BF5: Ocena po premierze

124678

Komentarz

• Sou1__0062
    31 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    OFFik napisał użytkownik: »
    Jeśli faktycznie naliczą coinsy za czas spędzony w rozgrywce po wbiciu 50 levelu to mają u mnie dużego lajka :)

ja tylko mam nadzieje ze nie nalicza tego wedlug godzin przegranych w grze jak sie wejdzie w "profil" bo mi tam pokazuje ledwie 48h strasznie zle to nalicza... a na originie mam 124 godziny aktualnie :v Swoja droga niby byla latka na server na company coiny 30 listopada a dalej jest to zbugowane :E [edytowane przez EA_Kuba]
    Post edited by EA_Kuba on
  • Your3vilTwin
    1523 postsPosty: 1,556Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Ktoś tu chyba lewą nóżką wstał.
    A to już nie wolno dopytać? Ktoś ci odmawia jakichś praw? I czemu odmawiasz mi możliwości grana w to co chcę?
    Bo ja na przykład uważam (bo też mam do tego prawo) że system progresji danej broni/pojazdu nie powinien się opierać na "monetyzcji" tylko na postępach w danej broni/klasie/pojeździe. Nie wolałbyś takiego systemu jaki był w BF3/4?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• OFFik
    203 postsPosty: 210Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Wolałbym, ale to nie moja decyzja. IMO coinsy powinny być za jakieś skórki tylko. Za to, że do końca tego nie przemyśleli i to widać to stracili u graczy. Jeśli jednak faktycznie umożliwią nam zarabianie większej ilości coinsów to ok, jakoś to przeboleję. Gdyby natomiast nie zanosiłoby się na jakieś zmiany w tym kierunku to byłaby inna śpiewka ;)
  • Your3vilTwin
    1523 postsPosty: 1,556Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Wydaje mi się, że postawa "jakoś to przeboleję" na dłuższą metę szkodzi... To, że EA próbuje nam zawinąć guano w pazłotko nie zmienia w żaden sposób zawartości.
    OFFik napisał użytkownik: »
    Za to, że do końca tego nie przemyśleli i to widać to stracili u graczy.
    No tutaj to się nie zgadzam. Oni to doskonale przemyśleli. Tylko potem była gównoburza związana z Battlefrontem 2. I mieli niecały rok na przerobienie systemu. Jak to wyszło każdy widzi.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Czy Wy też macie wrażenie że klasa medyka praktycznie nie istnieje w dużym podboju? Ostatnie 4-5 rund to ledwie 3-4 na cały zespół.
  • Your3vilTwin
    edytowano grudzień 2018
    Tak. I wcale mnie to nie dziwi. Smg szału nie robią, poza tym w drużynie każdy może podnieść każdego. To że medyk może podnieść trochę szybciej to za mało, żeby przekonać ludzi do grania tą klasą. To się tak musiało skończyć. I mówię to jako gość, który w większości gra medykiem... Ale już widzę, że tylko po to żeby dociągnąć do 20 lvl-u i przez większość czasu towarzyszy mi takie uczucie...
    ax8nq9zr95221.jpg

• RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Na razie grę wywaliłem z dysku. Za parę tygodni zobaczę, czy coś się zmieniło na lepsze.
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No to do zobaczenia.
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Uwaga moje ocena BFV po premierze - znowu lotnictwo nietykalne. Pelotka - skuteczność zerowa, pozwalająca tylko drasnąć samoloty. Brak możliwości strącenia, brak możliwości obrony przed kimś kto weźmie sobie pelotkę na cel. Do tego idiotyzm w tym kotle jest taki, że wsiadasz na pelotkę - dostajesz kulkę w łeb po max 30 sekundach. Samolotu i tak nie strącisz bo zwyczajnie się nie da.

Wszyscy NO LIFE ADHD PRO piloci - żeby wam śmigło palce i siusiaka ucięło. Nienawidzę tych wszystkich pał co cała grę spędzają w samolocie. Mam nadzieje, na grube nerfy latadeł i zbalansowanie tego latającego cyrku. Wszyscy którzy grupą zajmują samoloty i kryją się na niebie i gromią dół - oby was zbanowało na amen. Niszczycie grę i gracie nie fair. Gardzę wami i waszymi wynikami 50:0.

Dziękuję, do widzenia <3
  • xF_JanKiller
    469 postsPosty: 475Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Przestań się mazać
    I naucz się latać, po każdej stronie są samoloty, wystarczy dobrać odpowiednie perki i bombowiec spada za pierwszym podejściem
    Plot faktycznie jest słabe, plotke zawsze możesz podczepic pod transporter i pojechać tam, gdzie snajper Cie nie dotknie
    Masz wóz plot, który trzeba wyexpic i też niszczy

Weź sobie maść, bo strasznie...

