpg.html
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2018
    - zdarza mi się wywalanie z serwera po zakończeniu rundy,
    - bronie pojawiają się podwójnie w menu,
    - menu jest mega... nieintuicyjne. Broń którą już mam i gram, po kolejnym uruchomieniu podświetla mi się jako nowa. Nie wspomnę już o głupim podziale dostosowania postaci na siły osi i aliantów...
    - niekiedy resetują mi się niektóre ustawienia graficzne i włączają się takie rzeczy jak efekt ziarna, aberracja chromatyczna, winietowanie i efekt rozmycia,
    - zdaje się, że są też błędne hitmarkery, gdy jest się pod ostrzałem. Hitmarker sugeruje, że coś wali do mnie od tył, a tym czasem przeciwnik jest z boku od przodu, albo hitmarker pokazuje, że jestem trafiany z lewej, a tym czasem przeciwnika mam na plecach po prawej. Inna sprawa, że ttk jest śmiesznie niskie...
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Gra mi się czasem wysypuje z błędem sterowników karty graficznej. Macie coś podobnego?
    Mam GeForce GTX 1060 6GB i najnowsze stery.
  • Wojtasinho27
    213 postsPosty: 216Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    RonKul86 też mam gtx 1060 6GB i zadnego problemu nie mam. Moze masz bałagan w systemie albo coś ;)
  • aPager_pl
    38 postsPosty: 40Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Spróbuj zaktualizować samą grę. Podobny problem miałem ale z odpaleniem gry w wersji alfa. I też sprawdzałem aktualne sterowniki grafiki do (gtx 1070) było ok. W momencie ładowania gry wywalało mnie z błedem własnie sterowników karty. Zrobiłem aktualizacje gry w orgin(Jak odpalasz grę z orgin to obok przycisku Graj jest koło zębate ustawoenia i rozwijasz zakładki tam masz zaktualizuj grę) i to pomogło. Następnego dnia było to samo i znowu w ten sam sposób rozwiazałem problem. Ostatnio była aktualizacja bfv więc może tu jest problem.
  • LM_emzio
    Pisałem o quickscope, nie muszę już wrzucać filmiku bo Dannyonpc to zrobił:
  • SuperMR_BF3
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Cześć
    Dodam jeszcze nie zapamiętywania ustawienia okna chatu: w opcjach mam ustawione: Pokaż kiedy aktywne a zawsze po uruchomieniu gry mam widoczne zawsze.
  • KnazZo
    74 postsPosty: 87Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Kolejne wyłapane problemy:

- przez jakiś czas gry nie dostawałem baretek, teraz dostaję je wstecz. Wystarczy, że zrobię coś raz w trakcie gry np. podniosę na początku rundy 1 gracza, a za chwilę wpada baretka związana z podniesieniem 3 graczy w ciągu rudny czy coś takiego. Dosłownie co chwila jakaś baretka niczym pokaz fajerwerków :hushed:

- zaraz po śmierci ekran robi się jakby trochę w klimacie sepii i rybiego oka. No ale kilka razy ten efekt mi został po ponownym odrodzeniu się.

- w trakcie kampanii dla jednego gracza nie zalicza czasem wyzwania i trzeba kilka razy podchodzić do tego. Na szczęście mam już kampanię ukończoną w 100% na hardcorze i fajny jest kij do krykieta :smiley:

- również w trakcie kampanii po strzeleniu w głowę w jednego typa, który kucał momentalnie go wyprostowało i wystrzeliło go w kosmos i zniknął.

Ogólnie jak już gdzieś pisałem, to słabo im to wyszło wszystko. Masa błędów, gra udostępniona w części, brak zapowiedzianych nowości, menu gry to jakaś parodia, brak tam jakiejś logiki i jest mało intuicyjne, śmieszne skórki broni i modyfikacje żołnierza. To miał być klimat II Wojny Światowej, a wyszła jak ktoś napisał gierka dla małych dzieci.

Nie powiem gra się fajnie, ale Ci żołnierze nie wyglądają "poważnie" tylko jak takie umalowane kukiełki w strojach niczym GUESS. Jak dla mnie powinni wyglądać na "doświadczonych w boju" te skórki i wygląd powinny sprawiać efekt lekko sfatygowanych ale ładnych. Mapy tak samo, powinny być bardziej dopracowane, a nie takie "ulizane". Więcej złomu, smaru, krwi, kawałków ciał, jakichś gruzowisk to by zrobiło klimat. Kampania też leży, ograłem ją całą ale te historie są tak słabe i sprawiają wrażenie robienia na szybko.

Mieli tyle czasu na ogarnięcie tej gry to spieprzyli sprawę, a teraz będą poprawiać jakieś duperele, bo nie zrobią gry od podstaw.

@Edit 01.06.2018

- nikt chyba tego nie napisał, a sporo osób narzeka, że widoczność przeciwników jest okropna i taka jest prawda. Przypomniało mi się jak na Arras leżałem na F w pszenicy czy co to tam jest i przebiegło po mnie chyba z 5 typów i mnie nie widzieli. Z resztą w wielu przypadkach widoczność jest słaba.

- na refleks nie narzekam, ale nie rozumiem jak typ wychodzący zza rogu od razu wie, że ma strzelać lub momentalnie odwraca się i od razu bania itd. Ping mam w porządku i żadnych dropów, więc nie wiem czym to jest spowodowane, chwilami mam wrażenie, że niektórzy jadą na czitach lub korzystają z myszki. Mam wrażenie, że w BF1 tam nie liczył się zbytnio ping lecz skill bo obustronne dostrzeżenie się następowało w tym samym momencie, a może to wina serwerów lub czegoś innego, nie znam się, ale takie mam odczucia.
    Post edited by KnazZo on
    Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
  • aPager_pl
    38 postsPosty: 40Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Dzisiaj miałem taką sytuację. Walczyłem o złotą komorę mg34 Jest to szóste mistrzoswo tej broni w wsparciu. Zadaniem było zabić w obszarze celu 10 przeciwników nie ginąc lub 20 w jednej rundzie. Powiem szczerze że nie potrafiłem tego zrobić. W jenym podboju udało mi się dojść do 17 w następnym znowu się męczyłem i nagle wywaliło mnie z gry. Nie do menu ale całkiem zamknęło grę. Odpalam ponownie a tu niespodzianka złota komora przyznana, zadanie wykonane. Z jednej strony się cieszę a z drugiej strony nie mam tej satysfakcji zaliczenia zadania.
  • LM_Wyrzysk
    393 postsPosty: 396Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    soldiersPager napisał użytkownik: »
    Dzisiaj miałem taką sytuację. Walczyłem o złotą komorę mg34 Jest to szóste mistrzoswo tej broni w wsparciu. Zadaniem było zabić w obszarze celu 10 przeciwników nie ginąc lub 20 w jednej rundzie. Powiem szczerze że nie potrafiłem tego zrobić. W jenym podboju udało mi się dojść do 17 w następnym znowu się męczyłem i nagle wywaliło mnie z gry. Nie do menu ale całkiem zamknęło grę. Odpalam ponownie a tu niespodzianka złota komora przyznana, zadanie wykonane. Z jednej strony się cieszę a z drugiej strony nie mam tej satysfakcji zaliczenia zadania.

Miałem podobnie chyba z Gewehr 43. Tylko, że zadaniem było zrobić co wyżej, ale przy trafieniach w głowę. Wydaje mi się, że nie zrobiłem, a ostatnią część dostałem.
  • KnazZo
    74 postsPosty: 87Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    - nowy bug u mnie to czarny ekran po wczytaniu mapy Pogięta Stal i trzeba zamknąć aplikację. W przypadku innych jest wszystko w porządku.

- irytujące już od samego początku jest to, że trzeba wskakiwać/przeskakiwać krawężniki i niskie przeszkody. Czasem też średnio działa przeskakiwanie innych przeszkód. Raz nie idzie przeskoczyć muru a za chwilę małego głazu i postać się cofa w tył mimo, że przez chwilę była przed nim i to nie jest na pewno lag.

- niedziałające emblematy, a pewnie nie jedna osoba chciałaby mieć swój własny.

A tak wgl., można gdzieś jakoś te wszystkie błędy wysłać/zgłosić by to ogarnęli?
    Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Wczoraj na wieczór grałem wielkie operacje
    Po,, desancie,, na pogoetej stali miałem też czarny ekran i kółko
    Po przełamaniu na Narvik to samo
    Zadania też nalicza różnie
  • ryanbibs
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Na PS4 po skończonym meczu multi wyświetla wszystko prawidłowo, ..tablice wyników itd, ale kiedy chce kontynuować grę, czekając na następny mecz, wczytywanie zawiesza się i nic nie da się zrobić tylko restart gry pomaga, co za gónwo
  • olimpiados
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Wczoraj na wieczór grałem wielkie operacje
    Po,, desancie,, na pogoetej stali miałem też czarny ekran i kółko
    Po przełamaniu na Narvik to samo
    Zadania też nalicza różnie

Mam to samo. Trzeba wyłączyć grę i włączyć ją od nowa. Popaprańcy wiedzą o tym od miesiąca i nic z tym nie robią. Średnio podczas h gry muszą ją 2 razy wyłączać. Najwięcej tego typu Bugów jest podczas grania w OPERACJE!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!