• Sou1__0062
    31 postsPosty: 31Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    MarcinHD1 napisał użytkownik: »
    Uwaga moje ocena BFV po premierze - znowu lotnictwo nietykalne. Pelotka - skuteczność zerowa, pozwalająca tylko drasnąć samoloty. Brak możliwości strącenia, brak możliwości obrony przed kimś kto weźmie sobie pelotkę na cel. Do tego idiotyzm w tym kotle jest taki, że wsiadasz na pelotkę - dostajesz kulkę w łeb po max 30 sekundach. Samolotu i tak nie strącisz bo zwyczajnie się nie da.

Wszyscy NO LIFE ADHD PRO piloci - żeby wam śmigło palce i siusiaka ucięło. Nienawidzę tych wszystkich pał co cała grę spędzają w samolocie. Mam nadzieje, na grube nerfy latadeł i zbalansowanie tego latającego cyrku. Wszyscy którzy grupą zajmują samoloty i kryją się na niebie i gromią dół - oby was zbanowało na amen. Niszczycie grę i gracie nie fair. Gardzę wami i waszymi wynikami 50:0.

Dziękuję, do widzenia <3

kocham bombardowac takich gownograczy jak ty :*
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Aktualizacja właśnie się pobiera. Myślę, że dopiero po tym patchu można będzie mówić o tej grze jak o wersji 1.0
    Do tej pory czułem się jakbym grał w całkiem dopracowaną wersję Beta.
    Ciekawe tylko ile błędów spowoduje dzisiejsza aktualizacja.
  • DzikiWieprzuu
    Robią co mogą. 50% przeceny na Deluxe, może się skusi jeszcze trochę jeleni.
    Niedługo będzie w Origin access za 19 zł.
    Takimi przecenami jak ta w eurortvagd od 20 grudnia za 139 zł standard edition skutecznie oduczą ludzi kupowania preorderow.
  • Your3vilTwin
    W styczniu pierwsze wyniki sprzedaży - "Gra sprzedała się lepiej niż BF1..."

• OFFik
    203 postsPosty: 210Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    No ładnie sobie drwią z tych co zakupili grę dotychczas. Co do aktualizacji to ceny tych skinów jak i ich zawartość to jakaś porażka :D Ale w sumie można było się tego spodziewać. Poza tym i tak prędko chyba tej waluty nie wprowadzą do kupienia. Liczyłem, że opcja "dostosuj" w pojazdach da nam również możliwość zmiany wyglądu kierowcy/pilota..

Wiem, że dla niektórych to pierdoły. Nie grałem jednak jeszcze po aktualizacji, więc co do pozostałych zmian ciężko mi się odnieść.
    Post edited by OFFik on
  • DzikiWieprzuu
    edytowano grudzień 2018
    Jakbym nie bronił tej gry to jednak dzisiejszy update nie jest tym czego oczekiwałem.
    -Teatru wojny ni ma.
    -Nowa mapa jest (po Rotterdamie) ale w wyszukiwarce serwerów już zapomnieli dodać ją do wyboru.
    -Kolor napisów i znaczników na poligonie jest biały, zupełnie jak piasek na hamadzie i je słabo widać
    -brak zwiększonego poziomu maksymalnego konta.

Niby często chodzi o detale ale oni nie mogą się wyrobić z grubymi rzeczami to i tym bardziej nie zwracają uwagi na detale.
    Ta gra powinna wyjść za pół roku. Wtedy może by zdążyli to dopiescic. Teraz już nie zdążą i to będzie ciągły wyścig z czasem bo pewnie już gdzieś tam na kolanie tworzą następnego BFa, który też ma sztywną datę premiery i też nie zdążą. Październik 2020. A może Październik 2019? Jak podsumują wyniki BFV to może za rok wydadzą nową grę. BC3 i tak się sprzeda.
  • SkyZeWonsem
    1271 postsPosty: 1,284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No tak. BFV 50%
    jelen-667x485.jpg
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano grudzień 2018
    Tylko ja nie mam nowych karabinów czy nikt nie ma i nigdzie ich w grze nie widać? One mają się pojawić równo z Tides Of War?
    W menu żołnierza już pokazuje większą liczbę karabinów ale na liście ich nie ma.

EDIT: ok, mają być do zdobycia w Tides Of War.
  • Your3vilTwin
    @SkyZeWonsem
    Skąd masz zdjęcie mojej żony? Kupiła mi tę grę i to w wersji "delaks" na święta. Właśnie jej to wysłałem :smile:
    Ale przyjanusziwała bo poprosiła szwagra żeby kupił przez origin jako gifta żeby zaoszczędzić 10% :smile:
    W zeszłym roku jak mi kupiła Battlefronta 2 na święta to musiała do sklepu zasuwać i ogarnąć zwrot. W tym roku już machnąłem ręką chociaż konto wspólne... :smile:

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!